Flickor 12 (06)

Grupp A

    Lag # V O F +/-    
Lagen är sorterade efter:
  1. Poäng
  2. Poäng (inbördes möten)
  3. Målskillnad (inbördes möten)
  4. Gjorda mål (inbördes möten)
  5. Målskillnad
  6. Gjorda mål
  7. Minst utvisningsminuter
  8. Lottning
  Landvetter Wings 6 5 1 0 35 - 5 (30) 16
2. Kärra IBK Svart 6 5 1 0 12 - 1 (11) 16
  Pixbo Wallenstam IBF 6 4 0 2 29 - 4 (25) 12
4. Lindås Rasta IBK 6 3 0 3 11 - 17 (-6) 9
5. Solna IK 6 1 1 4 4 - 17 (-13) 4
6. Hindås IBK 6 1 1 4 10 - 24 (-14) 4
7. Bjärreds IBK 6 0 0 6 3 - 36 (-33) 0
V = Vunna, O = Oavgjorda, F = Förlorade,
# = Spelade matcher, +/- = Mål, P = Poäng


Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
30050803 to 30/05 12:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 F12 Grp A Kärra IBK Svart 3 - 0 Lindås Rasta IBK    
30050703 to 30/05 12:05 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 F12 Grp A Pixbo Wallenstam IBF 7 - 0 Hindås IBK    
30050706 to 30/05 13:45 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 F12 Grp A Bjärreds IBK 0 - 3 Kärra IBK Svart    
30050807 to 30/05 14:10 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 F12 Grp A Landvetter Wings 9 - 2 Lindås Rasta IBK    
30050811 to 30/05 16:20 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 F12 Grp A Solna IK 0 - 7 Landvetter Wings    
30050711 to 30/05 16:25 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 F12 Grp A Bjärreds IBK 2 - 7 Hindås IBK    
30050416 to 30/05 18:50 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 F12 Grp A Solna IK 0 - 5 Pixbo Wallenstam IBF    
31050400 fr 31/05 08:00 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 1 F12 Grp A Landvetter Wings 7 - 0 Bjärreds IBK    
31050800 fr 31/05 08:00 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 5 F12 Grp A Lindås Rasta IBK 0 - 3 Pixbo Wallenstam IBF    
31050501 fr 31/05 08:30 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 2 F12 Grp A Hindås IBK 2 - 2 Solna IK    
31050507 fr 31/05 11:40 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 2 F12 Grp A Lindås Rasta IBK 5 - 1 Bjärreds IBK    
31050807 fr 31/05 11:40 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 5 F12 Grp A Hindås IBK 0 - 8 Landvetter Wings    
31050607 fr 31/05 11:45 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 3 F12 Grp A Kärra IBK Svart 2 - 0 Solna IK    
31050411 fr 31/05 13:40 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 1 F12 Grp A Solna IK 0 - 1 Lindås Rasta IBK    
31050511 fr 31/05 13:40 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 2 F12 Grp A Pixbo Wallenstam IBF 0 - 1 Kärra IBK Svart    
31050614 fr 31/05 15:25 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 3 F12 Grp A Kärra IBK Svart 1 - 1 Landvetter Wings    
31050415 fr 31/05 15:50 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 1 F12 Grp A Pixbo Wallenstam IBF 12 - 0 Bjärreds IBK    
01060805 lö 01/06 10:30 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 5 F12 Grp A Lindås Rasta IBK 3 - 1 Hindås IBK    
01060410 lö 01/06 13:50 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 1 F12 Grp A Bjärreds IBK 0 - 2 Solna IK    
01060610 lö 01/06 13:50 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 3 F12 Grp A Hindås IBK 0 - 2 Kärra IBK Svart    
01060710 lö 01/06 13:50 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 4 F12 Grp A Landvetter Wings 3 - 2 Pixbo Wallenstam IBF    
01060715 lö 01/06 17:30 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 4 F12 Slutspel Landvetter Wings 5 - 1 Lindås Rasta IBK      
01060815 lö 01/06 17:30 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 5 F12 Slutspel Kärra IBK Svart 0 - 2 Pixbo Wallenstam IBF    
02060400 sö 02/06 09:00 sö 02/06 Lundbystrand Sporthall 1 F12 Slutspel Landvetter Wings 2 - 1 Pixbo Wallenstam IBF    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen