Pojkar 10 (2006)

Grupp A

  Lag #
FBC Lerum 2 4
FBC Lerum 1 4
Floda IBK vit 4
Tunet IBK 4
Marstrands IBK 4
Floda IBK svart 4
Lindome IBK 4
IBF Backadalen 1 4
IBF Backadalen 2 4
# = Spelade matcher


Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29040901 lö 29/04 09:30 lö 29/04 Lillekärrshallen P10 Grp A Marstrands IBK Färdig Floda IBK svart      
29041001 lö 29/04 09:30 lö 29/04 Kärra Sporthall P10 Grp A FBC Lerum 1 Färdig Tunet IBK      
29040902 lö 29/04 10:00 lö 29/04 Lillekärrshallen P10 Grp A IBF Backadalen 2 Färdig FBC Lerum 2      
29041002 lö 29/04 10:00 lö 29/04 Kärra Sporthall P10 Grp A Lindome IBK Färdig IBF Backadalen 1      
29040905 lö 29/04 11:40 lö 29/04 Lillekärrshallen P10 Grp A Tunet IBK Färdig Marstrands IBK      
29041005 lö 29/04 11:40 lö 29/04 Kärra Sporthall P10 Grp A Floda IBK vit Färdig FBC Lerum 1      
29040906 lö 29/04 12:10 lö 29/04 Lillekärrshallen P10 Grp A FBC Lerum 2 Färdig Lindome IBK      
29041006 lö 29/04 12:10 lö 29/04 Kärra Sporthall P10 Grp A Floda IBK svart Färdig IBF Backadalen 1      
29041010 lö 29/04 14:10 lö 29/04 Kärra Sporthall P10 Grp A Floda IBK vit Färdig IBF Backadalen 2      
30041007 sö 30/04 11:40 sö 30/04 Kärra Sporthall P10 Grp A IBF Backadalen 2 Färdig FBC Lerum 1      
30040908 sö 30/04 12:10 sö 30/04 Lillekärrshallen P10 Grp A Floda IBK svart Färdig Tunet IBK      
30041008 sö 30/04 12:10 sö 30/04 Kärra Sporthall P10 Grp A IBF Backadalen 1 Färdig FBC Lerum 2      
30040910 sö 30/04 13:10 sö 30/04 Lillekärrshallen P10 Grp A FBC Lerum 1 Färdig Marstrands IBK      
30041010 sö 30/04 13:10 sö 30/04 Kärra Sporthall P10 Grp A Lindome IBK Färdig Floda IBK vit      
30040911 sö 30/04 13:50 sö 30/04 Lillekärrshallen P10 Grp A FBC Lerum 2 Färdig Floda IBK svart      
30041011 sö 30/04 13:50 sö 30/04 Kärra Sporthall P10 Grp A Tunet IBK Färdig IBF Backadalen 2      
30040914 sö 30/04 15:20 sö 30/04 Lillekärrshallen P10 Grp A Marstrands IBK Färdig Lindome IBK      
30041014 sö 30/04 15:20 sö 30/04 Kärra Sporthall P10 Grp A IBF Backadalen 1 Färdig Floda IBK vit      
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet