Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2017. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2019 her.

Lundbystrand Sporthall

  Kampnr Tid Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
29040500 lø 29/04 09:00 lø 29/04 F13 Plj A IBF Backadalen 0 - 4 Pixbo Wallenstam IBF    
29040501 lø 29/04 09:30 lø 29/04 F16 Plj A Lindome IBK 1 - 1 IBF Linköping    
29040502 lø 29/04 10:00 lø 29/04 Herr Plj C Pixbo Wallenstam IBF 5 - 2 Älvsjö AIK IBF    
29040503 lø 29/04 10:30 lø 29/04 F13 Plj A IBF Backadalen 1 - 5 FBC Lerum    
29040504 lø 29/04 11:00 lø 29/04 F16 Plj A IBF Linköping 2 - 0 FBC Uppsala    
29040505 lø 29/04 11:40 lø 29/04 F16 Plj A IBF Backadalen 0 - 3 Lindome IBK    
29040506 lø 29/04 12:10 lø 29/04 F14 Plj B Tunet IBK 4 - 0 FBC Uppsala ungdom    
29040507 lø 29/04 12:40 lø 29/04 F13 Plj A Frederikshavn Blackhawks 0 - 6 IBF Backadalen    
29040508 lø 29/04 13:10 lø 29/04 HJ18 Plj B Herrestad AIF 1 - 1 Partille IBS    
29040509 lø 29/04 13:40 lø 29/04 HJ18 Plj B Hagfors IBS 1 - 1 Fagerhult Habo IBK    
29040510 lø 29/04 14:10 lø 29/04 F14 Plj B Pixbo Wallenstam IBF 0 - 0 Tunet IBK    
29040511 lø 29/04 14:50 lø 29/04 P15 Plj C Lindome IBK 2 - 4 Pixbo Wallenstam IBF 2    
29040512 lø 29/04 15:30 lø 29/04 P15 Plj B Marstrands IBK 5 - 1 Surte IS IBK    
29040513 lø 29/04 16:00 lø 29/04 HJ18 Plj B Hagfors IBS 1 - 2 Herrestad AIF    
29040514 lø 29/04 16:30 lø 29/04 F14 Plj A IBS Svedala 2 - 3 IK Zenith    
29040515 lø 29/04 17:00 lø 29/04 P14 Plj A IBS Svedala 2 - 4 Pixbo Wallenstam IBF 1    
29040516 lø 29/04 17:30 lø 29/04 P15 Plj B IBF Backadalen Röd 1 - 1 Marstrands IBK    
29040517 lø 29/04 18:10 lø 29/04 P13 Plj A IBF Älvstranden 3 - 1 AIK P03    
29040518 lø 29/04 18:40 lø 29/04 DJ18 Plj A IK Zenith 3 - 1 Trosa Edanö IBK    
29040519 lø 29/04 19:10 lø 29/04 P14 Plj B Varla IBK 2 - 0 Lillån IBK    
29040520 lø 29/04 20:10 lø 29/04 P13 Plj A IBK Vänersborg 2 - 4 IBF Älvstranden    
29040521 lø 29/04 20:40 lø 29/04 DJ18 Plj A IK Zenith 1 - 2 Pixbo Wallenstam IBF    
29040522 lø 29/04 21:20 lø 29/04 F16 Plj B Lillån IBK 0 - 0 Surte IS IBK    
29040523 lø 29/04 21:50 lø 29/04 DJ18 Plj B IBF Tranås 1 - 1 Mölndals IBF    
29040524 lø 29/04 22:20 lø 29/04 DJ18 Plj A Trosa Edanö IBK 2 - 0 Pixbo Wallenstam IBF    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen