Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2019. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2020 her.

FBC Lerum

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
30050400 to 30/05 10:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 F14 Plj B Lindås Waves F04 3 - 2 FBC Lerum    
30050402 to 30/05 11:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 P12 Plj A FBC Lerum 2 - 5 Tunet IBK    
30050707 to 30/05 14:15 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 P12 Plj A FBC Lerum 0 - 2 IK Zenith    
30050809 to 30/05 15:10 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Plj A Salems IF 0 - 2 FBC Lerum    
30050413 to 30/05 17:20 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 F13 Plj A FBC Lerum 1 - 0 Pixbo Wallenstam F05    
30050715 to 30/05 18:25 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 P13 Plj A FBC Lerum 0 - 4 Lindås Waves    
31050500 fr 31/05 08:00 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 2 F13 Plj A Landvetter Wings 0 - 2 FBC Lerum    
31050804 fr 31/05 10:00 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Plj A FBC Lerum 1 - 5 IBK Bergum    
31050707 fr 31/05 12:15 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 4 F14 Plj B FBC Lerum 1 - 2 Huddinge IBS    
31050608 fr 31/05 12:15 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 3 F13 Plj A Varla IBK 3 - 2 FBC Lerum    
31050708 fr 31/05 12:45 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 4 P12 Plj A Kärra IBK P-07 5 - 2 FBC Lerum    
31050713 fr 31/05 15:25 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 4 P13 Plj A Bergs IK 1 - 0 FBC Lerum    
31050715 fr 31/05 16:25 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 4 F14 Plj B Mullsjö AIS 2 - 1 FBC Lerum    
01060802 lø 01/06 09:00 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 5 P12 Plj A Onsala IBK 2 - 1 FBC Lerum    
01060604 lø 01/06 10:00 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 3 P13 Plj A FBC Lerum 1 - 0 Sveiva Innebandy    
01060504 lø 01/06 10:10 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 2 F11 Plj A FBC Lerum Röd Ferdig Kärra IBK Svart      
01060405 lø 01/06 10:30 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 1 F13 Plj A FBC Lerum 2 - 0 IBF Älvstranden    
01060606 lø 01/06 11:10 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 3 F14 Slutspel 1/4 Final Fristad Goif 3 - 4 FBC Lerum    
01060511 lø 01/06 13:50 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 2 F11 Plj A Tunet IBK Ferdig FBC Lerum Röd      
01060711 lø 01/06 14:20 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 4 F13 Plj A FBC Lerum 0 - 1 Stenungsunds IBK    
01060712 lø 01/06 15:00 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 4 F14 Slutspel Semifinale FBC Lerum 1 - 2 Lindås Waves F04    
02060600 sø 02/06 08:10 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 3 F13 Slutspel Semifinale Stenungsunds IBK 0 - 1 FBC Lerum    
02060403 sø 02/06 12:00 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 1 F13 Slutspel Finale Varla IBK 2 - 3 FBC Lerum    
02060608 sø 02/06 14:45 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 3 F11 Plj A FBC Lerum Röd Ferdig Bjärreds IBK      
02060511 sø 02/06 16:15 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 2 F11 Plj A IBF Älvstranden Ferdig FBC Lerum Röd      
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg