Detta är resultaten från Göteborg Cup Innebandy 2019. Se de senaste resultaten från Göteborg Cup Innebandy 2020 här.

Varla IBK

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
30050500 to 30/05 10:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 F16 Grp A Sunde Innebandyklubb 0 - 9 Varla IBK    
30050405 to 30/05 13:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Grp D Varla IBK 8 - 0 Sunde Innebandyklubb 1    
30050709 to 30/05 15:15 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 P15 Grp D Lindome IBK 2 - 0 Varla IBK    
30050510 to 30/05 15:40 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 F16 Grp A Varla IBK 0 - 2 Partille IBS    
30050613 to 30/05 17:25 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 F13 Grp A Landvetter Wings 1 - 2 Varla IBK    
30050717 to 30/05 19:35 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Grp A Varla IBK 3 - 1 Vaxholms IBF    
30050520 to 30/05 21:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Grp A Lindome IBK 2 0 - 1 Varla IBK    
31050700 fr 31/05 08:05 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 4 F13 Grp A Varla IBK 1 - 3 IBF Älvstranden    
31050805 fr 31/05 10:30 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 5 F16 Grp A Varla IBK 0 - 2 Tunet IBK    
31050704 fr 31/05 10:35 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 4 P16 Grp A Varla IBK 3 - 0 IBF Backadalen    
31050608 fr 31/05 12:15 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 3 F13 Grp A Varla IBK 3 - 2 FBC Lerum    
31050710 fr 31/05 13:45 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 4 F16 Grp A Varla IBK 0 - 1 Träslövsläge IF    
31050413 fr 31/05 14:50 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 1 P16 Grp A Filipstad IBK 2 - 2 Varla IBK    
31050418 fr 31/05 17:30 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Grp D Kärra IBK 4 - 1 Varla IBK    
31050819 fr 31/05 18:00 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Grp A Varla IBK 1 - 0 IBK Kungälv D1    
31050625 fr 31/05 21:15 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Grp A Varla IBK 0 - 4 Fristad GoIF 1    
01060801 lö 01/06 08:30 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 5 P16 Grp A Tunet IBK 3 - 2 Varla IBK    
01060503 lö 01/06 09:35 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Grp D Varla IBK 1 - 2 IBK Kungälv    
01060705 lö 01/06 10:30 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 4 F13 Grp A Varla IBK 1 - 0 Stenungsunds IBK    
01060608 lö 01/06 12:50 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 3 F16 Grp A IK Zenith 0 - 1 Varla IBK    
01061102 lö 01/06 13:00 lö 01/06 Tuve Sporthall P15 Slutspel 1/8 Final IBK Genarp 5 - 1 Varla IBK    
01060411 lö 01/06 14:20 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 1 F13 Grp A Pixbo Wallenstam F05 4 - 1 Varla IBK    
01060613 lö 01/06 15:50 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 3 P16 Slutspel 1/4 Final Sandö IBK 2 - 1 Varla IBK    
01060716 lö 01/06 18:30 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Grp A IBK Göteborg 2 - 3 Varla IBK      
01060617 lö 01/06 19:00 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 3 F16 Slutspel Semifinal Partille IBS 1 - 2 Varla IBK    
01060819 lö 01/06 20:40 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Slutspel 1/4 Final Lindome IBK 1 4 - 2 Varla IBK    
01060418 lö 01/06 21:00 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 1 F16 Slutspel Final Varla IBK 2 - 1 Tunet IBK    
02060500 sö 02/06 08:10 sö 02/06 Lundbystrand Sporthall 2 F13 Slutspel Semifinal Varla IBK 3 - 2 Pixbo Wallenstam F05    
02060403 sö 02/06 12:00 sö 02/06 Lundbystrand Sporthall 1 F13 Slutspel Final Varla IBK 2 - 3 FBC Lerum    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik HP Warta Svenska Innebandyförbundet Göteborg & Co Team Göteborg