Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2016. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2020 her.

Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse
Ale IBF Flickor 10 (2005)
Arlanda IBK Herrjuniorer 18 (1997-98)
Bele Barkarby IF Damjuniorer 18 (1997-98)
Bergs IK Pojkar 15 (2000)
Bergs IK Damjuniorer 18 (1997-98)
BKI Sunnanå Pojkar 16 (1999)
BKI Sunnanå Damjuniorer 18 (1997-98)
BKI Sunnanå Damer
BK Vingen Pojkar 15 (2000)
BK Vingen Pojkar 16 (1999)
BK Vingen Damjuniorer 18 (1997-98)
BK Vålberg Damer
Borås IBF Pojkar 15 (2000)
Borås IBF Damer
Dingle AIK Pojkar 12 (2003)
Dingle AIK Pojkar 13 (2002)
Dingle AIK Pojkar 16 (1999)
Endre IF Damer
FARSTA IBK Herrar
Fbc Engelholm Pojkar 16 (1999)
FBC Lerum Panthers Pojkar 11 (2004)
FBC Lerum Lions Pojkar 11 (2004)
FBC Lerum Pojkar 13 (2002)
FBC Lerum Pojkar 13 (2002)
FBC Lerum Herrar
FBC Lerum Flickor 11 (2004)
FBC Lerum Flickor 12 (2003)
FBC Lerum Flickor 13 (2002)
FBC Lerum Flickor 16 (1999)
FBI Tullinge Herrjuniorer 18 (1997-98)
Frederikshavn Blackhawks Flickor 12 (2003)
Frederikshavn Blackhawks Flickor 14 (2001)
Fristad GoIF Flickor 15 (2000)
Fristad GoIF Damjuniorer 18 (1997-98)
Fristad GoIF Damer
Frölunda IBK Pojkar 10 (2005)
Frölunda IBK Pojkar 12 (2003)
Frölunda IBK Herrar
Göteborg City IBK Herrar
Herrestads AIF Herrjuniorer 18 (1997-98)
Häljarps SK Flickor 14 (2001)
Hässelby SK IBK Damjuniorer 18 (1997-98)
Hässelby SK IBK Damer
IBF Backadalen röd Pojkar 10 (2005)
IBF Backadalen vit Pojkar 10 (2005)
IBF Backadalen röd Pojkar 11 (2004)
IBF Backadalen vit Pojkar 11 (2004)
IBF Backadalen Pojkar 12 (2003)
IBF Backadalen Pojkar 14 (2001)
IBF Backadalen Pojkar 15 (2000)
IBF Backadalen Herrar
IBF Backadalen Flickor 11 (2004)
IBF Backadalen Flickor 12 (2003)
IBF Backadalen Flickor 15 (2000)
IBF Backadalen Damjuniorer 18 (1997-98)
IBF Backadalen Damer
IBF Göteborg Pojkar 10 (2005)
IBF Göteborg Pojkar 10 (2005)
IBF Göteborg Pojkar 11 (2004)
IBF Göteborg Pojkar 12 (2003)
IBF Göteborg Pojkar 12 (2003)
IBF Göteborg Pojkar 13 (2002)
IBF Göteborg Pojkar 14 (2001)
IBF Älvstranden Pojkar 12 (2003)
IBF Älvstranden Herrar
IBF Älvstranden Flickor 10 (2005)
IBK Elfhög Damjuniorer 18 (1997-98)
IBK Göteborg Flickor 11 (2004)
IBK Göteborg Flickor 14 (2001)
IBK Göteborg Damer
IBK Lidköping Herrjuniorer 18 (1997-98)
IBK Lockerud Mariestad Herrjuniorer 18 (1997-98)
IBK Walkesborg Pojkar 12 (2003)
IBK Vänersborg Herrar
IBS Svedala Pojkar 12 (2003)
IBS Svedala Flickor 13 (2002)
IF Marin Väst Pojkar 15 (2000)
IK Zenith Pojkar 12 (2003)
IK Zenith Pojkar 12 (2003)
IK Zenith Herrar
IK Zenith Herrar
IK Zenith Flickor 13 (2002)
Järfälla IBK Damer
Kärra IBK Pojkar 10 (2005)
Kärra IBK Pojkar 12 (2003)
Kärra IBK Herrar
Kärra IBK Flickor 10 (2005)
Kärra IBK Flickor 11 (2004)
Lillån IBK Flickor 16 (1999)
Lillån IBK Damer
Lindome IBK Pojkar 14 (2001)
Lindome IBK Herrjuniorer 18 (1997-98)
Lindome IBK Flickor 13 (2002)
Lindome IBK Flickor 15 (2000)
Lindome IBK Damer
Lindås Waves IBK Pojkar 11 (2004)
Lindås Waves IBK Pojkar 12 (2003)
Lindås Waves IBK Pojkar 13 (2002)
Lindås Waves IBK Flickor 11 (2004)
Lindås Waves IBK Flickor 16 (1999)
Lindås Waves IBK Damer
Linköping IBK Pojkar 14 (2001)
Linköping IBK Pojkar 15 (2000)
Linköping IBK HJ 20 Herrar
Linköping IBK Ungdom Flickor 15 (2000)
Linköping Innebandy Pojkar 14 (2001)
Lomma FBC Herrar
Malmö FBC Pojkar 14 (2001)
Marstrands IBK Pojkar 10 (2005)
Marstrands IBK Pojkar 14 (2001)
Marstrands IBK Herrar
Marstrands IBK Damer
Myggenäs IBK Pojkar 14 (2001)
Mölndals IBF Herrjuniorer 18 (1997-98)
Mölndals IBF Herrar
Nacka Wallenstam IBK Pojkar 14 (2001)
Nacka Wallenstam IBK Pojkar 15 (2000)
Nacka Wallenstam IBK Flickor 16 (1999)
Nacka Wallenstam IBK Damjuniorer 18 (1997-98)
Olofströms IBK Herrjuniorer 18 (1997-98)
Onsala Innebandy Flickor 15 (2000)
Partille IBS Pojkar 10 (2005)
Partille IBS Pojkar 11 (2004)
Partille IBS Pojkar 14 (2001)
Partille IBS Pojkar 15 (2000)
Partille IBS Pojkar 16 (1999)
Partille IBS Flickor 11 (2004)
Pixbo Wallenstam IBF Pojkar 14 (2001)
Pixbo Wallenstam IBF Pojkar 14 (2001)
Pixbo Wallenstam IBF Pojkar 16 (1999)
Pixbo Wallenstam IBF Herrjuniorer 18 (1997-98)
Pixbo Wallenstam IBF Flickor 12 (2003)
Pixbo Wallenstam IBF Flickor 13 (2002)
Pixbo Wallenstam IBF Flickor 14 (2001)
Pixbo Wallenstam IBF Flickor 15 (2000)
Pixbo Wallenstam IBF Damer
Pixbo Wallenstam IBK Pojkar 12 (2003)
Pixbo Wallenstam IBK Pojkar 12 (2003)
Pixbo Wallenstam IBK Flickor 11 (2004)
Pixbo Wallenstam IBK Flickor 12 (2003)
Rotebro IS IBK Pojkar 14 (2001)
Rotebro IS IBK Pojkar 14 (2001)
Ryds SK Damer
Råsunda IS Flickor 13 (2002)
Salems IF Pojkar 14 (2001)
Salems IF Pojkar 14 (2001)
Salems IF Flickor 10 (2005)
Sandö IBK Pojkar 13 (2002)
Sandö IBK Pojkar 15 (2000)
Sandö IBK Damer
Ski IL Innebandy Pojkar 13 (2002)
Skälby IBK Damer
Sköndals IK Flickor 11 (2004)
Skövde IBF Damer
Sportlife Kungälv IBK Pojkar 15 (2000)
Sportlife Kungälv IBK Herrar
Sportlife Kungälv IBK Herrar
Sportlife Kungälv IBK Damer
Stenungsunds IBK Pojkar 12 (2003)
Stenungsunds IBK Pojkar 15 (2000)
Stenungsunds IBK Herrar
Stenungsunds IBK Flickor 10 (2005)
Surte IS IBK Pojkar 13 (2002)
Surte IS IBK Pojkar 14 (2001)
Surte IS IBK Flickor 14 (2001)
Särö Seahawks IBK Pojkar 16 (1999)
Särö Seahawks IBK Herrar
Sävedalens IBK Herrjuniorer 18 (1997-98)
team tramerramer Herrar
Tierp IBK Damer
Tunet IBK Pojkar 14 (2001)
Tunet IBK Pojkar 15 (2000)
Tunet IBK Pojkar 16 (1999)
Tunet IBK Flickor 13 (2002)
Warberg IC Flickor 16 (1999)
Warbergs IBF Flickor 15 (2000)
Varla IBK Pojkar 13 (2002)
Varla IBK Flickor 15 (2000)
Vaxholms IBF Herrar
Vaxholms IBF Flickor 14 (2001)
Vaxholms IBF Damjuniorer 18 (1997-98)
Värmdö IS Herrar
Värnamo IK Pojkar 13 (2002)
Åkarps IBK Damer
Åkersberga IBF Flickor 13 (2002)
Åkersberga IBF Flickor 13 (2002)
Åkersberga IBF Damjuniorer 18 (1997-98)
Åkersberga IBF Damer
Åkersberga IBF Damer
Älvsjö IBK Herrar
Älvsjö IBK Damer
Öckerö IBK Flickor 16 (1999)
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik HP Warta Svenska Innebandyförbundet Göteborg & Co Team Göteborg