Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2017. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2018 her.

Siste resultat

Göteborg Cup Innebandy 2017 begynner
Slutt
29/4
30/4
1/5

Finals

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
01050906 ma 01/05 13:30 ma 01/05 Lillekärrshallen P12 Slutspel Final FBC Lerum 8 - 0 Kärra IBK    
01050908 ma 01/05 15:30 ma 01/05 Lillekärrshallen P13 Slutspel Final IK Zenith 2 0 - 5 IBK Genarp    
01050408 ma 01/05 16:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 P14 Slutspel Final Mölndals IBF 2 - 1 Frölunda IBK    
01050407 ma 01/05 15:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Slutspel Final Linköping IBK 3 - 0 Pixbo Wallenstam IBF 2    
01050404 ma 01/05 12:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 P16 Slutspel Final Tunet IBK 2 - 3 Linköping IBK    
01050907 ma 01/05 14:30 ma 01/05 Lillekärrshallen HJ18 Slutspel Final Pixbo Wallenstam IBF 4 - 3 Partille IBS    
01050409 ma 01/05 17:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Slutspel Final Stenungsunds IBK 2 - 1 IBF Älvstranden    
01050904 ma 01/05 11:30 ma 01/05 Lillekärrshallen F12 Slutspel Final Pixbo Wallenstam IBF 3 - 1 FBC Lerum    
01050905 ma 01/05 12:30 ma 01/05 Lillekärrshallen F13 Slutspel Final Pixbo Wallenstam IBF 4 - 3 FBC Lerum    
01050403 ma 01/05 11:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 F14 Slutspel Final Tunet IBK 2 - 1 Pixbo Wallenstam IBF    
01050406 ma 01/05 14:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 F16 Slutspel Final Lindome IBK 0 - 1 IBF Linköping    
01050405 ma 01/05 13:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 DJ18 Slutspel Final Pixbo Wallenstam IBF 2 - 1 Värnamo IK    
01050909 ma 01/05 16:30 ma 01/05 Lillekärrshallen Dam Slutspel Final Pixbo Wallenstam IBF 2 - 3 Hammarby IF IBF    
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
01050510 ma 01/05 15:50 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 P11 Plj A Partille IBS Färdig Lindås Waves IBK      
01050610 ma 01/05 15:50 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Plj A IBF Backadalen 1 Färdig Sandö IBK      
01050708 ma 01/05 15:20 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 4 P11 Plj A Dingle AIK Färdig Hultsberg Björkås IBF      
01050808 ma 01/05 15:20 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 5 P11 Plj A IBF Älvstranden Färdig IBF Backadalen 2      
01050509 ma 01/05 15:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Slutspel Semi final Stenungsunds IBK 3 - 2 Pixbo Wallenstam IBF    
01050609 ma 01/05 15:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 3 Herr Slutspel Semi final IBF Älvstranden 4 - 3 FBC Vinga    
01050508 ma 01/05 14:30 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 P11 Plj A Partille IBS Färdig Sandö IBK      
01050608 ma 01/05 14:30 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Plj A IBF Backadalen 1 Färdig Lindås Waves IBK      
01050507 ma 01/05 14:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 P11 Plj A Hultsberg Björkås IBF Färdig IBF Backadalen 2      
01050607 ma 01/05 14:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Plj A IBF Älvstranden Färdig Dingle AIK      
01050707 ma 01/05 14:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Slutspel Semi final Varla IBK 1 - 2 Mölndals IBF    
01050807 ma 01/05 14:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Slutspel Semi final Frölunda IBK 1 - 0 Filipstad IBK    
01050506 ma 01/05 13:10 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Slutspel Semi final Pixbo Wallenstam IBF 3 - 0 Fristad GOIF    
01050606 ma 01/05 13:10 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Slutspel Semi final Hammarby IF IBF 4 - 0 Tvåstad KIK    
01050706 ma 01/05 13:10 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Slutspel 1/4 Final Stenungsunds IBK 4 - 3 Sävedalens IBK    
01050806 ma 01/05 13:10 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Slutspel 1/4 Final IBF Backadalen 1 - 2 Pixbo Wallenstam IBF    
01050505 ma 01/05 12:20 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Slutspel Semi final Linköping IBK 6 - 2 Lindome IBK    
01050605 ma 01/05 12:20 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Slutspel Semi final FBC Lerum 2 1 - 2 Pixbo Wallenstam IBF 2    
01050705 ma 01/05 12:20 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Slutspel 1/4 Final Marstrands IBK 2 - 4 IBF Älvstranden    
01050805 ma 01/05 12:20 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Slutspel 1/4 Final FBC Vinga 5 - 4 WH Rockets    
01051005 ma 01/05 12:10 ma 01/05 Kärra Sporthall P13 Slutspel Semi final IBK Walkesborg 99 2 - 9 IK Zenith 2    
01050504 ma 01/05 11:20 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 F16 Slutspel Semi final Lindome IBK 4 - 1 Surte IS IBK    
01050604 ma 01/05 11:20 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 3 F16 Slutspel Semi final Lillån IBK 0 - 3 IBF Linköping    
01050704 ma 01/05 11:20 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Slutspel 1/4 Final Varla IBK 3 - 2 Onyx IBS    
01050804 ma 01/05 11:20 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Slutspel 1/4 Final Frölunda IBK 2 - 1 Lillån IBK    
01051004 ma 01/05 11:20 ma 01/05 Kärra Sporthall P13 Slutspel Semi final Ull/Kisa IL 1 0 - 4 IBK Genarp    
01050503 ma 01/05 10:30 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 DJ18 Slutspel Semi final Pixbo Wallenstam IBF 5 - 1 Vaxholms IBF    
01050603 ma 01/05 10:30 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 3 DJ18 Slutspel Semi final Bergs IK 1 - 4 Värnamo IK    
01050703 ma 01/05 10:30 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Slutspel 1/4 Final Pixbo Wallenstam IBF 1 2 - 3 Mölndals IBF    
01050803 ma 01/05 10:30 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Slutspel 1/4 Final Filipstad IBK 3 - 0 Pixbo Wallenstam IBF 2    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet