Detta är resultaten från Göteborg Cup Innebandy 2019. Se de senaste resultaten från Göteborg Cup Innebandy 2020 här.

FBC Lerum

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
30050400 to 30/05 10:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 F14 Grp B Lindås Waves F04 3 - 2 FBC Lerum    
30050402 to 30/05 11:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 P12 Grp A FBC Lerum 2 - 5 Tunet IBK    
30050707 to 30/05 14:15 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 P12 Grp A FBC Lerum 0 - 2 IK Zenith    
30050809 to 30/05 15:10 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Grp A Salems IF 0 - 2 FBC Lerum    
30050413 to 30/05 17:20 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 F13 Grp A FBC Lerum 1 - 0 Pixbo Wallenstam F05    
30050715 to 30/05 18:25 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 P13 Grp A FBC Lerum 0 - 4 Lindås Waves    
31050500 fr 31/05 08:00 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 2 F13 Grp A Landvetter Wings 0 - 2 FBC Lerum    
31050804 fr 31/05 10:00 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Grp A FBC Lerum 1 - 5 IBK Bergum    
31050707 fr 31/05 12:15 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 4 F14 Grp B FBC Lerum 1 - 2 Huddinge IBS    
31050608 fr 31/05 12:15 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 3 F13 Grp A Varla IBK 3 - 2 FBC Lerum    
31050708 fr 31/05 12:45 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 4 P12 Grp A Kärra IBK P-07 5 - 2 FBC Lerum    
31050713 fr 31/05 15:25 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 4 P13 Grp A Bergs IK 1 - 0 FBC Lerum    
31050715 fr 31/05 16:25 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 4 F14 Grp B Mullsjö AIS 2 - 1 FBC Lerum    
01060802 lö 01/06 09:00 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 5 P12 Grp A Onsala IBK 2 - 1 FBC Lerum    
01060604 lö 01/06 10:00 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 3 P13 Grp A FBC Lerum 1 - 0 Sveiva Innebandy    
01060504 lö 01/06 10:10 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 2 F11 Grp A FBC Lerum Röd Färdig Kärra IBK Svart      
01060405 lö 01/06 10:30 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 1 F13 Grp A FBC Lerum 2 - 0 IBF Älvstranden    
01060606 lö 01/06 11:10 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 3 F14 Slutspel 1/4 Final Fristad Goif 3 - 4 FBC Lerum    
01060511 lö 01/06 13:50 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 2 F11 Grp A Tunet IBK Färdig FBC Lerum Röd      
01060711 lö 01/06 14:20 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 4 F13 Grp A FBC Lerum 0 - 1 Stenungsunds IBK    
01060712 lö 01/06 15:00 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 4 F14 Slutspel Semifinal FBC Lerum 1 - 2 Lindås Waves F04    
02060600 sö 02/06 08:10 sö 02/06 Lundbystrand Sporthall 3 F13 Slutspel Semifinal Stenungsunds IBK 0 - 1 FBC Lerum    
02060403 sö 02/06 12:00 sö 02/06 Lundbystrand Sporthall 1 F13 Slutspel Final Varla IBK 2 - 3 FBC Lerum    
02060608 sö 02/06 14:45 sö 02/06 Lundbystrand Sporthall 3 F11 Grp A FBC Lerum Röd Färdig Bjärreds IBK      
02060511 sö 02/06 16:15 sö 02/06 Lundbystrand Sporthall 2 F11 Grp A IBF Älvstranden Färdig FBC Lerum Röd      
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg