Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2017. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2020 her.



Mandag 1/5 (Dag 3)

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
01051000 ma 01/05 08:00 ma 01/05 Kärra Sporthall P13 Slutspel 1/4 Final IBK Genarp 6 - 0 AIK P03    
01050900 ma 01/05 08:00 ma 01/05 Lillekärrshallen P13 Slutspel 1/4 Final Ull/Kisa IL 1 4 - 3 IBK Vänersborg    
01050400 ma 01/05 08:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 P16 Slutspel Semifinale Tunet IBK 5 - 4 Sportlife Kungälv IBK    
01050500 ma 01/05 08:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 F14 Slutspel Semifinale FBC Lerum 1 - 5 Tunet IBK    
01050600 ma 01/05 08:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 3 F14 Slutspel Semifinale Pixbo Wallenstam IBF 4 - 2 IK Zenith    
01050700 ma 01/05 08:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 4 DJ18 Slutspel 1/4 Final Vaxholms IBF 4 - 1 IK Zenith    
01050800 ma 01/05 08:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 5 DJ18 Slutspel 1/4 Final Värnamo IK 1 - 0 Lindås Waves IBK    
01051001 ma 01/05 08:50 ma 01/05 Kärra Sporthall P13 Slutspel 1/4 Final IK Zenith 2 2 - 1 Kärra IBK    
01050901 ma 01/05 08:50 ma 01/05 Lillekärrshallen P13 Slutspel 1/4 Final IBF Älvstranden 5 - 6 IBK Walkesborg 99    
01050401 ma 01/05 08:50 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 P16 Slutspel Semifinale Linköping IBK 4 - 1 Sarpsborg IBK    
01050501 ma 01/05 08:50 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Slutspel 1/4 Final Linköping IBK 4 - 2 IBF Göteborg    
01050601 ma 01/05 08:50 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Slutspel 1/4 Final IBF Norrköping 2 - 3 Lindome IBK    
01050701 ma 01/05 08:50 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 4 P15 Slutspel 1/4 Final FBC Lerum 2 6 - 1 FBC Lerum 1    
01050801 ma 01/05 08:50 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 5 P15 Slutspel 1/4 Final Pixbo Wallenstam IBF 2 6 - 2 Pixbo Wallenstam IBF 1    
01051002 ma 01/05 09:40 ma 01/05 Kärra Sporthall P12 Slutspel Semifinale FBC Lerum 3 - 0 IBF Backadalen 1    
01050902 ma 01/05 09:40 ma 01/05 Lillekärrshallen HJ18 Slutspel Semifinale Pixbo Wallenstam IBF 4 - 3 Fagerhult Habo IBK    
01050402 ma 01/05 09:40 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Slutspel 1/8 Final Sävedalens IBK 3 - 2 Frölunda IBK    
01050502 ma 01/05 09:40 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Slutspel 1/4 Final Pixbo Wallenstam IBF 6 - 0 Lindås Waves IBK    
01050602 ma 01/05 09:40 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Slutspel 1/4 Final Fristad GOIF 4 - 0 Trosa Edanö IBK    
01050702 ma 01/05 09:40 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Slutspel 1/4 Final Hammarby IF IBF 8 - 0 Älvsjö AIK IBK    
01050802 ma 01/05 09:40 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Slutspel 1/4 Final Tvåstad KIK 2 - 0 Marstrands IBK    
01051003 ma 01/05 10:30 ma 01/05 Kärra Sporthall P12 Slutspel Semifinale Lørenskog Innebandy G05 1 - 5 Kärra IBK    
01050903 ma 01/05 10:30 ma 01/05 Lillekärrshallen HJ18 Slutspel Semifinale Partille IBS 2 - 1 Herrestad AIF    
01050503 ma 01/05 10:30 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 DJ18 Slutspel Semifinale Pixbo Wallenstam IBF 5 - 1 Vaxholms IBF    
01050603 ma 01/05 10:30 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 3 DJ18 Slutspel Semifinale Bergs IK 1 - 4 Värnamo IK    
01050703 ma 01/05 10:30 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Slutspel 1/4 Final Pixbo Wallenstam IBF 1 2 - 3 Mölndals IBF    
01050803 ma 01/05 10:30 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Slutspel 1/4 Final Filipstad IBK 3 - 0 Pixbo Wallenstam IBF 2    
01050403 ma 01/05 11:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 F14 Slutspel Finale Tunet IBK 2 - 1 Pixbo Wallenstam IBF    
01051004 ma 01/05 11:20 ma 01/05 Kärra Sporthall P13 Slutspel Semifinale Ull/Kisa IL 1 0 - 4 IBK Genarp    
01050504 ma 01/05 11:20 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 F16 Slutspel Semifinale Lindome IBK 4 - 1 Surte IS IBK    
01050604 ma 01/05 11:20 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 3 F16 Slutspel Semifinale Lillån IBK 0 - 3 IBF Linköping    
01050704 ma 01/05 11:20 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Slutspel 1/4 Final Varla IBK 3 - 2 Onyx IBS    
01050804 ma 01/05 11:20 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Slutspel 1/4 Final Frölunda IBK 2 - 1 Lillån IBK    
01050904 ma 01/05 11:30 ma 01/05 Lillekärrshallen F12 Slutspel Finale Pixbo Wallenstam IBF 3 - 1 FBC Lerum    
01050404 ma 01/05 12:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 P16 Slutspel Finale Tunet IBK 2 - 3 Linköping IBK    
01051005 ma 01/05 12:10 ma 01/05 Kärra Sporthall P13 Slutspel Semifinale IBK Walkesborg 99 2 - 9 IK Zenith 2    
01050505 ma 01/05 12:20 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Slutspel Semifinale Linköping IBK 6 - 2 Lindome IBK    
01050605 ma 01/05 12:20 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Slutspel Semifinale FBC Lerum 2 1 - 2 Pixbo Wallenstam IBF 2    
01050705 ma 01/05 12:20 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Slutspel 1/4 Final Marstrands IBK 2 - 4 IBF Älvstranden    
01050805 ma 01/05 12:20 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Slutspel 1/4 Final FBC Vinga 5 - 4 WH Rockets    
01050905 ma 01/05 12:30 ma 01/05 Lillekärrshallen F13 Slutspel Finale Pixbo Wallenstam IBF 4 - 3 FBC Lerum    
01050405 ma 01/05 13:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 DJ18 Slutspel Finale Pixbo Wallenstam IBF 2 - 1 Värnamo IK    
01050506 ma 01/05 13:10 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Slutspel Semifinale Pixbo Wallenstam IBF 3 - 0 Fristad GOIF    
01050606 ma 01/05 13:10 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Slutspel Semifinale Hammarby IF IBF 4 - 0 Tvåstad KIK    
01050706 ma 01/05 13:10 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Slutspel 1/4 Final Stenungsunds IBK 4 - 3 Sävedalens IBK    
01050806 ma 01/05 13:10 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Slutspel 1/4 Final IBF Backadalen 1 - 2 Pixbo Wallenstam IBF    
01050906 ma 01/05 13:30 ma 01/05 Lillekärrshallen P12 Slutspel Finale FBC Lerum 8 - 0 Kärra IBK    
01050406 ma 01/05 14:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 F16 Slutspel Finale Lindome IBK 0 - 1 IBF Linköping    
01050507 ma 01/05 14:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 P11 Plj A Hultsberg Björkås IBF Ferdig IBF Backadalen 2      
01050607 ma 01/05 14:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Plj A IBF Älvstranden Ferdig Dingle AIK      
01050707 ma 01/05 14:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Slutspel Semifinale Varla IBK 1 - 2 Mölndals IBF    
01050807 ma 01/05 14:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Slutspel Semifinale Frölunda IBK 1 - 0 Filipstad IBK    
01050907 ma 01/05 14:30 ma 01/05 Lillekärrshallen HJ18 Slutspel Finale Pixbo Wallenstam IBF 4 - 3 Partille IBS    
01050508 ma 01/05 14:30 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 P11 Plj A Partille IBS Ferdig Sandö IBK      
01050608 ma 01/05 14:30 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Plj A IBF Backadalen 1 Ferdig Lindås Waves IBK      
01050407 ma 01/05 15:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Slutspel Finale Linköping IBK 3 - 0 Pixbo Wallenstam IBF 2    
01050509 ma 01/05 15:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Slutspel Semifinale Stenungsunds IBK 3 - 2 Pixbo Wallenstam IBF    
01050609 ma 01/05 15:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 3 Herr Slutspel Semifinale IBF Älvstranden 4 - 3 FBC Vinga    
01050708 ma 01/05 15:20 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 4 P11 Plj A Dingle AIK Ferdig Hultsberg Björkås IBF      
01050808 ma 01/05 15:20 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 5 P11 Plj A IBF Älvstranden Ferdig IBF Backadalen 2      
01050908 ma 01/05 15:30 ma 01/05 Lillekärrshallen P13 Slutspel Finale IK Zenith 2 0 - 5 IBK Genarp    
01050510 ma 01/05 15:50 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 P11 Plj A Partille IBS Ferdig Lindås Waves IBK      
01050610 ma 01/05 15:50 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Plj A IBF Backadalen 1 Ferdig Sandö IBK      
01050408 ma 01/05 16:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 P14 Slutspel Finale Mölndals IBF 2 - 1 Frölunda IBK    
01050909 ma 01/05 16:30 ma 01/05 Lillekärrshallen Dam Slutspel Finale Pixbo Wallenstam IBF 2 - 3 Hammarby IF IBF    
01050409 ma 01/05 17:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Slutspel Finale Stenungsunds IBK 2 - 1 IBF Älvstranden    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg