Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2019. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2020 her.

Lindås Rasta IBK

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
30050803 to 30/05 12:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 F12 Plj A Kärra IBK Svart 3 - 0 Lindås Rasta IBK    
30050807 to 30/05 14:10 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 F12 Plj A Landvetter Wings 9 - 2 Lindås Rasta IBK    
30050509 to 30/05 15:10 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 HJ18 Plj A Hagfors IBS...äck IBF Blå 1 - 2 Lindås Rasta IBK Waves    
30050816 to 30/05 18:50 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj B Bergs IK 0 - 0 Lindås Rasta IBK    
30050819 to 30/05 20:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 HJ18 Plj A FBC Engelholm 0 - 0 Lindås Rasta IBK Waves    
31050800 fr 31/05 08:00 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 5 F12 Plj A Lindås Rasta IBK 0 - 3 Pixbo Wallenstam IBF    
31050402 fr 31/05 09:00 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Plj B Lindås Rasta IBK 1 - 1 Kärra IBK Div2    
31050506 fr 31/05 11:10 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Plj B Lindås Rasta IBK 2 - 0 IBF Backadalen    
31050507 fr 31/05 11:40 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 2 F12 Plj A Lindås Rasta IBK 5 - 1 Bjärreds IBK    
31050411 fr 31/05 13:40 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 1 F12 Plj A Solna IK 0 - 1 Lindås Rasta IBK    
31050719 fr 31/05 18:35 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 4 HJ18 Plj A Lindås Rasta IBK Waves 3 - 1 Landvetter IBK    
31050524 fr 31/05 20:40 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Plj B IBK Kungälv D2 0 - 3 Lindås Rasta IBK    
31050826 fr 31/05 21:40 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 5 HJ18 Plj A Lindås Rasta IBK Waves 2 - 0 Vaxholms IBF Vit    
01060501 lø 01/06 08:30 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 2 P10 Plj A IBK Kungälv Kastelle P08 Ferdig Lindås Rasta IBK      
01060805 lø 01/06 10:30 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 5 F12 Plj A Lindås Rasta IBK 3 - 1 Hindås IBK    
01060507 lø 01/06 11:40 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 2 P10 Plj A Lindås Rasta IBK Ferdig IBF Backadalen      
01060409 lø 01/06 13:20 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 1 HJ18 Plj A IK Zenith 0 - 5 Lindås Rasta IBK Waves    
01060715 lø 01/06 17:30 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 4 F12 Slutspel Semifinale Landvetter Wings 5 - 1 Lindås Rasta IBK      
01060519 lø 01/06 19:50 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 2 HJ18 Slutspel 1/4 Final Lindås Rasta IBK Waves 7 - 1 Hagfors IBS...äck IBF Röd    
01060619 lø 01/06 20:40 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Slutspel 1/4 Final Lindås Rasta IBK 3 - 0 Hässelby SK IBK    
02060803 sø 02/06 10:50 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 5 HJ18 Slutspel Semifinale Lindås Rasta IBK Waves 4 - 3 Landvetter IBK    
02060703 sø 02/06 10:50 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Slutspel Semifinale Lindome IBK 2 2 - 1 Lindås Rasta IBK    
02060405 sø 02/06 14:00 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 1 HJ18 Slutspel Finale Lindås Rasta IBK Waves 3 - 1 Fristad GOI...holms SK HJ    
02060507 sø 02/06 14:15 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 2 P10 Plj A IK Zenith Ferdig Lindås Rasta IBK      
02060610 sø 02/06 15:45 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 3 P10 Plj A FBC Vinga Ferdig Lindås Rasta IBK      
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg