Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
AIK Pojkar 13 (2003) AIK P03
Bergs IK Damjuniorer 18 (1998-99) Bergs IK
BKI Sunnanå Herrar BKI Sunnanå
BKI Sunnanå Damjuniorer 18 (1998-99) BKI Sunnanå
BKI Sunnanå Damer BKI Sunnanå
Dingle AIK Pojkar 11 (2005) Dingle AIK
Dingle AIK Pojkar 12 (2004) Dingle AIK
Dingle AIK Pojkar 13 (2003) Dingle AIK
Dingle AIK Pojkar 14 (2002) Dingle AIK
Dingle AIK Flickor 14 (2002) Dingle AIK
Fagerhult Habo IBK Herrjuniorer 18 (1998-99) Fagerhult Habo IBK
FBC Lerum Pojkar 10 (2006) FBC Lerum 2
FBC Lerum Pojkar 10 (2006) FBC Lerum 1
FBC Lerum Pojkar 12 (2004) FBC Lerum
FBC Lerum Pojkar 15 (2001) FBC Lerum 1
FBC Lerum Pojkar 15 (2001) FBC Lerum 2
FBC Lerum Flickor 12 (2004) FBC Lerum
FBC Lerum Flickor 13 (2003) FBC Lerum
FBC Lerum Flickor 14 (2002) FBC Lerum
FBC Uppsala Flickor 16 (2000-01) FBC Uppsala
FBC Uppsala ungdom Flickor 14 (2002) FBC Uppsala ungdom
FBC Vinga Herrar FBC Vinga
Filipstad IBK Pojkar 14 (2002) Filipstad IBK
Floda IBK Pojkar 10 (2006) Floda IBK vit
Floda IBK Pojkar 10 (2006) Floda IBK svart
Frederikshavn Blackhawks Flickor 13 (2003) Frederikshavn Blackhawks
Frederikshavn Blackhawks Flickor 16 (2000-01) Frederikshavn Blackhawks
Fristad GOIF Damer Fristad GOIF
Fristad GOIF Utveckling Damer Fristad GOIF Utveckling
Frölunda IBK Pojkar 13 (2003) Frölunda IBK
Frölunda IBK Pojkar 14 (2002) Frölunda IBK
Frölunda IBK Herrar Frölunda IBK
Frölunda IBK Flickor 11 (2005) Frölunda IBK
Göteborg City IBK Herrar Göteborg City IBK
Hagfors IBS Herrjuniorer 18 (1998-99) Hagfors IBS
Hammarby IF IBF Damer Hammarby IF IBF
Herrestad AIF Herrjuniorer 18 (1998-99) Herrestad AIF
Hultsberg Björkås IBF Pojkar 11 (2005) Hultsberg Björkås IBF
IBF Backadalen Pojkar 10 (2006) IBF Backadalen 1
IBF Backadalen Pojkar 10 (2006) IBF Backadalen 2
IBF Backadalen Pojkar 11 (2005) IBF Backadalen 2
IBF Backadalen Pojkar 11 (2005) IBF Backadalen 1
IBF Backadalen Pojkar 12 (2004) IBF Backadalen 1
IBF Backadalen Pojkar 12 (2004) IBF Backadalen 2
IBF Backadalen Pojkar 13 (2003) IBF Backadalen
IBF Backadalen Pojkar 15 (2001) IBF Backadalen Vit
IBF Backadalen Pojkar 15 (2001) IBF Backadalen Röd
IBF Backadalen Pojkar 16 (2000) IBF Backadalen
IBF Backadalen Herrar IBF Backadalen
IBF Backadalen Flickor 12 (2004) IBF Backadalen
IBF Backadalen Flickor 13 (2003) IBF Backadalen
IBF Backadalen Flickor 16 (2000-01) IBF Backadalen
IBF Backadalen Damer IBF Backadalen
IBF Göteborg Pojkar 15 (2001) IBF Göteborg
IBF Linköping Flickor 16 (2000-01) IBF Linköping
IBF Norrköping Pojkar 15 (2001) IBF Norrköping
IBF Norrköping Herrjuniorer 18 (1998-99) IBF Norrköping
IBF Tranås Damjuniorer 18 (1998-99) IBF Tranås
IBF Älvstranden Pojkar 11 (2005) IBF Älvstranden
IBF Älvstranden Pojkar 13 (2003) IBF Älvstranden
IBF Älvstranden Herrar IBF Älvstranden
IBF Älvstranden Flickor 11 (2005) IBF Älvstranden
IBK Genarp Pojkar 13 (2003) IBK Genarp
IBK Lidköping Herrjuniorer 18 (1998-99) IBK Lidköping
IBK Walkesborg 99 Pojkar 13 (2003) IBK Walkesborg 99
IBK Vänersborg Pojkar 13 (2003) IBK Vänersborg
IBS Svedala Pojkar 14 (2002) IBS Svedala
IBS Svedala Pojkar 15 (2001) IBS Svedala
IBS Svedala Flickor 14 (2002) IBS Svedala
IK Zenith Pojkar 13 (2003) IK Zenith 1
IK Zenith Pojkar 13 (2003) IK Zenith 2
IK Zenith Pojkar 15 (2001) IK Zenith
IK Zenith Flickor 14 (2002) IK Zenith
IK Zenith Damjuniorer 18 (1998-99) IK Zenith
Kärra IBK Pojkar 12 (2004) Kärra IBK
Kärra IBK Pojkar 13 (2003) Kärra IBK
Kärra IBK Flickor 11 (2005) Kärra IBK
Lillån IBK Pojkar 14 (2002) Lillån IBK
Lillån IBK Pojkar 15 (2001) Lillån IBK
Lillån IBK Flickor 16 (2000-01) Lillån IBK
Lillån IBK Damer Lillån IBK
Lindome IBK Pojkar 10 (2006) Lindome IBK
Lindome IBK Pojkar 15 (2001) Lindome IBK
Lindome IBK Flickor 16 (2000-01) Lindome IBK
Lindås Waves IBK Pojkar 11 (2005) Lindås Waves IBK
Lindås Waves IBK Flickor 13 (2003) Lindås Waves IBK
Lindås Waves IBK Damjuniorer 18 (1998-99) Lindås Waves IBK
Lindås Waves IBK Damer Lindås Waves IBK
Linköping IBK Pojkar 15 (2001) Linköping IBK
Linköping IBK Pojkar 16 (2000) Linköping IBK
Lørenskog Innebandy G05 Pojkar 12 (2004) Lørenskog Innebandy G05
Marstrands IBK Pojkar 10 (2006) Marstrands IBK
Marstrands IBK Pojkar 15 (2001) Marstrands IBK
Marstrands IBK Herrar Marstrands IBK
Marstrands IBK Damer Marstrands IBK
Myggenäs IBK Damer Myggenäs IBK
Mölndals IBF Pojkar 14 (2002) Mölndals IBF
Mölndals IBF Damjuniorer 18 (1998-99) Mölndals IBF
Nässjö IBF Herrjuniorer 18 (1998-99) Nässjö IBF
Onyx IBS Pojkar 14 (2002) Onyx IBS
Onyx IBS Pojkar 15 (2001) Onyx IBS
Partille IBS Pojkar 11 (2005) Partille IBS
Partille IBS Herrjuniorer 18 (1998-99) Partille IBS
Pixbo Wallenstam IBF Pojkar 13 (2003) Pixbo Wallenstam IBF
Pixbo Wallenstam IBF Pojkar 14 (2002) Pixbo Wallenstam IBF 1
Pixbo Wallenstam IBF Pojkar 14 (2002) Pixbo Wallenstam IBF 2
Pixbo Wallenstam IBF Pojkar 15 (2001) Pixbo Wallenstam IBF 1
Pixbo Wallenstam IBF Pojkar 15 (2001) Pixbo Wallenstam IBF 2
Pixbo Wallenstam IBF Herrjuniorer 18 (1998-99) Pixbo Wallenstam IBF
Pixbo Wallenstam IBF Herrar Pixbo Wallenstam IBF
Pixbo Wallenstam IBF Flickor 12 (2004) Pixbo Wallenstam IBF
Pixbo Wallenstam IBF Flickor 13 (2003) Pixbo Wallenstam IBF
Pixbo Wallenstam IBF Flickor 14 (2002) Pixbo Wallenstam IBF
Pixbo Wallenstam IBF Damjuniorer 18 (1998-99) Pixbo Wallenstam IBF
Pixbo Wallenstam IBF Damer Pixbo Wallenstam IBF
Pixbo Wallenstam IBK Flickor 11 (2005) Pixbo Wallenstam IBK 2
Pixbo Wallenstam IBK Flickor 11 (2005) Pixbo Wallenstam IBK 1
Rotebro IS IBK Damjuniorer 18 (1998-99) Rotebro IS IBK
Råsunda IS Pojkar 12 (2004) Råsunda IS
Salems IF Pojkar 15 (2001) Salems IF 1
Salems IF Pojkar 15 (2001) Salems IF 2
Sandö IBK Pojkar 11 (2005) Sandö IBK
Sandö IBK Pojkar 16 (2000) Sandö IBK
Sarpsborg IBK Pojkar 16 (2000) Sarpsborg IBK
Sarpsborg IBK Flickor 12 (2004) Sarpsborg IBK
Sarpsborg IBK Damjuniorer 18 (1998-99) Sarpsborg IBK
Skara IBK Herrar Skara IBK
SMÅ IF Innebandy Pojkar 14 (2002) SMÅ IF Innebandy
Snarøya Sportsklub Pojkar 13 (2003) Snarøya Sportsklub
Sportlife Kungälv IBK Pojkar 14 (2002) Sportlife Kungälv IBK
Sportlife Kungälv IBK Pojkar 16 (2000) Sportlife Kungälv IBK
Sportlife Kungälv IBK Flickor 12 (2004) Sportlife Kungälv IBK F04/05
Sportlife Kungälv IBK Damer Sportlife Kungälv IBK
Stenungsund IBK Pojkar 12 (2004) Stenungsund IBK
Stenungsunds IBK Herrar Stenungsunds IBK
Surte IS IBK Pojkar 14 (2002) Surte IS IBK 02/03
Surte IS IBK Pojkar 15 (2001) Surte IS IBK
Surte IS IBK Flickor 16 (2000-01) Surte IS IBK
Svenljunga IBK Pojkar 16 (2000) Svenljunga IBK 1
Svenljunga IBK Pojkar 16 (2000) Svenljunga IBK 2
Särö Seahawks IBK Pojkar 13 (2003) Särö Seahawks IBK
Särö Seahawks IBK Flickor 14 (2002) Särö Seahawks IBK
Sävedalens IBK Herrar Sävedalens IBK
Team Tramerramer Herrar Team Tramerramer
Trosa Edanö IBK Damjuniorer 18 (1998-99) Trosa Edanö IBK
Trosa Edanö IBK Damer Trosa Edanö IBK
Tunet IBK Pojkar 10 (2006) Tunet IBK
Tunet IBK Pojkar 14 (2002) Tunet IBK
Tunet IBK Pojkar 16 (2000) Tunet IBK
Tunet IBK Flickor 13 (2003) Tunet IBK
Tunet IBK Flickor 14 (2002) Tunet IBK
Tvåstad KIK Damer Tvåstad KIK
Ull/Kisa IL Pojkar 13 (2003) Ull/Kisa IL 2
Ull/Kisa IL Pojkar 13 (2003) Ull/Kisa IL 1
Varla/Sandö IBK Damer Varla/Sandö IBK
Varla IBK Pojkar 14 (2002) Varla IBK
Varnhems IF Herrar Varnhems IF
Vaxholms IBF Pojkar 16 (2000) Vaxholms IBF
Vaxholms IBF Damjuniorer 18 (1998-99) Vaxholms IBF
WH Rockets Herrar WH Rockets
Värnamo IK Damjuniorer 18 (1998-99) Värnamo IK
Åkarps IBK Flickor 16 (2000-01) Åkarps IBK
Älvsjö AIK IBF Herrar Älvsjö AIK IBF
Älvsjö AIK IBK Damer Älvsjö AIK IBK
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet