Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2018. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2020 her.

Pixbo Wallenstam IBF

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
28040503 lø 28/04 13:00 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Plj B IBF Backadalen 1 - 2 Pixbo Wallenstam IBF    
28040409 lø 28/04 15:40 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Plj B Bergs IK 0 - 6 Pixbo Wallenstam IBF    
28040509 lø 28/04 16:10 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Plj C Pixbo Walle...m IBF Div 1 1 - 0 Partille IBS Div 3    
28040411 lø 28/04 16:50 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Plj A Pixbo Wallenstam IBF Blå 1 - 4 Partille IBS    
28040414 lø 28/04 18:20 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Plj C Täby FC 1 - 1 Pixbo Walle...m IBF Div 1    
28040713 lø 28/04 18:25 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 4 F15 Plj B Lindome IBK 0 - 1 Pixbo Wallenstam IBF F02    
28040614 lø 28/04 18:55 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Plj A Pixbo Wallenstam IBF Blå 0 - 4 IBF Göteborg    
28040714 lø 28/04 18:55 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 4 P15 Plj B Onyx Innebandy 1 - 3 Pixbo Wallenstam IBF Vit    
28040718 lø 28/04 21:05 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 4 P15 Plj B Pixbo Wallenstam IBF Vit 3 - 4 Frölunda IBK    
29040501 sø 29/04 09:30 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 F12 Plj A FBC Lerum 0 - 0 Pixbo Wallenstam IBF    
29040502 sø 29/04 10:00 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 F13 Plj B Pixbo Wallenstam IBF 5 - 1 Vaxholms IBF F04    
29040405 sø 29/04 11:40 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 F12 Plj A Tunet IBK Lilla 2 - 1 Pixbo Wallenstam IBF    
29040506 sø 29/04 12:10 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 F13 Plj B FBC Lerum 0 - 3 Pixbo Wallenstam IBF    
29040609 sø 29/04 13:45 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 F12 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 3 - 3 Tunet IBK Gul    
29040510 sø 29/04 14:10 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Plj B Filipstad IBK 5 - 0 Pixbo Wallenstam IBF Vit    
29040912 sø 29/04 15:30 sø 29/04 Lillekärrshallen P15 Plj A Dingle AIK 1 - 1 Pixbo Wallenstam IBF Blå    
29040713 sø 29/04 16:05 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 F15 Plj B Pixbo Wallenstam IBF F02 2 - 0 Spöland Vännäs IF    
29040415 sø 29/04 17:00 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Plj C Pixbo Walle...m IBF Div 1 3 - 4 Marstrands IBK    
29040516 sø 29/04 17:30 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Plj B Pixbo Wallenstam IBF 1 - 2 Älvsjö AIK IBF Dam (A)    
29040917 sø 29/04 18:10 sø 29/04 Lillekärrshallen P15 Plj A SMÅ IF Innebandy 1 - 2 Pixbo Wallenstam IBF Blå    
29040518 sø 29/04 18:40 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 F15 Plj B Pixbo Wallenstam IBF F02 2 - 2 Tunet IBK J15    
29040519 sø 29/04 19:10 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Plj B Pixbo Wallenstam IBF Vit 2 - 4 FBC Lerum    
29040720 sø 29/04 19:45 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Plj C Hovslätts IK 0 - 0 Pixbo Walle...m IBF Div 1    
29040721 sø 29/04 20:15 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Plj B Pixbo Wallenstam IBF 5 - 1 Varla/Sandö IBK    
30040606 ma 30/04 11:40 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 F13 Plj B IBF Backadalen 0 - 2 Pixbo Wallenstam IBF    
30040607 ma 30/04 12:10 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 F12 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 0 - 0 Landvetter IBK Wings    
30040709 ma 30/04 13:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 F13 Slutspel 1/4 Final Pixbo Wallenstam IBF 8 - 0 Floda IBK    
30040908 ma 30/04 15:50 ma 30/04 Lillekärrshallen F15 Slutspel 1/4 Final Pixbo Wallenstam IBF F02 2 - 0 FBC Lerum    
30040713 ma 30/04 17:00 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 F13 Slutspel Semi final Pixbo Wallenstam IBF 4 - 1 Lindås Waves IBK    
30040911 ma 30/04 18:30 ma 30/04 Lillekärrshallen Dam Slutspel 1/8 Final IBF Backadalen 3 - 4 Pixbo Walle...m IBF Div 1    
30040616 ma 30/04 19:40 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Slutspel 1/4 Final Marstrands IBK 2 - 3 Pixbo Wallenstam IBF    
30040914 ma 30/04 21:00 ma 30/04 Lillekärrshallen Dam Slutspel 1/4 Final Lindome IBK 4 - 1 Pixbo Walle...m IBF Div 1    
01050400 ti 01/05 09:00 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 F13 Slutspel Final FBC Lerum 0 - 5 Pixbo Wallenstam IBF    
01050501 ti 01/05 09:40 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 F15 Slutspel Semi final Lindome IBK 2 - 3 Pixbo Wallenstam IBF F02    
01050403 ti 01/05 12:00 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 F15 Slutspel Final Pixbo Wallenstam IBF F02 2 - 1 Tunet IBK J15    
01050504 ti 01/05 12:10 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Slutspel Semi final Lindome IBK 1 - 2 Pixbo Wallenstam IBF    
01050406 ti 01/05 15:00 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Slutspel Final Pixbo Wallenstam IBF 1 - 2 Älvsjö AIK IBF Dam (A)    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg