Siste resultat

Göteborg Cup Innebandy 2019 begynner
Slutt
30/5
31/5
1/6
2/6

Finals

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
02060406 sø 02/06 15:00 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 1 P13 Slutspel Final Bergs IK 6 - 4 Mölndals IBF    
02060401 sø 02/06 10:00 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 1 P14 Slutspel Final Lindome IBK 2 - 3 Lindås Waves    
02060407 sø 02/06 16:00 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Slutspel Final Kärra IBK 2 - 3 IK Zenith    
02060402 sø 02/06 11:00 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 1 P16 Slutspel Final Filipstad IBK 2 - 6 Tunet IBK    
02060405 sø 02/06 14:00 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 1 HJ18 Slutspel Final Lindås Rasta IBK Waves 3 - 1 Fristad GOI...holms SK HJ    
02060408 sø 02/06 17:00 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Slutspel Final IK Zenith Div1 3 - 0 Mölndal IBF Brunkers    
02060400 sø 02/06 09:00 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 1 F12 Slutspel Final Landvetter Wings 2 - 1 Pixbo Wallenstam IBF    
02060403 sø 02/06 12:00 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 1 F13 Slutspel Final Varla IBK 2 - 3 FBC Lerum    
02060404 sø 02/06 13:00 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Slutspel Final Lindome IBK 2 4 - 1 Lindome IBK 1    
01060415 lø 01/06 18:00 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 1 P12 Slutspel Final Kärra IBK P-07 0 - 5 IK Zenith    
01060416 lø 01/06 19:00 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 1 F14 Slutspel Final Lindås Waves F04 2 - 3 Mullsjö AIS    
01060417 lø 01/06 20:00 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 1 F15 Slutspel Final Bergs IK 2 - 4 P Tunet IBK    
01060418 lø 01/06 21:00 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 1 F16 Slutspel Final Varla IBK 2 - 1 Tunet IBK    
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
02060511 sø 02/06 16:15 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 2 F11 Plj A IBF Älvstranden Ferdig FBC Lerum Röd      
02060510 sø 02/06 15:45 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 2 P10 Plj A Lindås Waves Ferdig IBF Backadalen      
02060610 sø 02/06 15:45 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 3 P10 Plj A FBC Vinga Ferdig Lindås Rasta IBK      
02060509 sø 02/06 15:15 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 2 P10 Plj A IBK Kungälv Kastelle P08 Ferdig IK Zenith      
02060609 sø 02/06 15:15 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 3 F11 Plj A Kärra IBK Svart Ferdig Tunet IBK      
02060508 sø 02/06 14:45 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 2 P10 Plj A Lindås Waves Ferdig FBC Vinga      
02060608 sø 02/06 14:45 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 3 F11 Plj A FBC Lerum Röd Ferdig Bjärreds IBK      
02060507 sø 02/06 14:15 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 2 P10 Plj A IK Zenith Ferdig Lindås Rasta IBK      
02060607 sø 02/06 14:15 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 3 P10 Plj A IBF Backadalen Ferdig IBK Kungälv Kastelle P08      
02060506 sø 02/06 13:45 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 2 F11 Plj A Bjärreds IBK Ferdig Kärra IBK Svart      
02060606 sø 02/06 13:45 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 3 F11 Plj A Tunet IBK Ferdig IBF Älvstranden      
02060706 sø 02/06 13:20 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Slutspel Semi final FBC Vinga 1 - 2 Mölndal IBF Brunkers    
02060806 sø 02/06 13:20 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Slutspel Semi final IK Zenith Div1 6 - 2 IBF Älvstranden    
02060505 sø 02/06 12:35 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Slutspel Semi final IK Zenith 7 - 0 Särö Seahawks IBK    
02060605 sø 02/06 12:35 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 3 P13 Slutspel Semi final Mölndals IBF 3 - 1 IBK Bergum    
02060705 sø 02/06 12:30 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 4 P13 Slutspel Semi final Bergs IK 9 - 1 Lindome IBK    
02060805 sø 02/06 12:30 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 5 P15 Slutspel Semi final Kärra IBK 4 - 3 IBK Genarp    
02060504 sø 02/06 11:45 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Slutspel 1/4 Final Mölndal IBF Brunkers 11 - 0 Skara IBK    
02060604 sø 02/06 11:45 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 3 Herr Slutspel 1/4 Final IBF Älvstranden 3 - 1 Lindome IBK    
02060704 sø 02/06 11:40 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Slutspel 1/4 Final IBF Backadalen 1 - 3 FBC Vinga    
02060804 sø 02/06 11:40 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Slutspel 1/4 Final IK Zenith Div1 12 - 0 IBF Backadalen div6    
02060503 sø 02/06 10:55 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 2 HJ18 Slutspel Semi final Fristad GOI...holms SK HJ 2 - 0 Hagfors IBS...äck IBF Blå    
02060603 sø 02/06 10:55 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Slutspel Semi final IK Zenith 1 - 2 Lindome IBK 1    
02060703 sø 02/06 10:50 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Slutspel Semi final Lindome IBK 2 2 - 1 Lindås Rasta IBK    
02060803 sø 02/06 10:50 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 5 HJ18 Slutspel Semi final Lindås Rasta IBK Waves 4 - 3 Landvetter IBK    
02060502 sø 02/06 09:50 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Slutspel 1/4 Final Floda IBK 1 - 2 Kärra IBK    
02060602 sø 02/06 09:50 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Slutspel 1/4 Final IBK Genarp 4 - 2 Fristad Goif    
02060702 sø 02/06 09:45 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 4 P15 Slutspel 1/4 Final Lindome IBK 2 - 5 IK Zenith    
02060802 sø 02/06 09:45 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 5 P15 Slutspel 1/4 Final Sunds Seahawks 0 - 2 Särö Seahawks IBK    
02060501 sø 02/06 09:00 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 2 P13 Slutspel 1/4 Final Lindome IBK 3 - 2 Råsunda IS    
02060601 sø 02/06 09:00 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 3 P13 Slutspel 1/4 Final Mölndals IBF 9 - 1 IBF Backadalen 1 Röd    
02060701 sø 02/06 08:55 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 4 P13 Slutspel 1/4 Final Bergs IK 5 - 3 Lindås Waves    
02060801 sø 02/06 08:55 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Slutspel 1/4 Final Kärra IBK 1 - 3 IBK Bergum    
02060500 sø 02/06 08:10 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 2 F13 Slutspel Semi final Varla IBK 3 - 2 Pixbo Wallenstam F05    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen