Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2015. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2023 her.
Lundbystrand Sporthall
Kampnr | Tid | Gruppe | Hjemmelag | Resultat | Bortelag | Live | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01050600 | fre. 01/05 08:30 fre. 01/05 | F10 Plj A | Lindås Waves IBK | Ferdig | Pixbo Wallenstam IBK | |||||
01050601 | fre. 01/05 09:00 fre. 01/05 | P10 Plj A | Mölndals IBF | Ferdig | IBF Göteborg | |||||
01050602 | fre. 01/05 09:30 fre. 01/05 | F16 Plj A | Stenhagens KK | 2 - 1 | Åkersberga IBF | |||||
01050603 | fre. 01/05 10:00 fre. 01/05 | F11 Plj A | Lillån IBK | Ferdig | IK Akerselva | |||||
01050604 | fre. 01/05 10:30 fre. 01/05 | F10 Plj A | Pixbo Wallenstam IBK | Ferdig | Partille IBS | |||||
01050605 | fre. 01/05 11:10 fre. 01/05 | P10 Plj A | IBF Backadalen Blå | Ferdig | IBF Backadalen Röd | |||||
01050606 | fre. 01/05 11:40 fre. 01/05 | P11 Plj A | IBF Backadalen | Ferdig | Dingle AIK | |||||
01050607 | fre. 01/05 12:10 fre. 01/05 | F11 Plj A | Pixbo Wallenstam IBK Röd | Ferdig | Pixbo Walle...m IBK Svart | |||||
01050608 | fre. 01/05 12:40 fre. 01/05 | F13 Plj A | ONYX IBS | 2 - 4 | FBC Lerum | |||||
01050609 | fre. 01/05 13:10 fre. 01/05 | P14 Plj A | Nacka Wallenstam IBK | 3 - 4 | Tunet Hotshots | |||||
01050610 | fre. 01/05 13:50 fre. 01/05 | F16 Plj A | Lindome IBK | 3 - 1 | Åkersberga IBF | |||||
01050611 | fre. 01/05 14:20 fre. 01/05 | P14 Plj B | Sandö IBK | 0 - 8 | Salems IF Lila | |||||
01050612 | fre. 01/05 14:50 fre. 01/05 | F13 Plj A | Linköping IBK (Lag 12) | 0 - 1 | Lillån IBK | |||||
01050613 | fre. 01/05 15:20 fre. 01/05 | P14 Plj A | Nacka Wallenstam IBK | 2 - 6 | Linköping IBK Lag 63 | |||||
01050614 | fre. 01/05 15:50 fre. 01/05 | P15 Plj B | Linköping IBK P99:99 | 5 - 0 | IBF Backadalen | |||||
01050615 | fre. 01/05 16:20 fre. 01/05 | P14 Plj B | Herrestads AIF | 5 - 3 | Sandö IBK | |||||
01050616 | fre. 01/05 17:00 fre. 01/05 | F13 Plj A | FBC Lerum | 1 - 3 | Pixbo Wallenstam IBF | |||||
01050617 | fre. 01/05 17:30 fre. 01/05 | P14 Plj C | IF Marin Väst | 2 - 5 | Sportlife Kungälv IBK | |||||
01050618 | fre. 01/05 18:00 fre. 01/05 | P15 Plj B | Vendelsö IK | 1 - 3 | IK Zenith | |||||
01050619 | fre. 01/05 18:30 fre. 01/05 | P14 Plj B | Lindome IBK | 2 - 0 | Herrestads AIF | |||||
01050620 | fre. 01/05 19:00 fre. 01/05 | Dam Plj C | Lillån IBK | 2 - 1 | IBF Backadalen | |||||
01050621 | fre. 01/05 19:40 fre. 01/05 | P14 Plj C | Vendelsö IK | 7 - 1 | IF Marin Väst | |||||
01050622 | fre. 01/05 20:10 fre. 01/05 | Dam Plj B | Jönköpings IK | 2 - 4 | FBC Lerum | |||||
01050623 | fre. 01/05 20:40 fre. 01/05 | Dam Plj D | Djurgården IBF | 1 - 1 | IBF Tranås | |||||
01050624 | fre. 01/05 21:10 fre. 01/05 | HJ18 Plj B | Katrineholms IBF | 2 - 3 | IBK Lidköping | |||||
01050625 | fre. 01/05 21:40 fre. 01/05 | Herr Plj C | IBK Alingsås | 4 - 1 | Värmdö IF | |||||
01050626 | fre. 01/05 22:10 fre. 01/05 | HJ18 Plj A | Hagfors IBS Blå | 3 - 1 | IK Zenith | |||||
01050627 | fre. 01/05 22:40 fre. 01/05 | Dam Plj D | IBF Tranås | 5 - 0 W | Romsås IL | |||||
01050628 | fre. 01/05 23:10 fre. 01/05 | Herr Plj C | Kristinehamns IBF | 3 - 3 | IBK Alingsås |