Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2017. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2019 her.

Lundbystrand Sporthall

  Kampnr Tid Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
30040400 sø 30/04 08:00 sø 30/04 P15 Plj C Onyx IBS 0 - 8 Pixbo Wallenstam IBF 2    
30040401 sø 30/04 08:30 sø 30/04 P16 Plj A Sandö IBK 4 - 1 Vaxholms IBF    
30040402 sø 30/04 09:00 sø 30/04 F16 Plj A IBF Backadalen 0 - 0 IBF Linköping    
30040403 sø 30/04 09:30 sø 30/04 DJ18 Plj B Vaxholms IBF 1 - 1 IBF Tranås    
30040404 sø 30/04 10:00 sø 30/04 P15 Plj C IBF Göteborg 1 - 3 Lindome IBK    
30040405 sø 30/04 10:40 sø 30/04 P15 Plj B IBF Norrköping 2 - 0 Marstrands IBK    
30040406 sø 30/04 11:10 sø 30/04 P14 Plj B Lillån IBK 2 - 4 Pixbo Wallenstam IBF 2    
30040407 sø 30/04 11:40 sø 30/04 DJ18 Plj B Bergs IK 3 - 3 Vaxholms IBF    
30040408 sø 30/04 12:10 sø 30/04 P12 Plj A FBC Lerum 2 - 2 Kärra IBK    
30040409 sø 30/04 12:40 sø 30/04 P13 Plj B IK Zenith 2 6 - 0 Frölunda IBK    
30040410 sø 30/04 13:10 sø 30/04 P13 Plj C Särö Seahawks IBK 3 - 3 Pixbo Wallenstam IBF    
30040411 sø 30/04 13:50 sø 30/04 F13 Plj A Frederikshavn Blackhawks 1 - 1 Tunet IBK    
30040412 sø 30/04 14:20 sø 30/04 P13 Plj B Frölunda IBK 1 - 3 IBK Walkesborg 99    
30040413 sø 30/04 14:50 sø 30/04 P13 Plj C Kärra IBK 2 - 0 Särö Seahawks IBK    
30040414 sø 30/04 15:20 sø 30/04 P16 Slutspel 1/4 Final Linköping IBK 2 - 1 IBF Backadalen    
30040415 sø 30/04 16:10 sø 30/04 F13 Plj A Lindås Waves IBK 2 - 2 FBC Lerum    
30040416 sø 30/04 16:40 sø 30/04 Dam Plj B Pixbo Wallenstam IBF 8 - 1 Älvsjö AIK IBK    
30040417 sø 30/04 17:20 sø 30/04 DJ18 Plj A Trosa Edanö IBK 0 - 2 Värnamo IK    
30040418 sø 30/04 17:50 sø 30/04 P16 Slutspel 1/4 Final Tunet IBK 6 - 1 Svenljunga IBK 2    
30040419 sø 30/04 18:40 sø 30/04 P15 Plj A IBF Backadalen Vit 2 - 0 Salems IF 1    
30040420 sø 30/04 19:10 sø 30/04 P12 Slutspel 1/4 Final FBC Lerum 11 - 1 Råsunda IS    
30040421 sø 30/04 20:00 sø 30/04 Herr Plj A WH Rockets 4 - 2 Varnhems IF    
30040422 sø 30/04 20:30 sø 30/04 P14 Plj A IBS Svedala 2 - 1 SMÅ IF Innebandy    
30040423 sø 30/04 21:10 sø 30/04 Herr Plj B BKI Sunnanå 1 - 3 Team Tramerramer    
30040424 sø 30/04 21:40 sø 30/04 Dam Plj B Myggenäs IBK 4 - 1 Fristad GOIF Utveckling    
30040425 sø 30/04 22:10 sø 30/04 P14 Slutspel 1/8 Final IBS Svedala 0 - 4 Onyx IBS    
30040426 sø 30/04 23:00 sø 30/04 Herr Plj C Pixbo Wallenstam IBF 1 - 2 FBC Vinga    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen