Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2016. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2020 her.

Statistikk

Matchstatistikk

Kamper/Stadie


Kamper/Dag

Kamper/Klass

Some numbers

Antal matcher 497
Ferdigspilte 497
Igjen å spille 0
Walk over (WO) 0
Efter straffläggning 4
Hemmavinster 233
Bortavinster 201
Oavgjorda 63

Top 20 kamper med flest mål

  Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
to 05/05 21:40 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 2 P14 Plj C Salems IF 1 4 - 11 Nacka Wallenstam IBK    
sø 08/05 08:00 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 4 P13 Slutspel FBC Lerum 2 9 - 3 Sandö IBK    
fr 06/05 19:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 P12 Plj B IBF Göteborg 1 5 - 7 IK Zenith 2    
lø 07/05 19:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Slutspel Bergs IK 5 - 6 P Tunet IBK    
lø 07/05 20:20 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Plj B Tierp IBK 1 - 10 Åkersberga IBF 1    
sø 08/05 12:45 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 1 P12 Slutspel Kärra IBK 9 - 2 Frölunda IBK    
to 05/05 10:30 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 3 P12 Plj C Dingle AIK 6 - 5 Lindås Waves IBK    
to 05/05 08:30 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 3 P12 Plj B Pixbo Wallenstam IBK 2 1 - 10 IK Zenith 2    
lø 07/05 18:45 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 F14 Slutspel Pixbo Wallenstam IBF 6 - 5 P Häljarps SK    
to 05/05 15:50 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Plj A Nacka Wallenstam IBK 10 - 1 IF Marin Väst    
fr 06/05 11:10 fr 06/05 Lillekärrshallen F12 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 11 - 0 Frederikshavn Blackhawks    
sø 08/05 09:40 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 2 P12 Slutspel Kärra IBK 8 - 2 IBF Göteborg 1    
sø 08/05 13:10 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 3 Herr Slutspel Farsta IBK 3 - 7 IK Zenith 2    
lø 07/05 13:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 HJ18 Plj A IBK Lockerud Mariestad 3 - 7 Mölndals IBF    
lø 07/05 16:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 F16 Slutspel Nacka Wallenstam IBK 7 - 3 FBC Lerum    
lø 07/05 14:20 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 F12 Slutspel Pixbo Wallenstam IBF 9 - 1 IBF Backadalen    
fr 06/05 14:50 fr 06/05 Lillekärrshallen P13 Plj B Dingle AIK 1 - 9 FBC Lerum 2    
fr 06/05 11:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Plj B Borås IBF 1 - 8 Linköping IBK    
to 05/05 15:20 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Plj B Borås IBF 0 - 9 Sportlife Kungälv IBK    
fr 06/05 13:50 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj A Hässelby SK IBK 8 - 1 Sandö IBK    


Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg