Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
AIK IBF Damjuniorer 18 (99-00) AIK IBF
Askim IF Innebandy Pojkar 11 (06) Askim IF Innebandy
Bergs IK Damer Bergs IK
Borås IBF Herrar Borås IBF
Dingle AIK Pojkar 12 (05) Dingle AIK
Dingle AIK Pojkar 14 (03) Dingle AIK
Dingle AIK Pojkar 15 (02) Dingle AIK
FBC Aspen/FBC Lerum Herrjuniorer 18 (99-00) FBC Aspen/FBC Lerum
FBC Lerum Pojkar 15 (02) FBC Lerum
FBC Lerum Flickor 11 (06) FBC Lerum Vit
FBC Lerum Flickor 11 (06) FBC Lerum Röd
FBC Lerum Flickor 12 (05) FBC Lerum
FBC Lerum Flickor 13 (04) FBC Lerum
FBC Lerum Flickor 14 (03) FBC Lerum
FBC Lerum Flickor 15 (02) FBC Lerum
FBC Lerum Damjuniorer 18 (99-00) FBC Lerum
FBC Partille Herrar FBC Partille
FBC Uppsala Ungdom Flickor 14 (03) FBC Uppsala Ungdom
FBC Vinga Herrar FBC Vinga
FBC Ängelholm Herrjuniorer 18 (99-00) FBC Ängelholm 2
FBC Ängelholm Herrjuniorer 18 (99-00) FBC Ängelholm 1
Filipstad IBK Pojkar 15 (02) Filipstad IBK
Floda IBK Pojkar 11 (06) Floda IBK
Floda IBK Pojkar 16 (01) Floda IBK
Floda IBK Flickor 13 (04) Floda IBK
Floda IBK Göteborg Flickor 15 (02) Floda IBK Göteborg
Frölunda IBK Pojkar 12 (05) Frölunda IBK
Frölunda IBK Pojkar 15 (02) Frölunda IBK
Frölunda IBK Herrar Frölunda IBK
Herrestads AIF/WB99 Pojkar 14 (03) Herrestads AIF/WB99
Hovslätts IK Damer Hovslätts IK
Husqvarna Innebandyklubb Damjuniorer 18 (99-00) Husqvarna Innebandyklubb
Häljarps SK Damjuniorer 18 (99-00) Häljarps SK
IBF Backadalen Pojkar 10 (07) IBF Backadalen P07
IBF Backadalen Pojkar 10 (07) IBF Backadalen P08
IBF Backadalen Pojkar 11 (06) IBF Backadalen
IBF Backadalen Pojkar 12 (05) IBF Backadalen 2
IBF Backadalen Pojkar 12 (05) IBF Backadalen 1
IBF Backadalen Pojkar 13 (04) IBF Backadalen 2
IBF Backadalen Pojkar 13 (04) IBF Backadalen 1
IBF Backadalen Pojkar 14 (03) IBF Backadalen
IBF Backadalen Pojkar 16 (01) IBF Backadalen
IBF Backadalen Herrjuniorer 18 (99-00) IBF Backadalen JAS
IBF Backadalen Herrar IBF Backadalen
IBF Backadalen Flickor 13 (04) IBF Backadalen
IBF Backadalen Flickor 14 (03) IBF Backadalen
IBF Backadalen Damjuniorer 18 (99-00) IBF Backadalen
IBF Backadalen Damer IBF Backadalen
IBF Göteborg Pojkar 14 (03) IBF Göteborg
IBF Göteborg Pojkar 15 (02) IBF Göteborg
IBF Älvstranden Pojkar 14 (03) IBF Älvstranden
IBF Älvstranden Herrar IBF Älvstranden
IBF Älvstranden Flickor 11 (06) IBF Älvstranden
IBK Alingsås Pojkar 14 (03) IBK Alingsås
IBK Genarp Pojkar 10 (07) IBK Genarp IBK Genarp 07/08
IBK Genarp Pojkar 14 (03) IBK Genarp
IBK Lund Flickor 14 (03) IBK Lund
IBK Vänersborg Pojkar 14 (03) IBK Vänersborg
IBS Svedala Pojkar 14 (03) IBS Svedala
IBS Svedala Flickor 15 (02) IBS Svedala
IK Zenith Pojkar 12 (05) IK Zenith
IK Zenith Pojkar 14 (03) IK Zenith 1
IK Zenith Pojkar 14 (03) IK Zenith 2
IK Zenith Pojkar 16 (01) IK Zenith
IK Zenith Herrjuniorer 18 (99-00) IK Zenith
IK Zenith Herrar IK Zenith
IK Zenith Flickor 11 (06) IK Zenith
IK Zenith Flickor 15 (02) IK Zenith F02/03
Kärra IBK Pojkar 11 (06) Kärra IBK röd
Kärra IBK Pojkar 11 (06) Kärra IBK grön
Kärra IBK Herrar Kärra IBK
Landvetter IBK Wings Flickor 12 (05) Landvetter IBK Wings
Lindome IBK Pojkar 12 (05) Lindome IBK Grön
Lindome IBK Pojkar 16 (01) Lindome IBK
Lindome IBK Herrar Lindome IBK 1
Lindome IBK Herrar Lindome IBK 2
Lindome IBK Flickor 15 (02) Lindome IBK
Lindome IBK Damer Lindome IBK
Lindås Waves IBK Pojkar 14 (03) Lindås Waves IBK
Lindås Waves IBK Flickor 13 (04) Lindås Waves IBK
Lindås Waves IBK Damjuniorer 18 (99-00) Lindås Waves IBK
Lindås Waves IBK Damer Lindås Waves IBK Dam
Linköping IBK U Herrjuniorer 18 (99-00) Linköping IBK U
Marstrands IBK Pojkar 10 (07) Marstrands IBK
Marstrands IBK Herrar Marstrands IBK
Marstrands IBK Damer Marstrands IBK
Mölndal IBF Herrar Mölndal IBF
Onsala IBK Pojkar 11 (06) Onsala IBK
Onyx Innebandy Pojkar 15 (02) Onyx Innebandy
Partille IBS Pojkar 15 (02) Partille IBS
Partille IBS Herrjuniorer 18 (99-00) Partille IBS
Partille IBS Flickor 11 (06) Partille IBS
Partille IBS Flickor 13 (04) Partille IBS
Partille innebandy Damer Partille innebandy Div 3
Partille Wizards Pojkar 12 (05) Partille Wizards
Pixbo Wallenstam IBF Pojkar 15 (02) Pixbo Wallenstam IBF Vit
Pixbo Wallenstam IBF Pojkar 15 (02) Pixbo Wallenstam IBF Blå
Pixbo Wallenstam IBF Flickor 12 (05) Pixbo Wallenstam IBF
Pixbo Wallenstam IBF Flickor 13 (04) Pixbo Wallenstam IBF
Pixbo Wallenstam IBF Flickor 15 (02) Pixbo Wallenstam IBF F02
Pixbo Wallenstam IBF Damer Pixbo Wallenstam IBF Div 1
Pixbo Wallenstam IBF Damer Pixbo Wallenstam IBF
Rydboholms SK Pojkar 13 (04) Rydboholms SK
Råsunda IS Pojkar 12 (05) Råsunda IS
Råsunda IS Flickor 15 (02) Råsunda IS
Salems IF Pojkar 12 (05) Salems IF
Salems IF Pojkar 13 (04) Salems IF 2
Salems IF Pojkar 13 (04) Salems IF 1
Sandö IBK Herrjuniorer 18 (99-00) Sandö IBK
Skara Innebandyklubb Herrar Skara Innebandyklubb
SMÅ IF Innebandy Pojkar 15 (02) SMÅ IF Innebandy
Spöland Vännäs IF Flickor 15 (02) Spöland Vännäs IF
STC Kungälv IBK Herrar STC Kungälv IBK
STC Kungälv IBK Damer STC Kungälv IBK D2
Stenungsunds IBK Flickor 11 (06) Stenungsunds IBK
Stenungsunds IBK Flickor 13 (04) Stenungsunds IBK
Stenungsunds IBK/Myggenäs IBK Pojkar 16 (01) Stenungsunds IBK/Myggenäs IBK
Sunde IBK Pojkar 13 (04) Sunde IBK
Sunde IBK Pojkar 14 (03) Sunde IBK
Sunde IBK Pojkar 16 (01) Sunde IBK
Sunde IBK Flickor 15 (02) Sunde IBK
Särö IBK Pojkar 14 (03) Särö IBK P03
Sävedalens IBK Herrar Sävedalens IBK
Team Tramerramer Herrar Team Tramerramer
Träslövsläge Flickor 15 (02) Träslövsläge
Tunet IBK Pojkar 10 (07) Tunet IBK Tunet G07
Tunet IBK Pojkar 11 (06) Tunet IBK
Tunet IBK Pojkar 14 (03) Tunet IBK
Tunet IBK Flickor 11 (06) Tunet IBK Tunet J06/07
Tunet IBK Flickor 12 (05) Tunet IBK Lilla
Tunet IBK Flickor 12 (05) Tunet IBK Gul
Tunet IBK Flickor 14 (03) Tunet IBK J14
Tunet IBK Flickor 15 (02) Tunet IBK J15
Täby FC Damer Täby FC
Ull/Kisa IL Pojkar 14 (03) Ull/Kisa IL Sort
Ull/Kisa IL Pojkar 14 (03) Ull/Kisa IL Grønn
Vallentuna IBK Damjuniorer 18 (99-00) Vallentuna IBK
Varla/Sandö IBK Damer Varla/Sandö IBK
Varla IBK Pojkar 14 (03) Varla IBK
Varla IBK Herrjuniorer 18 (99-00) Varla IBK
Varla IBK Damjuniorer 18 (99-00) Varla IBK
Varnhems IF Herrar Varnhems IF
Vaxholms IBF Pojkar 16 (01) Vaxholms IBF Svart
Vaxholms IBF Pojkar 16 (01) Vaxholms IBF Vit
Vaxholms IBF Flickor 13 (04) Vaxholms IBF Vaxholms IBF F04
Vaxholms IBF Flickor 14 (03) Vaxholms IBF Vaxholms IBF F03
Vaxholms IBF Damjuniorer 18 (99-00) Vaxholms IBF
Vendelsö IK Herrjuniorer 18 (99-00) Vendelsö IK
Värmdö IF Herrar Värmdö IF
Värnamo IK Flickor 15 (02) Värnamo IK
Värnamo IK Damer Värnamo IK
Åstorp/Kvidinge IBS Flickor 15 (02) Åstorp/Kvidinge IBS ÅKIBS
Älvsjö AIK IBF Herrar Älvsjö AIK IBF 1
Älvsjö AIK IBF Herrar Älvsjö AIK IBF Älvsjö GB
Älvsjö AIK IBF Damer Älvsjö AIK IBF
Älvsjö AIK IBF Dam (A) Damer Älvsjö AIK IBF Dam (A)
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet