Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2018. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2019 her.

Lundbystrand Sporthall

  Kampnr Tid Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
29040800 sø 29/04 09:00 sø 29/04 P14 Plj C IBK Genarp 3 - 0 Lindås Waves IBK    
29040801 sø 29/04 09:30 sø 29/04 P14 Plj B IBS Svedala 3 - 2 IBF Backadalen    
29040802 sø 29/04 10:00 sø 29/04 P14 Plj A Sunde IBK 1 - 2 IBF Göteborg    
29040803 sø 29/04 10:30 sø 29/04 P12 Plj B Partille IBS Wizards 4 - 2 Salems IF    
29040804 sø 29/04 11:00 sø 29/04 P14 Plj C IBK Alingsås 0 - 3 IBK Genarp    
29040805 sø 29/04 11:40 sø 29/04 P14 Plj B Varla IBK 2 - 0 IBS Svedala    
29040806 sø 29/04 12:10 sø 29/04 P14 Plj A Särö IBK P03 3 - 0 Sunde IBK    
29040807 sø 29/04 12:40 sø 29/04 P12 Plj A IBF Backadalen 1 2 - 3 Råsunda IS    
29040808 sø 29/04 13:10 sø 29/04 P14 Plj C IBK Genarp 5 - 1 IBK Vänersborg    
29040809 sø 29/04 13:40 sø 29/04 P14 Plj B IBS Svedala 1 - 2 Dingle AIK    
29040810 sø 29/04 14:10 sø 29/04 P14 Plj A Sunde IBK 0 - 7 Herrestads AIF/WB99    
29040811 sø 29/04 14:50 sø 29/04 P12 Plj A Råsunda IS 2 - 4 IK Zenith    
29040812 sø 29/04 15:30 sø 29/04 Dam Plj B Älvsjö AIK IBF Dam (A) 5 - 0 Bergs IK    
29040813 sø 29/04 16:00 sø 29/04 Herr Plj C Värmdö IF 0 - 2 Skara IBK    
29040814 sø 29/04 16:30 sø 29/04 Herr Plj B Älvsjö AIK IBF GB 4 - 0 Sävedalens IBK    
29040815 sø 29/04 17:00 sø 29/04 DJ18 Plj A Lindås Waves IBK 3 - 0 AIK IBF    
29040816 sø 29/04 17:30 sø 29/04 F15 Plj C Värnamo IK 0 - 0 FBC Lerum    
29040817 sø 29/04 18:10 sø 29/04 Herr Plj C Marstrands IBK 1 - 2 Värmdö IF    
29040818 sø 29/04 18:40 sø 29/04 Dam Plj A Lindome IBK 1 - 0 STC Kungälv IBK D2    
29040819 sø 29/04 19:10 sø 29/04 Herr Plj B Frölunda IBK 0 - 0 Älvsjö AIK IBF GB    
29040820 sø 29/04 19:40 sø 29/04 DJ18 Plj A Häljarps SK 2 - 2 Vallentuna IBK    
29040821 sø 29/04 20:10 sø 29/04 DJ18 Plj B Husqvarna IBK 1 - 2 IBF Backadalen    
29040822 sø 29/04 20:50 sø 29/04 HJ18 Plj B Sandö IBK 2 - 6 FBC Ängelholm 2    
29040823 sø 29/04 21:20 sø 29/04 Herr Plj B FBC Partille 2 - 1 Sävedalens IBK    
29040824 sø 29/04 21:50 sø 29/04 P16 Plj A Sunde IBK 0 - 5 Vaxholms IBF Vit    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen