Dette er resultatet fra Göteborg Cup Innebandy 2016. Se de seneste resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2019 her.

Lindome IBK

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
05050601 to 05/05 09:00 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 3 F15 Grp A Lindome IBK 2 - 0 Pixbo Wallenstam IBF    
05050403 to 05/05 10:00 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 1 HJ18 Grp B Sävedalens IBK 0 - 3 Lindome IBK    
05050404 to 05/05 10:30 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Grp D Lindome IBK 2 - 1 IBF Backadalen    
05050605 to 05/05 11:10 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Grp B Lindome IBK 0 - 1 Pixbo Wallenstam IBF 2    
05050508 to 05/05 12:40 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Grp D Lindome IBK 4 - 0 Marstrands IBK 1    
05050709 to 05/05 13:10 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Grp B Myggenäs IBK 1 - 5 Lindome IBK    
05050808 to 05/05 13:10 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 5 F13 Grp B FBC Lerum 2 - 2 Lindome IBK    
05050413 to 05/05 15:20 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 1 F13 Grp B Tunet IBK 0 - 1 Lindome IBK    
05050826 to 05/05 22:40 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 5 HJ18 Grp B Lindome IBK 1 - 1 IBK Lidköping    
06050410 fr 06/05 13:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Grp D Åkarps IBK 0 - 5 Lindome IBK    
06050511 fr 06/05 13:50 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 F13 Grp B Lindome IBK 3 - 0 Åkersberga IBF 2    
06050714 fr 06/05 15:20 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Grp D Skälby IBK 0 - 0 Lindome IBK    
06050721 fr 06/05 19:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Grp B Rotebro IS IBK 2 0 - 3 Lindome IBK    
06050823 fr 06/05 20:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 F15 Grp A Lindome IBK 3 - 0 Fristad GoIF    
06050825 fr 06/05 21:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Grp B Linköping IBK 1 - 0 Lindome IBK    
06050927 fr 06/05 22:10 fr 06/05 Lillekärrshallen HJ18 Grp B Lindome IBK 2 - 0 FBI Tullinge    
06050828 fr 06/05 22:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 F15 Grp A Varla IBK 1 - 7 Lindome IBK    
07050702 lø 07/05 09:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Grp B Lindome IBK 3 - 4 Malmö FBC    
07050609 lø 07/05 13:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 HJ18 Grp B Olofströms IBK 2 - 4 Lindome IBK    
07050906 lø 07/05 13:20 lø 07/05 Lillekärrshallen F15 Slutspel 1/4 Final Lindome IBK 3 - 0 IBF Backadalen    
07050909 lø 07/05 15:50 lø 07/05 Lillekärrshallen F13 Slutspel 1/4 Final Lindome IBK 7 - 0 IBS Svedala    
07050911 lø 07/05 17:40 lø 07/05 Lillekärrshallen F15 Slutspel Semifinal Lindome IBK 5 - 1 Warbergs IBF    
07050817 lø 07/05 18:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 HJ18 Slutspel Semifinal Lindome IBK 1 - 4 Arlanda IBK    
07050914 lø 07/05 20:10 lø 07/05 Lillekärrshallen F13 Slutspel Semifinal Lindome IBK 2 - 1 FBC Lerum    
07050822 lø 07/05 22:20 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Grp D Lindome IBK 2 - 1 Järfälla IBK    
08050400 sø 08/05 08:45 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 1 F13 Slutspel Final Pixbo Wallenstam IBF 0 - 1 Lindome IBK    
08050401 sø 08/05 09:45 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 1 F15 Slutspel Final Lindome IBK 0 - 2 Linköping IBK Ungdom    
08050804 sø 08/05 11:20 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Slutspel 1/4 Final Lindome IBK 0 - 3 Pixbo Wallenstam IBF    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen