Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2017. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2020 her.



Søndag 30/4 (Dag 2)

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
30041000 sø 30/04 08:00 sø 30/04 Kärra Sporthall P11 Plj A Partille IBS Ferdig IBF Backadalen 1      
30040900 sø 30/04 08:00 sø 30/04 Lillekärrshallen P11 Plj A IBF Älvstranden Ferdig Sandö IBK      
30040400 sø 30/04 08:00 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Plj C Onyx IBS 0 - 8 Pixbo Wallenstam IBF 2    
30040500 sø 30/04 08:00 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Plj C IK Zenith 1 - 2 Lindome IBK    
30040600 sø 30/04 08:00 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Plj C IBF Göteborg 7 - 0 Lillån IBK    
30040700 sø 30/04 08:00 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj B Lillån IBK 3 - 0 Surte IS IBK 02/03    
30040800 sø 30/04 08:00 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj B Tunet IBK 2 - 3 Pixbo Wallenstam IBF 2    
30041001 sø 30/04 08:30 sø 30/04 Kärra Sporthall P11 Plj A Dingle AIK Ferdig IBF Backadalen 2      
30040901 sø 30/04 08:30 sø 30/04 Lillekärrshallen P11 Plj A Hultsberg Björkås IBF Ferdig Lindås Waves IBK      
30040401 sø 30/04 08:30 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 P16 Plj A Sandö IBK 4 - 1 Vaxholms IBF    
30040501 sø 30/04 08:30 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Plj B Surte IS IBK 0 - 3 FBC Lerum 2    
30040601 sø 30/04 08:30 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Plj B Salems IF 2 1 - 6 Marstrands IBK    
30040701 sø 30/04 08:30 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 P15 Plj B IBF Norrköping 2 - 1 IBF Backadalen Röd    
30041002 sø 30/04 09:00 sø 30/04 Kärra Sporthall F14 Plj A Dingle AIK 2 - 4 IK Zenith    
30040902 sø 30/04 09:00 sø 30/04 Lillekärrshallen F14 Plj A IBS Svedala 0 - 5 FBC Lerum    
30040402 sø 30/04 09:00 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 F16 Plj A IBF Backadalen 0 - 0 IBF Linköping    
30040502 sø 30/04 09:00 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 F16 Plj A FBC Uppsala 0 - 2 Lindome IBK    
30040602 sø 30/04 09:00 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 F16 Plj B Lillån IBK 4 - 1 Åkarps IBK    
30040702 sø 30/04 09:00 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 F16 Plj B Surte IS IBK 5 - 0 Frederikshavn Blackhawks    
30040801 sø 30/04 09:00 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj C BKI Sunnanå 0 - 0 Sportlife Kungälv IBK    
30041003 sø 30/04 09:30 sø 30/04 Kärra Sporthall F14 Plj B Tunet IBK 3 - 0 Särö Seahawks IBK    
30040903 sø 30/04 09:30 sø 30/04 Lillekärrshallen F14 Plj B FBC Uppsala ungdom 0 - 5 Pixbo Wallenstam IBF    
30040403 sø 30/04 09:30 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 DJ18 Plj B Vaxholms IBF 1 - 1 IBF Tranås    
30040503 sø 30/04 09:30 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 DJ18 Plj B Bergs IK 3 - 0 Mölndals IBF    
30040603 sø 30/04 09:30 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 DJ18 Plj B Lindås Waves IBK 3 - 1 BKI Sunnanå    
30040703 sø 30/04 09:30 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj B Surte IS IBK 02/03 1 - 1 Varla IBK    
30040802 sø 30/04 09:30 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Plj A IK Zenith 1 5 - 1 IBF Backadalen    
30041004 sø 30/04 10:00 sø 30/04 Kärra Sporthall P11 Plj A Partille IBS Ferdig IBF Backadalen 2      
30040904 sø 30/04 10:00 sø 30/04 Lillekärrshallen P11 Plj A IBF Backadalen 1 Ferdig Hultsberg Björkås IBF      
30040404 sø 30/04 10:00 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Plj C IBF Göteborg 1 - 3 Lindome IBK    
30040504 sø 30/04 10:00 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Plj C Onyx IBS 1 - 6 IK Zenith    
30040604 sø 30/04 10:00 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Plj C Lillån IBK 0 - 5 Pixbo Wallenstam IBF 2    
30040704 sø 30/04 10:00 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 P13 Plj A IBK Vänersborg 1 - 2 AIK P03    
30040803 sø 30/04 10:00 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Plj A IBF Älvstranden 8 - 0 Snarøya Sportsklub    
30041005 sø 30/04 10:40 sø 30/04 Kärra Sporthall P11 Plj A Dingle AIK Ferdig Sandö IBK      
30040905 sø 30/04 10:40 sø 30/04 Lillekärrshallen P11 Plj A IBF Älvstranden Ferdig Lindås Waves IBK      
30040405 sø 30/04 10:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Plj B IBF Norrköping 2 - 0 Marstrands IBK    
30040505 sø 30/04 10:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Plj B Salems IF 2 2 - 3 Surte IS IBK    
30040605 sø 30/04 10:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Plj B IBF Backadalen Röd 1 - 1 FBC Lerum 2    
30040705 sø 30/04 10:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 HJ18 Plj A IBK Lidköping 1 - 2 IBF Norrköping    
30040804 sø 30/04 10:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 HJ18 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 2 - 1 Nässjö IBF    
30041006 sø 30/04 11:10 sø 30/04 Kärra Sporthall F12 Plj A Sportlife K... IBK F04/05 0 - 5 Pixbo Wallenstam IBF    
30040906 sø 30/04 11:10 sø 30/04 Lillekärrshallen F12 Plj A Sarpsborg IBK 0 - 6 IBF Backadalen    
30040406 sø 30/04 11:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 P14 Plj B Lillån IBK 2 - 4 Pixbo Wallenstam IBF 2    
30040506 sø 30/04 11:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 P16 Plj A Vaxholms IBF 3 - 4 IBF Backadalen    
30040606 sø 30/04 11:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Plj B Varla IBK 2 - 3 Tunet IBK    
30040706 sø 30/04 11:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Plj C Tvåstad KIK 7 - 0 BKI Sunnanå    
30040805 sø 30/04 11:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P16 Plj A Svenljunga IBK 1 1 - 2 Tunet IBK    
30041007 sø 30/04 11:40 sø 30/04 Kärra Sporthall P10 Plj A IBF Backadalen 2 Ferdig FBC Lerum 1      
30040907 sø 30/04 11:40 sø 30/04 Lillekärrshallen P12 Plj B Stenungsund IBK 6 - 0 Råsunda IS    
30040407 sø 30/04 11:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 DJ18 Plj B Bergs IK 3 - 3 Vaxholms IBF    
30040507 sø 30/04 11:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 DJ18 Plj B Lindås Waves IBK 1 - 1 IBF Tranås    
30040607 sø 30/04 11:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 P12 Plj B Dingle AIK 3 - 1 IBF Backadalen 2    
30040707 sø 30/04 11:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 DJ18 Plj B BKI Sunnanå 0 - 3 Mölndals IBF    
30040806 sø 30/04 11:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj C Trosa Edanö IBK 0 - 0 IBF Backadalen    
30041008 sø 30/04 12:10 sø 30/04 Kärra Sporthall P10 Plj A IBF Backadalen 1 Ferdig FBC Lerum 2      
30040908 sø 30/04 12:10 sø 30/04 Lillekärrshallen P10 Plj A Floda IBK svart Ferdig Tunet IBK      
30040408 sø 30/04 12:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 P12 Plj A FBC Lerum 2 - 2 Kärra IBK    
30040508 sø 30/04 12:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 P13 Plj A AIK P03 8 - 0 Snarøya Sportsklub    
30040608 sø 30/04 12:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 P12 Plj A Lørenskog Innebandy G05 1 - 2 IBF Backadalen 1    
30040708 sø 30/04 12:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 P13 Plj A IBF Backadalen 1 - 8 IBK Vänersborg    
30040807 sø 30/04 12:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Plj A IK Zenith 1 1 - 2 IBF Älvstranden    
30041009 sø 30/04 12:40 sø 30/04 Kärra Sporthall F11 Plj A Pixbo Wallenstam IBK 2 Ferdig Frölunda IBK      
30040909 sø 30/04 12:40 sø 30/04 Lillekärrshallen F12 Plj A Sportlife K... IBK F04/05 8 - 0 Sarpsborg IBK    
30040409 sø 30/04 12:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 P13 Plj B IK Zenith 2 6 - 0 Frölunda IBK    
30040509 sø 30/04 12:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 P16 Plj A IBF Backadalen 1 - 3 Tunet IBK    
30040609 sø 30/04 12:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 HJ18 Plj A IBF Norrköping 0 - 1 Nässjö IBF    
30040709 sø 30/04 12:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 P16 Plj A Svenljunga IBK 1 2 - 5 Sandö IBK    
30040808 sø 30/04 12:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 HJ18 Plj A IBK Lidköping 0 - 4 Pixbo Wallenstam IBF    
30041010 sø 30/04 13:10 sø 30/04 Kärra Sporthall P10 Plj A Lindome IBK Ferdig Floda IBK vit      
30040910 sø 30/04 13:10 sø 30/04 Lillekärrshallen P10 Plj A FBC Lerum 1 Ferdig Marstrands IBK      
30040410 sø 30/04 13:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 P13 Plj C Särö Seahawks IBK 3 - 3 Pixbo Wallenstam IBF    
30040510 sø 30/04 13:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 P16 Plj B Sarpsborg IBK 2 - 2 Svenljunga IBK 2    
30040610 sø 30/04 13:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 P16 Plj B Linköping IBK 3 - 0 Sportlife Kungälv IBK    
30040710 sø 30/04 13:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 HJ18 Plj B Partille IBS 3 - 0 Hagfors IBS    
30040809 sø 30/04 13:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 HJ18 Plj B Herrestad AIF 0 - 2 Fagerhult Habo IBK    
30041011 sø 30/04 13:50 sø 30/04 Kärra Sporthall P10 Plj A Tunet IBK Ferdig IBF Backadalen 2      
30040911 sø 30/04 13:50 sø 30/04 Lillekärrshallen P10 Plj A FBC Lerum 2 Ferdig Floda IBK svart      
30040411 sø 30/04 13:50 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 F13 Plj A Frederikshavn Blackhawks 1 - 1 Tunet IBK    
30040511 sø 30/04 13:50 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Plj C IBF Backadalen 1 - 1 Sportlife Kungälv IBK    
30040611 sø 30/04 13:50 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Plj C Tvåstad KIK 3 - 2 Trosa Edanö IBK    
30040711 sø 30/04 13:50 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 F13 Plj A FBC Lerum 3 - 5 Pixbo Wallenstam IBF    
30040810 sø 30/04 13:50 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 F13 Plj A Lindås Waves IBK 2 - 1 IBF Backadalen    
30041012 sø 30/04 14:20 sø 30/04 Kärra Sporthall F11 Plj A Frölunda IBK Ferdig Kärra IBK      
30040912 sø 30/04 14:20 sø 30/04 Lillekärrshallen F11 Plj A Pixbo Wallenstam IBK 1 Ferdig IBF Älvstranden      
30040412 sø 30/04 14:20 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 P13 Plj B Frölunda IBK 1 - 3 IBK Walkesborg 99    
30040512 sø 30/04 14:20 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Plj A Hammarby IF IBF 2 - 0 Fristad GOIF    
30040612 sø 30/04 14:20 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 DJ18 Plj A Sarpsborg IBK 2 - 3 IK Zenith    
30040712 sø 30/04 14:20 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Plj A Lillån IBK 1 - 3 Lindås Waves IBK    
30040811 sø 30/04 14:20 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Plj B Dingle AIK 1 - 4 Ull/Kisa IL 1    
30041013 sø 30/04 14:50 sø 30/04 Kärra Sporthall F12 Plj A FBC Lerum 13 - 0 Sarpsborg IBK    
30040913 sø 30/04 14:50 sø 30/04 Lillekärrshallen F12 Plj A IBF Backadalen 1 - 2 Pixbo Wallenstam IBF    
30040413 sø 30/04 14:50 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 P13 Plj C Kärra IBK 2 - 0 Särö Seahawks IBK    
30040513 sø 30/04 14:50 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 DJ18 Plj A Rotebro IS IBK 0 - 0 Trosa Edanö IBK    
30040613 sø 30/04 14:50 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 DJ18 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 1 - 0 Värnamo IK    
30040713 sø 30/04 14:50 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj C Sportlife Kungälv IBK 2 - 4 Mölndals IBF    
30040812 sø 30/04 14:50 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Plj C IBK Genarp 5 - 0 Ull/Kisa IL 2    
30041014 sø 30/04 15:20 sø 30/04 Kärra Sporthall P10 Plj A IBF Backadalen 1 Ferdig Floda IBK vit      
30040914 sø 30/04 15:20 sø 30/04 Lillekärrshallen P10 Plj A Marstrands IBK Ferdig Lindome IBK      
30040414 sø 30/04 15:20 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 P16 Slutspel 1/4 Final Linköping IBK 2 - 1 IBF Backadalen    
30040514 sø 30/04 15:20 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 P16 Slutspel 1/4 Final Sportlife Kungälv IBK 9 - 1 Svenljunga IBK 1    
30040614 sø 30/04 15:20 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 P16 Slutspel 1/4 Final Sandö IBK 0 - 1 Sarpsborg IBK    
30040714 sø 30/04 15:20 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 HJ18 Slutspel 1/4 Final Pixbo Wallenstam IBF 6 - 1 Hagfors IBS    
30040813 sø 30/04 15:20 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P16 Slutspel 1/8 Final Svenljunga IBK 2 4 - 2 Vaxholms IBF    
30041015 sø 30/04 15:50 sø 30/04 Kärra Sporthall F11 Plj A IBF Älvstranden Ferdig Pixbo Wallenstam IBK 2      
30040915 sø 30/04 15:50 sø 30/04 Lillekärrshallen P15 Slutspel 1/8 Final IBF Backadalen Röd 2 - 6 IBF Göteborg    
30040415 sø 30/04 16:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 F13 Plj A Lindås Waves IBK 2 - 2 FBC Lerum    
30040515 sø 30/04 16:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 F13 Plj A IBF Backadalen 1 - 0 Tunet IBK    
30040615 sø 30/04 16:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 F13 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 10 - 0 Frederikshavn Blackhawks    
30040715 sø 30/04 16:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 HJ18 Slutspel 1/4 Final Partille IBS 5 - 1 IBK Lidköping    
30040814 sø 30/04 16:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 HJ18 Slutspel 1/4 Final Nässjö IBF 3 - 4 Herrestad AIF    
30041016 sø 30/04 16:20 sø 30/04 Kärra Sporthall F11 Plj A Kärra IBK Ferdig Pixbo Wallenstam IBK 1      
30040916 sø 30/04 16:40 sø 30/04 Lillekärrshallen HJ18 Slutspel 1/4 Final Fagerhult Habo IBK 2 - 0 IBF Norrköping    
30040416 sø 30/04 16:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Plj B Pixbo Wallenstam IBF 8 - 1 Älvsjö AIK IBK    
30040516 sø 30/04 16:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Plj A Fristad GOIF 1 - 1 Lindås Waves IBK    
30040616 sø 30/04 16:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Plj A Varla/Sandö IBK 4 - 2 Lillån IBK    
30041017 sø 30/04 17:00 sø 30/04 Kärra Sporthall F14 Slutspel 1/4 Final Tunet IBK 6 - 0 Dingle AIK    
30040716 sø 30/04 17:00 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 P13 Plj B IBK Walkesborg 99 1 - 1 Ull/Kisa IL 1    
30040815 sø 30/04 17:00 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Plj B Dingle AIK 0 - 7 IK Zenith 2    
30040417 sø 30/04 17:20 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 DJ18 Plj A Trosa Edanö IBK 0 - 2 Värnamo IK    
30040517 sø 30/04 17:20 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 DJ18 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 4 - 1 Sarpsborg IBK    
30040617 sø 30/04 17:20 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 DJ18 Plj A Rotebro IS IBK 2 - 2 IK Zenith    
30040917 sø 30/04 17:40 sø 30/04 Lillekärrshallen F12 Slutspel Semi final Pixbo Wallenstam IBF 5 - 0 Sportlife K... IBK F04/05    
30040717 sø 30/04 17:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 P13 Plj C Pixbo Wallenstam IBF 0 - 0 Ull/Kisa IL 2    
30040816 sø 30/04 17:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Plj C IBK Genarp 4 - 1 Kärra IBK    
30041018 sø 30/04 17:50 sø 30/04 Kärra Sporthall F14 Slutspel 1/4 Final FBC Lerum 2 - 0 Särö Seahawks IBK    
30040418 sø 30/04 17:50 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 P16 Slutspel 1/4 Final Tunet IBK 6 - 1 Svenljunga IBK 2    
30040518 sø 30/04 17:50 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Plj A Stenungsunds IBK 4 - 0 Göteborg City IBK    
30040718 sø 30/04 18:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj C Onyx IBS 1 - 1 Filipstad IBK    
30040817 sø 30/04 18:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj C Mölndals IBF 3 - 3 Dingle AIK    
30040519 sø 30/04 18:20 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 1 7 - 1 IBS Svedala    
30040918 sø 30/04 18:30 sø 30/04 Lillekärrshallen F12 Slutspel Semi final FBC Lerum 4 - 2 IBF Backadalen    
30041019 sø 30/04 18:40 sø 30/04 Kärra Sporthall F14 Slutspel 1/4 Final Pixbo Wallenstam IBF 10 - 0 IBS Svedala    
30040419 sø 30/04 18:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Plj A IBF Backadalen Vit 2 - 0 Salems IF 1    
30040618 sø 30/04 18:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Plj A Linköping IBK 4 - 0 FBC Lerum 1    
30040719 sø 30/04 18:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj A SMÅ IF Innebandy 1 - 6 Pixbo Wallenstam IBF 1    
30040818 sø 30/04 18:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj A Frölunda IBK 5 - 0 IBS Svedala    
30040520 sø 30/04 18:50 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 P12 Slutspel 1/4 Final Stenungsund IBK 2 - 3 Lørenskog Innebandy G05    
30040420 sø 30/04 19:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 P12 Slutspel 1/4 Final FBC Lerum 11 - 1 Råsunda IS    
30040619 sø 30/04 19:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 Herr Plj B Marstrands IBK 1 - 1 Sävedalens IBK    
30040720 sø 30/04 19:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Plj B Marstrands IBK 0 - 0 Myggenäs IBK    
30040819 sø 30/04 19:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj B Älvsjö AIK IBK 2 - 0 Fristad GOIF Utveckling    
30040919 sø 30/04 19:20 sø 30/04 Lillekärrshallen F13 Slutspel Semi final Lindås Waves IBK 2 - 6 FBC Lerum    
30041020 sø 30/04 19:30 sø 30/04 Kärra Sporthall F14 Slutspel 1/4 Final IK Zenith 3 - 1 FBC Uppsala ungdom    
30040521 sø 30/04 19:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Plj C Älvsjö AIK IBF 3 - 3 Frölunda IBK    
30040620 sø 30/04 19:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Plj C Dingle AIK 1 - 3 Onyx IBS    
30040721 sø 30/04 19:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj C Filipstad IBK 4 - 1 Sportlife Kungälv IBK    
30040820 sø 30/04 19:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Plj A Stenungsunds IBK 4 - 0 IBF Älvstranden    
30040421 sø 30/04 20:00 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj A WH Rockets 4 - 2 Varnhems IF    
30040920 sø 30/04 20:10 sø 30/04 Lillekärrshallen F13 Slutspel Semi final Pixbo Wallenstam IBF 11 - 0 IBF Backadalen    
30040621 sø 30/04 20:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Slutspel 1/8 Final Lindås Waves IBK 4 - 3 P IBF Backadalen    
30040722 sø 30/04 20:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 P12 Slutspel 1/4 Final Kärra IBK 2 - 1 IBF Backadalen 2    
30040821 sø 30/04 20:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P12 Slutspel 1/4 Final Dingle AIK 1 - 2 IBF Backadalen 1    
30040522 sø 30/04 20:20 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 P14 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 1 2 - 5 Frölunda IBK    
30040422 sø 30/04 20:30 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 P14 Plj A IBS Svedala 2 - 1 SMÅ IF Innebandy    
30040523 sø 30/04 20:50 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Plj B IBF Backadalen 2 - 3 Marstrands IBK    
30040921 sø 30/04 21:00 sø 30/04 Lillekärrshallen P13 Slutspel 1/8 Final IBK Walkesborg 99 3 - 2 Pixbo Wallenstam IBF    
30040423 sø 30/04 21:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj B BKI Sunnanå 1 - 3 Team Tramerramer    
30040622 sø 30/04 21:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Plj A IBS Svedala 0 - 5 FBC Lerum 1    
30040723 sø 30/04 21:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 P15 Plj A Salems IF 1 1 - 0 Pixbo Wallenstam IBF 1    
30040822 sø 30/04 21:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P15 Plj A Linköping IBK 5 - 0 IBF Backadalen Vit    
30040524 sø 30/04 21:20 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Plj C Skara IBK 0 - 3 Pixbo Wallenstam IBF    
30040424 sø 30/04 21:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Plj B Myggenäs IBK 4 - 1 Fristad GOIF Utveckling    
30040623 sø 30/04 21:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Plj B Pixbo Wallenstam IBF 1 - 1 Marstrands IBK    
30040724 sø 30/04 21:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj C FBC Vinga 2 - 0 Älvsjö AIK IBF    
30040823 sø 30/04 21:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Plj A Göteborg City IBK 1 - 2 WH Rockets    
30040525 sø 30/04 21:50 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Plj A Varnhems IF 2 - 1 IBF Älvstranden    
30040425 sø 30/04 22:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 P14 Slutspel 1/8 Final IBS Svedala 0 - 4 Onyx IBS    
30040624 sø 30/04 22:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 F16 Slutspel 1/4 Final Surte IS IBK 3 - 2 IBF Backadalen    
30040725 sø 30/04 22:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 F16 Slutspel 1/4 Final Lillån IBK 3 - 0 FBC Uppsala    
30040824 sø 30/04 22:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 F16 Slutspel 1/4 Final IBF Linköping 5 - 0 Åkarps IBK    
30040526 sø 30/04 22:20 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 F16 Slutspel 1/4 Final Lindome IBK 11 - 0 Frederikshavn Blackhawks    
30040426 sø 30/04 23:00 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj C Pixbo Wallenstam IBF 1 - 2 FBC Vinga    
30040625 sø 30/04 23:00 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 Herr Plj B Sävedalens IBK 1 - 0 Team Tramerramer    
30040726 sø 30/04 23:00 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj C Skara IBK 2 - 3 Frölunda IBK    
30040825 sø 30/04 23:00 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Plj B BKI Sunnanå 1 - 6 IBF Backadalen    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg