Detta är resultaten från Göteborg Cup Innebandy 2017. Se de senaste resultaten från Göteborg Cup Innebandy 2018 här.

Kärra Sporthall

  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29041000 lö 29/04 09:00 lö 29/04 F11 Grp A Kärra IBK Färdig IBF Älvstranden      
29041001 lö 29/04 09:30 lö 29/04 P10 Grp A FBC Lerum 1 Färdig Tunet IBK      
29041002 lö 29/04 10:00 lö 29/04 P10 Grp A Lindome IBK Färdig IBF Backadalen 1      
29041003 lö 29/04 10:30 lö 29/04 F11 Grp A Pixbo Wallenstam IBK 1 Färdig Pixbo Wallenstam IBK 2      
29041004 lö 29/04 11:00 lö 29/04 F11 Grp A IBF Älvstranden Färdig Frölunda IBK      
29041005 lö 29/04 11:40 lö 29/04 P10 Grp A Floda IBK vit Färdig FBC Lerum 1      
29041006 lö 29/04 12:10 lö 29/04 P10 Grp A Floda IBK svart Färdig IBF Backadalen 1      
29041007 lö 29/04 12:40 lö 29/04 F11 Grp A Pixbo Wallenstam IBK 2 Färdig Kärra IBK      
29041008 lö 29/04 13:10 lö 29/04 F11 Grp A Frölunda IBK Färdig Pixbo Wallenstam IBK 1      
29041009 lö 29/04 13:40 lö 29/04 P12 Grp A Lørenskog Innebandy G05 2 - 3 Kärra IBK    
29041010 lö 29/04 14:10 lö 29/04 P10 Grp A Floda IBK vit Färdig IBF Backadalen 2      
29041011 lö 29/04 14:50 lö 29/04 P12 Grp B Råsunda IS 2 - 6 Dingle AIK    
29041012 lö 29/04 15:30 lö 29/04 P12 Grp A FBC Lerum 3 - 2 Lørenskog Innebandy G05    
29041013 lö 29/04 16:00 lö 29/04 P12 Grp A Kärra IBK 4 - 1 IBF Backadalen 1    
29041014 lö 29/04 16:30 lö 29/04 P13 Grp B IK Zenith 2 6 - 0 IBK Walkesborg 99    
29041015 lö 29/04 17:00 lö 29/04 P13 Grp B Frölunda IBK 1 - 1 Dingle AIK    
29041016 lö 29/04 17:30 lö 29/04 P13 Grp C Kärra IBK 2 - 3 Pixbo Wallenstam IBF    
29041017 lö 29/04 18:10 lö 29/04 P13 Grp C Särö Seahawks IBK 1 - 2 IBK Genarp    
29041018 lö 29/04 18:40 lö 29/04 P14 Grp C Sportlife Kungälv IBK 5 - 0 Dingle AIK    
29041019 lö 29/04 19:10 lö 29/04 P13 Grp B IBK Walkesborg 99 3 - 1 Dingle AIK    
29041020 lö 29/04 19:40 lö 29/04 P13 Grp C Pixbo Wallenstam IBF 0 - 4 IBK Genarp    
29041021 lö 29/04 20:10 lö 29/04 P14 Grp C Mölndals IBF 2 - 0 Onyx IBS    
29041022 lö 29/04 20:40 lö 29/04 P13 Grp B Ull/Kisa IL 1 5 - 1 IK Zenith 2    
29041023 lö 29/04 21:20 lö 29/04 P13 Grp C Ull/Kisa IL 2 1 - 4 Kärra IBK    
29041024 lö 29/04 21:50 lö 29/04 P14 Grp C Onyx IBS 7 - 3 Sportlife Kungälv IBK    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet