Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2018. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2020 her.

Statistikk

Matchstatistikk

Kamper/Stadie


Kamper/Dag

Kamper/Klass

Some numbers

Antal matcher 402
Ferdigspilte 402
Igjen å spille 0
Walk over (WO) 0
Efter straffläggning 2
Hemmavinster 173
Bortavinster 168
Oavgjorda 61

Top 20 kamper med flest mål

  Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
ma 30/04 08:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 P13 Plj A Sunde IBK 0 - 17 IBF Backadalen 2    
ma 30/04 09:00 ma 30/04 Lillekärrshallen F15 Slutspel Spöland Vännäs IF 15 - 0 Sunde IBK    
sø 29/04 16:30 sø 29/04 Kärra Sporthall P13 Plj A Sunde IBK 0 - 13 IBF Backadalen 1    
ma 30/04 12:40 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P16 Slutspel Lindome IBK 9 - 3 Vaxholms IBF Svart    
lø 28/04 20:00 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Plj A Sunde IBK 0 - 12 Rydboholms SK    
ma 30/04 12:40 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 P16 Slutspel Stenungsund...yggenäs IBK 11 - 0 Sunde IBK    
ma 30/04 12:40 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 P16 Slutspel IBF Backadalen 9 - 2 Vaxholms IBF Vit    
ma 30/04 16:40 ma 30/04 Lillekärrshallen F15 Slutspel Floda IBK Göteborg 1 - 10 Tunet IBK J15    
sø 29/04 15:30 sø 29/04 Kärra Sporthall P15 Plj A Partille IBS 11 - 0 SMÅ IF Innebandy    
ma 30/04 17:50 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 P12 Slutspel Dingle AIK 10 - 0 Frölunda IBK    
ma 30/04 17:50 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P12 Slutspel Lindome IBK Grön 3 - 7 IBF Backadalen 2    
ti 01/05 10:30 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Slutspel Älvsjö AIK IBF 1 2 - 8 Lindome IBK 2    
ma 30/04 17:50 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 DJ18 Slutspel FBC Lerum 4 - 5 Häljarps SK    
ma 30/04 15:20 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 DJ18 Slutspel Lindås Waves IBK 1 - 8 FBC Lerum    
lø 28/04 14:15 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 3 F14 Plj A IBK Lund 6 - 3 Vaxholms IBF F03    
ti 01/05 12:10 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Slutspel Älvsjö AIK IBF Dam (A) 8 - 1 Värnamo IK    
ma 30/04 14:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 HJ18 Slutspel FBC Ängelholm 1 4 - 5 Vendelsö IK    
sø 29/04 12:45 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 P12 Plj B Salems IF 1 - 7 IBF Backadalen 2    
sø 29/04 19:40 sø 29/04 Lillekärrshallen P13 Plj A Salems IF 2 7 - 1 Sunde IBK    
lø 28/04 12:00 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Plj C Skara IBK 5 - 3 IK Zenith    


Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg