Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2016. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2018 her.

Siste resultat

Göteborg Cup Innebandy 2016 begynner
Slutt
5/5
6/5
7/5
8/5

Finals

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
08050404 sø 08/05 12:45 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 1 P12 Slutspel Final Kärra IBK 9 - 2 Frölunda IBK    
08050405 sø 08/05 14:00 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 1 P13 Slutspel Final FBC Lerum 2 3 - 2 Värnamo IK    
08050406 sø 08/05 15:00 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 1 P14 Slutspel Final Salems IF 2 4 - 2 IBF Göteborg    
08050402 sø 08/05 10:45 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Slutspel Final Partille IBS 2 - 1 Linköping IBK    
08050403 sø 08/05 11:45 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 1 P16 Slutspel Final Pixbo Wallenstam IBF 2 - 3 Tunet IBK    
08050407 sø 08/05 16:00 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Slutspel Final FBC Lerum 3 - 2 IK Zenith 2    
08050400 sø 08/05 08:45 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 1 F13 Slutspel Final Pixbo Wallenstam IBF 0 - 1 Lindome IBK    
08050401 sø 08/05 09:45 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 1 F15 Slutspel Final Lindome IBK 0 - 2 Linköping IBK Ungdom    
08050408 sø 08/05 17:00 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Slutspel Final Fristad GoIF 2 - 0 Åkersberga IBF 1    
07050420 lø 07/05 21:45 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 HJ18 Slutspel Final Mölndals IBF 5 - 1 Arlanda IBK    
07050416 lø 07/05 17:45 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 F12 Slutspel Final Pixbo Wallenstam IBF 4 - 0 Pixbo Wallenstam IBK    
07050417 lø 07/05 18:45 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 F14 Slutspel Final Pixbo Wallenstam IBF 6 - 5 P Häljarps SK    
07050418 lø 07/05 19:45 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 F16 Slutspel Final Warberg IC 1 - 0 Nacka Wallenstam IBK    
07050419 lø 07/05 20:45 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 DJ18 Slutspel Final Nacka Wallenstam IBK 1 - 0 Bele Barkarby IF    
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
08050511 sø 08/05 16:30 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 2 P10 Plj A Marstrands IBK Ferdig Partille IBS      
08050611 sø 08/05 16:30 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 3 P10 Plj A IBF Göteborg 1 Ferdig Kärra IBK      
08050510 sø 08/05 16:00 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 2 P11 Plj A FBC Lerum Lions Ferdig Lindås Waves IBK      
08050610 sø 08/05 16:00 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Plj A FBC Lerum Panthers Ferdig IBF Backadalen röd      
08050711 sø 08/05 16:00 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 4 P10 Plj A IBF Backadalen vit Ferdig IBF Göteborg 2      
08050811 sø 08/05 16:00 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 5 P10 Plj A Frölunda IBK Ferdig IBF Backadalen röd      
08050509 sø 08/05 15:30 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 2 F11 Plj A Kärra IBK Ferdig FBC Lerum      
08050609 sø 08/05 15:30 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 3 F11 Plj A Lindås Waves IBK Ferdig IBK Göteborg      
08050710 sø 08/05 15:30 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 4 F11 Plj A Partille IBS Ferdig Pixbo Wallenstam IBK      
08050810 sø 08/05 15:30 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 5 P11 Plj A Partille IBS Ferdig IBF Göteborg      
08050709 sø 08/05 15:00 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 4 P10 Plj A Marstrands IBK Ferdig IBF Backadalen vit      
08050809 sø 08/05 15:00 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 5 P10 Plj A IBF Backadalen röd Ferdig IBF Göteborg 1      
08050508 sø 08/05 14:30 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Slutspel Semi final Fristad GoIF 2 - 1 Pixbo Wallenstam IBF    
08050608 sø 08/05 14:30 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Slutspel Semi final Åkersberga IBF 1 2 - 1 Lindås Waves IBK    
08050708 sø 08/05 14:30 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 4 P10 Plj A Partille IBS Ferdig Kärra IBK      
08050808 sø 08/05 14:30 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 5 P10 Plj A Frölunda IBK Ferdig IBF Göteborg 2      
08050507 sø 08/05 14:00 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 2 P11 Plj A IBF Backadalen vit Ferdig Partille IBS      
08050607 sø 08/05 14:00 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Plj A IBF Backadalen röd Ferdig IBF Göteborg      
08050707 sø 08/05 14:00 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 4 P11 Plj A Lindås Waves IBK Ferdig FBC Lerum Panthers      
08050807 sø 08/05 14:00 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 5 F11 Plj A IBK Göteborg Ferdig Kärra IBK      
08050706 sø 08/05 13:30 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 4 F11 Plj A Partille IBS Ferdig Lindås Waves IBK      
08050806 sø 08/05 13:30 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 5 F11 Plj A FBC Lerum Ferdig Pixbo Wallenstam IBK      
08050506 sø 08/05 13:10 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Slutspel Semi final Mölndals IBF 0 - 3 FBC Lerum    
08050606 sø 08/05 13:10 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 3 Herr Slutspel Semi final Farsta IBK 3 - 7 IK Zenith 2    
08050505 sø 08/05 12:20 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 2 P14 Slutspel Semi final Salems IF 2 4 - 1 Linköping Innebandy    
08050605 sø 08/05 12:20 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Slutspel Semi final Linköping IBK 0 - 6 IBF Göteborg    
08050705 sø 08/05 12:20 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Slutspel 1/4 Final Åkersberga IBF 1 2 - 1 Järfälla IBK    
08050805 sø 08/05 12:20 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Slutspel 1/4 Final Lindås Waves IBK 1 - 0 IBK Göteborg    
08050504 sø 08/05 11:20 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 2 P13 Slutspel Semi final FBC Lerum 1 2 - 6 FBC Lerum 2    
08050604 sø 08/05 11:20 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 3 P13 Slutspel Semi final Värnamo IK 5 - 2 Surte IS IBK    
08050704 sø 08/05 11:20 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Slutspel 1/4 Final Fristad GoIF 2 - 0 Åkersberga IBF 2    
08050804 sø 08/05 11:20 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Slutspel 1/4 Final Lindome IBK 0 - 3 Pixbo Wallenstam IBF    
08050503 sø 08/05 10:30 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Slutspel 1/4 Final Mölndals IBF 2 - 0 Värmdö IS    
08050603 sø 08/05 10:30 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 3 Herr Slutspel 1/4 Final Farsta IBK 5 - 1 IBF Backadalen    
08050703 sø 08/05 10:30 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Slutspel 1/4 Final FBC Lerum 7 - 0 IK Zenith 1    
08050803 sø 08/05 10:30 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Slutspel 1/4 Final IK Zenith 2 5 - 1 Älvsjö IBK    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet