Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2019. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2020 her.



Torsdag 30/5 (Dag 1)

  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
30050400 to 30/05 10:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 F14 Plj B Lindås Waves F04 3 - 2 FBC Lerum    
30050500 to 30/05 10:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 F16 Plj A Sunde Innebandyklubb 0 - 9 Varla IBK    
30050800 to 30/05 10:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 P15 Plj D Sunde Innebandyklubb 1 1 - 8 Kärra IBK    
30050600 to 30/05 10:35 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Plj A Pixbo Walle...BF Viträvar Ferdig Kärra IBK      
30050700 to 30/05 10:35 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj A IBF Backadalen 2 Vit 3 - 3 Pixbo Wallenstam    
30050401 to 30/05 11:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 F16 Plj A Partille IBS 2 - 1 Träslövsläge IF    
30050501 to 30/05 11:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 F16 Plj A Tunet IBK 2 - 0 IK Zenith    
30050801 to 30/05 11:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj B IBF Backadalen 1 Röd 4 - 1 Ale IBF P05/04    
30050601 to 30/05 11:05 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Plj A Bjärreds IBK Svart Ferdig IBF Backadalen      
30050701 to 30/05 11:05 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj A Partille IBS 0 - 4 IK Zenith    
30050402 to 30/05 11:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 P12 Plj A FBC Lerum 2 - 5 Tunet IBK    
30050502 to 30/05 11:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 F14 Plj A Partille IBS 2 - 2 IBF Backadalen    
30050802 to 30/05 11:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj B Lindås Waves 5 - 1 Lindome IBK    
30050602 to 30/05 11:35 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Plj A Bjärreds IBK Gul Ferdig Pixbo Walle...BF Rödrävar      
30050702 to 30/05 11:35 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 P15 Plj D IBK Kungälv 3 - 5 Lindome IBK    
30050403 to 30/05 12:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Plj C Tunet IBK 0 - 4 Fristad Goif    
30050503 to 30/05 12:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Plj B Sunds Seahawks 2 - 3 IBF Älvstranden    
30050803 to 30/05 12:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 F12 Plj A Kärra IBK Svart 3 - 0 Lindås Rasta IBK    
30050603 to 30/05 12:05 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 P12 Plj A IK Zenith 4 - 0 Onsala IBK    
30050703 to 30/05 12:05 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 F12 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 7 - 0 Hindås IBK    
30050404 to 30/05 12:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 HJ18 Plj A Vaxholms IBF Vit 2 - 1 FBC Engelholm    
30050504 to 30/05 12:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 HJ18 Plj A IK Zenith 2 - 4 Landvetter IBK    
30050804 to 30/05 12:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Plj C IBF Backadalen 1 Röd 6 - 0 Särö Seahawks IBK    
30050604 to 30/05 12:35 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 F15 Plj A IBF Backadalen 0 - 0 SMÅ IF Innebandy    
30050704 to 30/05 12:35 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 P13 Plj C Kärra IBK 12 - 0 Sunde Innebandyklubb    
30050405 to 30/05 13:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Plj D Varla IBK 8 - 0 Sunde Innebandyklubb 1    
30050505 to 30/05 13:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 P13 Plj A Lindås Waves 2 - 3 IBK Bergum    
30050805 to 30/05 13:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 P15 Plj A IBK Genarp 5 - 0 IBF Backadalen    
30050605 to 30/05 13:05 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 F15 Plj A Vaxholms IBF 3 - 0 Bygdø Monolitten IL    
30050705 to 30/05 13:05 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 HJ18 Plj B IBF Backadalen 0 - 2 Fristad GOI...holms SK HJ    
30050406 to 30/05 13:40 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 P14 Plj A IK Zenith 3 - 1 Dingle AIK 04    
30050506 to 30/05 13:40 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 P14 Plj A Pixbo Wallenstam 0 - 4 Partille IBS    
30050806 to 30/05 13:40 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 P15 Plj A Sunde Innebandyklubb 2 1 - 5 IBK Göteborg Svart    
30050606 to 30/05 13:45 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 F15 Plj A Bergs IK 4 - 1 Tunet IBK    
30050706 to 30/05 13:45 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 F12 Plj A Bjärreds IBK 0 - 3 Kärra IBK Svart    
30050407 to 30/05 14:10 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 P14 Plj B IBF Backadalen 1 Röd 2 - 0 Sunds Seahawks    
30050507 to 30/05 14:10 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 P14 Plj B Ale IBF P05/04 2 - 1 Lindome IBK    
30050807 to 30/05 14:10 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 F12 Plj A Landvetter Wings 9 - 2 Lindås Rasta IBK    
30050607 to 30/05 14:15 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Plj A IBF Backadalen Ferdig Pixbo Walle...BF Viträvar      
30050707 to 30/05 14:15 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 P12 Plj A FBC Lerum 0 - 2 IK Zenith    
30050408 to 30/05 14:40 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 P13 Plj B IBF Backadalen 2 Vit 1 - 3 IBK Genarp    
30050508 to 30/05 14:40 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 P13 Plj B Lindome IBK 4 - 3 Dingle AIK 05    
30050808 to 30/05 14:40 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 P12 Plj A Onsala IBK 0 - 1 Kärra IBK P-07    
30050608 to 30/05 14:45 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Plj A Kärra IBK Ferdig Bjärreds IBK Gul      
30050708 to 30/05 14:45 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 P15 Plj C IBK Göteborg Vit 0 - 5 W Utbynäs SK      
30050409 to 30/05 15:10 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 P13 Plj A Sveiva Innebandy 0 - 7 Bergs IK    
30050509 to 30/05 15:10 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 HJ18 Plj A Hagfors IBS...äck IBF Blå 1 - 2 Lindås Rasta IBK Waves    
30050809 to 30/05 15:10 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Plj A Salems IF 0 - 2 FBC Lerum    
30050609 to 30/05 15:15 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Plj A Pixbo Walle...BF Rödrävar Ferdig Bjärreds IBK Svart      
30050709 to 30/05 15:15 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 P15 Plj D Lindome IBK 2 - 0 Varla IBK    
30050410 to 30/05 15:40 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 F16 Plj A Sunde Innebandyklubb 2 - 7 Tunet IBK    
30050510 to 30/05 15:40 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 F16 Plj A Varla IBK 0 - 2 Partille IBS    
30050810 to 30/05 15:40 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Plj C Särö Seahawks IBK 10 - 0 Sunde Innebandyklubb    
30050610 to 30/05 15:45 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Plj B Särö Seahawks IBK 3 - 1 WH Rockets    
30050710 to 30/05 15:45 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj B Mölndals IBF 1 - 4 Skara IBK    
30050411 to 30/05 16:20 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 F15 Plj A Tunet IBK 9 - 0 Vaxholms IBF    
30050511 to 30/05 16:20 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 F16 Plj A Träslövsläge IF 3 - 1 IK Zenith    
30050811 to 30/05 16:20 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 F12 Plj A Solna IK 0 - 7 Landvetter Wings    
30050611 to 30/05 16:25 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Plj A Dingle AIK 04 4 - 2 IBF Backadalen 2 Vit    
30050711 to 30/05 16:25 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 F12 Plj A Bjärreds IBK 2 - 7 Hindås IBK    
30050412 to 30/05 16:50 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 F15 Plj A Bergs IK 5 - 0 IBF Backadalen    
30050512 to 30/05 16:50 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 F15 Plj A Bygdø Monolitten IL 0 - 0 SMÅ IF Innebandy    
30050812 to 30/05 16:50 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Plj B IBF Backadalen 2 Vit 2 - 2 Lindome IBK    
30050612 to 30/05 16:55 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Plj B Sunds Seahawks 0 - 2 Lindås Waves    
30050712 to 30/05 16:55 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 P13 Plj B Dingle AIK 05 1 - 3 Mölndals IBF    
30050413 to 30/05 17:20 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 F13 Plj A FBC Lerum 1 - 0 Pixbo Wallenstam F05    
30050513 to 30/05 17:20 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Plj A IBF Backadalen 2 - 2 Sunde Innebandyklubb 2    
30050813 to 30/05 17:20 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 P15 Plj C Fristad Goif 1 - 1 Floda IBK    
30050613 to 30/05 17:25 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 F13 Plj A Landvetter Wings 1 - 2 Varla IBK    
30050713 to 30/05 17:25 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 F13 Plj A IBF Älvstranden 4 - 2 Stenungsunds IBK    
30050414 to 30/05 17:50 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Plj A IBK Göteborg Svart 0 - 1 IBK Genarp    
30050514 to 30/05 17:50 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 P13 Plj C IBF Backadalen 1 Röd 0 - 4 Råsunda IS    
30050814 to 30/05 17:50 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 P15 Plj B WH Rockets 0 - 1 IK Zenith    
30050614 to 30/05 17:55 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 HJ18 Plj B Fristad GOI...holms SK HJ 3 - 2 Lindome IBK    
30050714 to 30/05 17:55 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 HJ18 Plj B Hagfors IBS...äck IBF Röd 6 - 3 Vaxholms IBF Svart    
30050415 to 30/05 18:20 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 P12 Plj B IBF Backadalen 1 - 7 IBK Genarp    
30050515 to 30/05 18:20 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 P13 Plj A Sveiva Innebandy 2 - 1 Salems IF    
30050815 to 30/05 18:20 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj B Kärra IBK Div2 4 - 2 IBK Kungälv D2    
30050615 to 30/05 18:25 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 P13 Plj A Bergs IK 3 - 2 IBK Bergum    
30050715 to 30/05 18:25 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 P13 Plj A FBC Lerum 0 - 4 Lindås Waves    
30050416 to 30/05 18:50 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 F12 Plj A Solna IK 0 - 5 Pixbo Wallenstam IBF    
30050516 to 30/05 18:50 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 P13 Plj B Mölndals IBF 3 - 2 IBF Backadalen 2 Vit    
30050816 to 30/05 18:50 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj B Bergs IK 0 - 0 Lindås Rasta IBK    
30050616 to 30/05 18:55 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 P12 Plj B Utbynäs SK 2 - 2 IBK Kungälv /Munkegärde    
30050716 to 30/05 18:55 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 F14 Plj A Fristad Goif 3 - 1 Vaxholms IBF    
30050417 to 30/05 19:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 F14 Plj B Mullsjö AIS 1 - 1 Huddinge IBS    
30050517 to 30/05 19:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Plj A Lindome IBK 2 2 - 1 Fristad GoIF 1    
30050817 to 30/05 19:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj C Fristad GoIF 2 1 - 2 FBC Vinga    
30050617 to 30/05 19:35 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Plj A IBK Kungälv D1 2 - 1 IBK Göteborg    
30050717 to 30/05 19:35 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Plj A Varla IBK 3 - 1 Vaxholms IBF    
30050418 to 30/05 20:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj C Mölndal IBF Brunkers 6 - 0 IBK Bergum Lynx    
30050518 to 30/05 20:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Plj C IBF Älvstranden 5 - 0 IBF Backadalen div6    
30050818 to 30/05 20:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj C Lindome IBK 1 1 - 0 Hässelby SK IBK    
30050618 to 30/05 20:05 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 P13 Plj C Råsunda IS 0 - 1 Kärra IBK    
30050718 to 30/05 20:05 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj B Lindome IBK 2 - 1 IBF Backadalen    
30050419 to 30/05 20:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 HJ18 Plj A IK Zenith 1 - 6 Hagfors IBS...äck IBF Blå    
30050519 to 30/05 20:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 HJ18 Plj A Landvetter IBK 5 - 3 Vaxholms IBF Vit    
30050819 to 30/05 20:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 HJ18 Plj A FBC Engelholm 0 - 0 Lindås Rasta IBK Waves    
30050619 to 30/05 20:35 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 Herr Plj A Särö Seahawks IBK 3 - 2 Älvsjö AIK IBF    
30050719 to 30/05 20:35 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Plj C Fristad GoIF 2 0 - 3 IK Zenith    
30050420 to 30/05 21:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Plj A Vaxholms IBF 3 - 2 IBK Kungälv D1    
30050520 to 30/05 21:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Plj A Lindome IBK 2 0 - 1 Varla IBK    
30050820 to 30/05 21:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj A Fristad GoIF 1 5 - 0 IBK Göteborg    
30050620 to 30/05 21:05 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Plj B IBK Kungälv D2 0 - 3 IBF Backadalen    
30050720 to 30/05 21:10 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj A IK Zenith Div1 3 - 0 Kärra IBK    
30050421 to 30/05 21:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj B IBF Backadalen 2 - 0 FBC Vinga    
30050521 to 30/05 21:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Plj B Skara IBK 0 - 3 Lindome IBK    
30050621 to 30/05 21:35 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Plj B Kärra IBK Div2 1 - 3 Bergs IK    
30050422 to 30/05 22:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Plj C IK Zenith 0 - 2 Hässelby SK IBK    
30050522 to 30/05 22:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Plj C Lindome IBK 1 3 - 0 Fristad GoIF 2    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg