Detta är resultaten från Göteborg Cup Innebandy 2019. Se de senaste resultaten från Göteborg Cup Innebandy 2020 här.

Lindome IBK

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
30050802 to 30/05 11:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Grp B Lindås Waves 5 - 1 Lindome IBK    
30050702 to 30/05 11:35 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 P15 Grp D IBK Kungälv 3 - 5 Lindome IBK    
30050507 to 30/05 14:10 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 P14 Grp B Ale IBF P05/04 2 - 1 Lindome IBK    
30050508 to 30/05 14:40 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 P13 Grp B Lindome IBK 4 - 3 Dingle AIK 05    
30050709 to 30/05 15:15 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 P15 Grp D Lindome IBK 2 - 0 Varla IBK    
30050812 to 30/05 16:50 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Grp B IBF Backadalen 2 Vit 2 - 2 Lindome IBK    
30050614 to 30/05 17:55 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 HJ18 Grp B Fristad GOI...holms SK HJ 3 - 2 Lindome IBK    
30050517 to 30/05 19:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Grp A Lindome IBK 2 2 - 1 Fristad GoIF 1    
30050818 to 30/05 20:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Grp C Lindome IBK 1 1 - 0 Hässelby SK IBK    
30050718 to 30/05 20:05 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Grp B Lindome IBK 2 - 1 IBF Backadalen    
30050520 to 30/05 21:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Grp A Lindome IBK 2 0 - 1 Varla IBK    
30050521 to 30/05 21:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Grp B Skara IBK 0 - 3 Lindome IBK    
30050522 to 30/05 22:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Grp C Lindome IBK 1 3 - 0 Fristad GoIF 2    
31050701 fr 31/05 08:35 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 4 P13 Grp B Lindome IBK 3 - 1 IBK Genarp    
31050803 fr 31/05 09:30 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Grp C FBC Vinga 0 - 1 Lindome IBK 1    
31050603 fr 31/05 09:35 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 3 HJ18 Grp B Lindome IBK 3 - 3 Hagfors IBS...äck IBF Röd    
31050406 fr 31/05 11:10 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Grp D Lindome IBK 2 - 0 Kärra IBK    
31050814 fr 31/05 15:20 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Grp B Lindome IBK 3 - 0 IBF Backadalen 1 Röd    
31050817 fr 31/05 16:50 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Grp B Mölndals IBF 2 - 0 Lindome IBK    
31050818 fr 31/05 17:30 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Grp C IK Zenith 1 - 2 Lindome IBK 1    
31050718 fr 31/05 18:05 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Grp A IBK Göteborg 0 - 3 Lindome IBK 2    
31050420 fr 31/05 18:30 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 1 HJ18 Grp B Lindome IBK 0 - 0 IBF Backadalen    
31050520 fr 31/05 18:30 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 2 P14 Grp B Lindome IBK 5 - 0 Sunds Seahawks    
31050722 fr 31/05 20:05 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Grp B FBC Vinga 2 - 1 Lindome IBK    
31050724 fr 31/05 21:15 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Grp A IBK Kungälv D1 4 - 5 Lindome IBK 2    
01060403 lö 01/06 09:30 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Grp D Sunde Innebandyklubb 1 0 - 6 Lindome IBK    
01061103 lö 01/06 13:50 lö 01/06 Tuve Sporthall P15 Slutspel 1/8 Final Lindome IBK 5 - 0 Sunde Innebandyklubb 2    
01060512 lö 01/06 14:25 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 2 HJ18 Grp B Vaxholms IBF Svart 1 - 3 Lindome IBK    
01060412 lö 01/06 15:00 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Grp B Lindome IBK 11 - 2 Mölndals IBF    
01060614 lö 01/06 16:40 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Slutspel 1/4 Final Lindome IBK 5 - 4 Pixbo Wallenstam    
01060517 lö 01/06 18:30 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Grp A Vaxholms IBF 1 - 0 Lindome IBK 2    
01060817 lö 01/06 19:00 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Slutspel Semifinal Ale IBF P05/04 2 - 6 Lindome IBK    
01060818 lö 01/06 19:50 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 5 HJ18 Slutspel 1/4 Final Hagfors IBS...äck IBF Blå 6 - 1 Lindome IBK    
01060819 lö 01/06 20:40 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Slutspel 1/4 Final Lindome IBK 1 4 - 2 Varla IBK    
01060520 lö 01/06 20:40 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Slutspel 1/4 Final Fristad GoIF 1 0 - 1 Lindome IBK 2    
01060720 lö 01/06 21:30 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Slutspel 1/8 Final Lindome IBK 5 - 0 W Älvsjö AIK IBF      
02060501 sö 02/06 09:00 sö 02/06 Lundbystrand Sporthall 2 P13 Slutspel 1/4 Final Lindome IBK 3 - 2 Råsunda IS    
02060702 sö 02/06 09:45 sö 02/06 Lundbystrand Sporthall 4 P15 Slutspel 1/4 Final Lindome IBK 2 - 5 IK Zenith    
02060401 sö 02/06 10:00 sö 02/06 Lundbystrand Sporthall 1 P14 Slutspel Final Lindome IBK 2 - 3 Lindås Waves    
02060703 sö 02/06 10:50 sö 02/06 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Slutspel Semifinal Lindome IBK 2 2 - 1 Lindås Rasta IBK    
02060603 sö 02/06 10:55 sö 02/06 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Slutspel Semifinal IK Zenith 1 - 2 Lindome IBK 1    
02060604 sö 02/06 11:45 sö 02/06 Lundbystrand Sporthall 3 Herr Slutspel 1/4 Final IBF Älvstranden 3 - 1 Lindome IBK    
02060705 sö 02/06 12:30 sö 02/06 Lundbystrand Sporthall 4 P13 Slutspel Semifinal Bergs IK 9 - 1 Lindome IBK    
02060404 sö 02/06 13:00 sö 02/06 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Slutspel Final Lindome IBK 2 4 - 1 Lindome IBK 1    
02060404 sö 02/06 13:00 sö 02/06 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Slutspel Final Lindome IBK 2 4 - 1 Lindome IBK 1    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik HP Warta Svenska Innebandyförbundet Göteborg & Co Team Göteborg Apple Hotell Göteborg Göteborg Hostel/Vandrarhem