Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2017. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2020 her.

Tunet IBK

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
29041001 lø 29/04 09:30 lø 29/04 Kärra Sporthall P10 Plj A FBC Lerum 1 Ferdig Tunet IBK      
29040401 lø 29/04 09:30 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 P16 Plj A Tunet IBK 3 - 0 Vaxholms IBF    
29040402 lø 29/04 10:30 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 F13 Plj A Tunet IBK 1 - 10 Pixbo Wallenstam IBF    
29040905 lø 29/04 11:40 lø 29/04 Lillekärrshallen P10 Plj A Tunet IBK Ferdig Marstrands IBK      
29040404 lø 29/04 11:40 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 P16 Plj A Tunet IBK 4 - 1 Sandö IBK    
29040506 lø 29/04 12:10 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 F14 Plj B Tunet IBK 4 - 0 FBC Uppsala ungdom    
29040406 lø 29/04 12:40 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 F13 Plj A FBC Lerum 8 - 0 Tunet IBK    
29040510 lø 29/04 14:10 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 F14 Plj B Pixbo Wallenstam IBF 0 - 0 Tunet IBK    
29040610 lø 29/04 15:30 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 F13 Plj A Tunet IBK 0 - 5 Lindås Waves IBK    
29040613 lø 29/04 17:00 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Plj B Surte IS IBK 02/03 1 - 1 Tunet IBK    
29040821 lø 29/04 20:40 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj B Tunet IBK 3 - 5 Lillån IBK    
30040800 sø 30/04 08:00 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj B Tunet IBK 2 - 3 Pixbo Wallenstam IBF 2    
30041003 sø 30/04 09:30 sø 30/04 Kärra Sporthall F14 Plj B Tunet IBK 3 - 0 Särö Seahawks IBK    
30040606 sø 30/04 11:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Plj B Varla IBK 2 - 3 Tunet IBK    
30040805 sø 30/04 11:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P16 Plj A Svenljunga IBK 1 1 - 2 Tunet IBK    
30040908 sø 30/04 12:10 sø 30/04 Lillekärrshallen P10 Plj A Floda IBK svart Ferdig Tunet IBK      
30040509 sø 30/04 12:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 P16 Plj A IBF Backadalen 1 - 3 Tunet IBK    
30040411 sø 30/04 13:50 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 F13 Plj A Frederikshavn Blackhawks 1 - 1 Tunet IBK    
30041011 sø 30/04 13:50 sø 30/04 Kärra Sporthall P10 Plj A Tunet IBK Ferdig IBF Backadalen 2      
30040515 sø 30/04 16:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 F13 Plj A IBF Backadalen 1 - 0 Tunet IBK    
30041017 sø 30/04 17:00 sø 30/04 Kärra Sporthall F14 Slutspel 1/4 Final Tunet IBK 6 - 0 Dingle AIK    
30040418 sø 30/04 17:50 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 P16 Slutspel 1/4 Final Tunet IBK 6 - 1 Svenljunga IBK 2    
01050500 ma 01/05 08:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 F14 Slutspel Semi final FBC Lerum 1 - 5 Tunet IBK    
01050400 ma 01/05 08:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 P16 Slutspel Semi final Tunet IBK 5 - 4 Sportlife Kungälv IBK    
01050403 ma 01/05 11:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 F14 Slutspel Final Tunet IBK 2 - 1 Pixbo Wallenstam IBF    
01050404 ma 01/05 12:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 P16 Slutspel Final Tunet IBK 2 - 3 Linköping IBK    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg