Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2017. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2020 her.

Statistikk

Matchstatistikk

Kamper/Stadie


Kamper/Dag

Kamper/Klass

Some numbers

Antal matcher 416
Ferdigspilte 416
Igjen å spille 0
Walk over (WO) 0
Efter straffläggning 1
Hemmavinster 195
Bortavinster 163
Oavgjorda 58

Top 20 kamper med flest mål

  Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
lø 29/04 12:40 lø 29/04 Lillekärrshallen F12 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 16 - 0 Sarpsborg IBK    
sø 30/04 14:50 sø 30/04 Kärra Sporthall F12 Plj A FBC Lerum 13 - 0 Sarpsborg IBK    
lø 29/04 18:10 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 P13 Plj A IK Zenith 1 5 - 7 IBK Vänersborg    
sø 30/04 19:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 P12 Slutspel FBC Lerum 11 - 1 Råsunda IS    
lø 29/04 13:10 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 F13 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 6 - 6 Lindås Waves IBK    
ma 01/05 08:50 ma 01/05 Lillekärrshallen P13 Slutspel IBF Älvstranden 5 - 6 IBK Walkesborg 99    
sø 30/04 20:10 sø 30/04 Lillekärrshallen F13 Slutspel Pixbo Wallenstam IBF 11 - 0 IBF Backadalen    
ma 01/05 12:10 ma 01/05 Kärra Sporthall P13 Slutspel IBK Walkesborg 99 2 - 9 IK Zenith 2    
sø 30/04 22:20 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 F16 Slutspel Lindome IBK 11 - 0 Frederikshavn Blackhawks    
lø 29/04 10:30 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 F13 Plj A Tunet IBK 1 - 10 Pixbo Wallenstam IBF    
sø 30/04 18:40 sø 30/04 Kärra Sporthall F14 Slutspel Pixbo Wallenstam IBF 10 - 0 IBS Svedala    
lø 29/04 19:40 lø 29/04 Lillekärrshallen P13 Plj C Ull/Kisa IL 2 0 - 10 Särö Seahawks IBK    
lø 29/04 21:50 lø 29/04 Kärra Sporthall P14 Plj C Onyx IBS 7 - 3 Sportlife Kungälv IBK    
sø 30/04 16:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 F13 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 10 - 0 Frederikshavn Blackhawks    
sø 30/04 15:20 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 P16 Slutspel Sportlife Kungälv IBK 9 - 1 Svenljunga IBK 1    
lø 29/04 20:40 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 DJ18 Plj A Trosa Edanö IBK 7 - 2 Sarpsborg IBK    
lø 29/04 17:00 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 P15 Plj C Lillån IBK 1 - 8 Lindome IBK    
ma 01/05 12:20 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Slutspel FBC Vinga 5 - 4 WH Rockets    
sø 30/04 12:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 P13 Plj A IBF Backadalen 1 - 8 IBK Vänersborg    
lø 29/04 10:30 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Plj C Pixbo Wallenstam IBF 2 7 - 2 IK Zenith    


Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg