Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2017. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2018 her.

Lundbystrand Sporthall

  Kampnr Tid Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
30040600 sø 30/04 08:00 sø 30/04 P15 Plj C IBF Göteborg 7 - 0 Lillån IBK    
30040601 sø 30/04 08:30 sø 30/04 P15 Plj B Salems IF 2 1 - 6 Marstrands IBK    
30040602 sø 30/04 09:00 sø 30/04 F16 Plj B Lillån IBK 4 - 1 Åkarps IBK    
30040603 sø 30/04 09:30 sø 30/04 DJ18 Plj B Lindås Waves IBK 3 - 1 BKI Sunnanå    
30040604 sø 30/04 10:00 sø 30/04 P15 Plj C Lillån IBK 0 - 5 Pixbo Wallenstam IBF 2    
30040605 sø 30/04 10:40 sø 30/04 P15 Plj B IBF Backadalen Röd 1 - 1 FBC Lerum 2    
30040606 sø 30/04 11:10 sø 30/04 P14 Plj B Varla IBK 2 - 3 Tunet IBK    
30040607 sø 30/04 11:40 sø 30/04 P12 Plj B Dingle AIK 3 - 1 IBF Backadalen 2    
30040608 sø 30/04 12:10 sø 30/04 P12 Plj A Lørenskog Innebandy G05 1 - 2 IBF Backadalen 1    
30040609 sø 30/04 12:40 sø 30/04 HJ18 Plj A IBF Norrköping 0 - 1 Nässjö IBF    
30040610 sø 30/04 13:10 sø 30/04 P16 Plj B Linköping IBK 3 - 0 Sportlife Kungälv IBK    
30040611 sø 30/04 13:50 sø 30/04 Dam Plj C Tvåstad KIK 3 - 2 Trosa Edanö IBK    
30040612 sø 30/04 14:20 sø 30/04 DJ18 Plj A Sarpsborg IBK 2 - 3 IK Zenith    
30040613 sø 30/04 14:50 sø 30/04 DJ18 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 1 - 0 Värnamo IK    
30040614 sø 30/04 15:20 sø 30/04 P16 Slutspel 1/4 Final Sandö IBK 0 - 1 Sarpsborg IBK    
30040615 sø 30/04 16:10 sø 30/04 F13 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 10 - 0 Frederikshavn Blackhawks    
30040616 sø 30/04 16:40 sø 30/04 Dam Plj A Varla/Sandö IBK 4 - 2 Lillån IBK    
30040617 sø 30/04 17:20 sø 30/04 DJ18 Plj A Rotebro IS IBK 2 - 2 IK Zenith    
30040618 sø 30/04 18:40 sø 30/04 P15 Plj A Linköping IBK 4 - 0 FBC Lerum 1    
30040619 sø 30/04 19:10 sø 30/04 Herr Plj B Marstrands IBK 1 - 1 Sävedalens IBK    
30040620 sø 30/04 19:40 sø 30/04 P14 Plj C Dingle AIK 1 - 3 Onyx IBS    
30040621 sø 30/04 20:10 sø 30/04 Dam Slutspel 1/8 Final Lindås Waves IBK 4 - 3 P IBF Backadalen    
30040622 sø 30/04 21:10 sø 30/04 P15 Plj A IBS Svedala 0 - 5 FBC Lerum 1    
30040623 sø 30/04 21:40 sø 30/04 Dam Plj B Pixbo Wallenstam IBF 1 - 1 Marstrands IBK    
30040624 sø 30/04 22:10 sø 30/04 F16 Slutspel 1/4 Final Surte IS IBK 3 - 2 IBF Backadalen    
30040625 sø 30/04 23:00 sø 30/04 Herr Plj B Sävedalens IBK 1 - 0 Team Tramerramer    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet