Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2016. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2020 her.

Damer

Pulje A

    Lag # V U T +/-    
Regler for rekkefølge på tabellen:
  1. Poeng
  2. Poeng (innbyrdes)
  3. Målforskjell (innbyrdes)
  4. Scorede mål (innbyrdes)
  5. Målforskjell
  6. Scorede mål
  7. Minste utvisningsminutter
  8. Loddtrekkning
  Fristad GoIF 5 5 0 0 18 - 1 (17) 15
2. IBK Göteborg 5 3 1 1 8 - 5 (3) 10
3. Hässelby SK IBK 5 2 0 3 13 - 13 (0) 6
4. Sandö IBK 5 2 0 3 5 - 15 (-10) 6
5. Endre IF 5 1 2 2 7 - 10 (-3) 5
6. Ryds SK 5 0 1 4 1 - 8 (-7) 1
V = Vunnet, U = Uavgjorte, T = Tap,
# = Spilte kamper, +/- = Mål, P = Poeng



  Kampnr Tid Bane Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
05050702 to 05/05 09:30 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 4 IBK Göteborg 0 - 2 Fristad GoIF    
05050703 to 05/05 10:00 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 4 Sandö IBK 3 - 2 Endre IF    
05050708 to 05/05 12:40 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 4 Sandö IBK 0 - 3 Fristad GoIF    
05050820 to 05/05 19:40 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 5 Ryds SK 1 - 3 Hässelby SK IBK    
05050425 to 05/05 21:40 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 1 Endre IF 2 - 1 Hässelby SK IBK    
05050625 to 05/05 21:40 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 3 IBK Göteborg 2 - 0 Ryds SK    
06050411 fr 06/05 13:50 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 Endre IF 2 - 2 IBK Göteborg    
06050711 fr 06/05 13:50 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 Fristad GoIF 2 - 0 Ryds SK    
06050811 fr 06/05 13:50 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 Hässelby SK IBK 8 - 1 Sandö IBK    
06050615 fr 06/05 15:50 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 Hässelby SK IBK 1 - 2 IBK Göteborg    
06050815 fr 06/05 15:50 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 Sandö IBK 1 - 0 Ryds SK    
06050715 fr 06/05 15:50 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 Fristad GoIF 4 - 1 Endre IF    
07050721 lø 07/05 21:00 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 Hässelby SK IBK 0 - 7 Fristad GoIF    
07050915 lø 07/05 21:00 lø 07/05 Lillekärrshallen IBK Göteborg 2 - 0 Sandö IBK    
07050820 lø 07/05 21:00 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 Ryds SK 0 - 0 Endre IF    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg