Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2017. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2020 her.

IK Zenith

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
29040603 lø 29/04 10:30 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Plj C Pixbo Wallenstam IBF 2 7 - 2 IK Zenith    
29040707 lø 29/04 13:10 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 P15 Plj C IK Zenith 3 - 2 Lillån IBK    
29040608 lø 29/04 13:40 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 F14 Plj A IK Zenith 1 - 2 FBC Lerum    
29040710 lø 29/04 14:50 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 P15 Plj C IK Zenith 2 - 4 IBF Göteborg    
29040611 lø 29/04 16:00 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 P13 Plj A AIK P03 4 - 0 IK Zenith 1    
29040514 lø 29/04 16:30 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 F14 Plj A IBS Svedala 2 - 3 IK Zenith    
29041014 lø 29/04 16:30 lø 29/04 Kärra Sporthall P13 Plj B IK Zenith 2 6 - 0 IBK Walkesborg 99    
29040615 lø 29/04 18:10 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 P13 Plj A IK Zenith 1 5 - 7 IBK Vänersborg    
29040518 lø 29/04 18:40 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 DJ18 Plj A IK Zenith 3 - 1 Trosa Edanö IBK    
29041022 lø 29/04 20:40 lø 29/04 Kärra Sporthall P13 Plj B Ull/Kisa IL 1 5 - 1 IK Zenith 2    
29040521 lø 29/04 20:40 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 DJ18 Plj A IK Zenith 1 - 2 Pixbo Wallenstam IBF    
29040721 lø 29/04 20:40 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 P13 Plj A Snarøya Sportsklub 1 - 4 IK Zenith 1    
29040424 lø 29/04 22:20 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 DJ18 Plj A Värnamo IK 2 - 1 IK Zenith    
30040500 sø 30/04 08:00 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Plj C IK Zenith 1 - 2 Lindome IBK    
30041002 sø 30/04 09:00 sø 30/04 Kärra Sporthall F14 Plj A Dingle AIK 2 - 4 IK Zenith    
30040802 sø 30/04 09:30 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Plj A IK Zenith 1 5 - 1 IBF Backadalen    
30040504 sø 30/04 10:00 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Plj C Onyx IBS 1 - 6 IK Zenith    
30040807 sø 30/04 12:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Plj A IK Zenith 1 1 - 2 IBF Älvstranden    
30040409 sø 30/04 12:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 P13 Plj B IK Zenith 2 6 - 0 Frölunda IBK    
30040612 sø 30/04 14:20 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 DJ18 Plj A Sarpsborg IBK 2 - 3 IK Zenith    
30040815 sø 30/04 17:00 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Plj B Dingle AIK 0 - 7 IK Zenith 2    
30040617 sø 30/04 17:20 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 DJ18 Plj A Rotebro IS IBK 2 - 2 IK Zenith    
30041020 sø 30/04 19:30 sø 30/04 Kärra Sporthall F14 Slutspel 1/4 Final IK Zenith 3 - 1 FBC Uppsala ungdom    
01050600 ma 01/05 08:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 3 F14 Slutspel Semi final Pixbo Wallenstam IBF 4 - 2 IK Zenith    
01050700 ma 01/05 08:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 4 DJ18 Slutspel 1/4 Final Vaxholms IBF 4 - 1 IK Zenith    
01051001 ma 01/05 08:50 ma 01/05 Kärra Sporthall P13 Slutspel 1/4 Final IK Zenith 2 2 - 1 Kärra IBK    
01051005 ma 01/05 12:10 ma 01/05 Kärra Sporthall P13 Slutspel Semi final IBK Walkesborg 99 2 - 9 IK Zenith 2    
01050908 ma 01/05 15:30 ma 01/05 Lillekärrshallen P13 Slutspel Final IK Zenith 2 0 - 5 IBK Genarp    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg