Dette er resultatet fra Göteborg Cup Innebandy 2017. Se de seneste resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2020 her.

Kärra Sporthall

  Kampnr Tid Række Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
29041000 lø 29/04 09:00 lø 29/04 F11 Grp A Kärra IBK Finished IBF Älvstranden      
29041001 lø 29/04 09:30 lø 29/04 P10 Grp A FBC Lerum 1 Finished Tunet IBK      
29041002 lø 29/04 10:00 lø 29/04 P10 Grp A Lindome IBK Finished IBF Backadalen 1      
29041003 lø 29/04 10:30 lø 29/04 F11 Grp A Pixbo Wallenstam IBK 1 Finished Pixbo Wallenstam IBK 2      
29041004 lø 29/04 11:00 lø 29/04 F11 Grp A IBF Älvstranden Finished Frölunda IBK      
29041005 lø 29/04 11:40 lø 29/04 P10 Grp A Floda IBK vit Finished FBC Lerum 1      
29041006 lø 29/04 12:10 lø 29/04 P10 Grp A Floda IBK svart Finished IBF Backadalen 1      
29041007 lø 29/04 12:40 lø 29/04 F11 Grp A Pixbo Wallenstam IBK 2 Finished Kärra IBK      
29041008 lø 29/04 13:10 lø 29/04 F11 Grp A Frölunda IBK Finished Pixbo Wallenstam IBK 1      
29041009 lø 29/04 13:40 lø 29/04 P12 Grp A Lørenskog Innebandy G05 2 - 3 Kärra IBK    
29041010 lø 29/04 14:10 lø 29/04 P10 Grp A Floda IBK vit Finished IBF Backadalen 2      
29041011 lø 29/04 14:50 lø 29/04 P12 Grp B Råsunda IS 2 - 6 Dingle AIK    
29041012 lø 29/04 15:30 lø 29/04 P12 Grp A FBC Lerum 3 - 2 Lørenskog Innebandy G05    
29041013 lø 29/04 16:00 lø 29/04 P12 Grp A Kärra IBK 4 - 1 IBF Backadalen 1    
29041014 lø 29/04 16:30 lø 29/04 P13 Grp B IK Zenith 2 6 - 0 IBK Walkesborg 99    
29041015 lø 29/04 17:00 lø 29/04 P13 Grp B Frölunda IBK 1 - 1 Dingle AIK    
29041016 lø 29/04 17:30 lø 29/04 P13 Grp C Kärra IBK 2 - 3 Pixbo Wallenstam IBF    
29041017 lø 29/04 18:10 lø 29/04 P13 Grp C Särö Seahawks IBK 1 - 2 IBK Genarp    
29041018 lø 29/04 18:40 lø 29/04 P14 Grp C Sportlife Kungälv IBK 5 - 0 Dingle AIK    
29041019 lø 29/04 19:10 lø 29/04 P13 Grp B IBK Walkesborg 99 3 - 1 Dingle AIK    
29041020 lø 29/04 19:40 lø 29/04 P13 Grp C Pixbo Wallenstam IBF 0 - 4 IBK Genarp    
29041021 lø 29/04 20:10 lø 29/04 P14 Grp C Mölndals IBF 2 - 0 Onyx IBS    
29041022 lø 29/04 20:40 lø 29/04 P13 Grp B Ull/Kisa IL 1 5 - 1 IK Zenith 2    
29041023 lø 29/04 21:20 lø 29/04 P13 Grp C Ull/Kisa IL 2 1 - 4 Kärra IBK    
29041024 lø 29/04 21:50 lø 29/04 P14 Grp C Onyx IBS 7 - 3 Sportlife Kungälv IBK    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg