Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2016. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2019 her.

Lindome IBK

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
05050601 to 05/05 09:00 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 3 F15 Plj A Lindome IBK 2 - 0 Pixbo Wallenstam IBF    
05050403 to 05/05 10:00 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 1 HJ18 Plj B Sävedalens IBK 0 - 3 Lindome IBK    
05050404 to 05/05 10:30 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Plj D Lindome IBK 2 - 1 IBF Backadalen    
05050605 to 05/05 11:10 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Plj B Lindome IBK 0 - 1 Pixbo Wallenstam IBF 2    
05050508 to 05/05 12:40 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Plj D Lindome IBK 4 - 0 Marstrands IBK 1    
05050709 to 05/05 13:10 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj B Myggenäs IBK 1 - 5 Lindome IBK    
05050808 to 05/05 13:10 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 5 F13 Plj B FBC Lerum 2 - 2 Lindome IBK    
05050413 to 05/05 15:20 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 1 F13 Plj B Tunet IBK 0 - 1 Lindome IBK    
05050826 to 05/05 22:40 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 5 HJ18 Plj B Lindome IBK 1 - 1 IBK Lidköping    
06050410 fr 06/05 13:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Plj D Åkarps IBK 0 - 5 Lindome IBK    
06050511 fr 06/05 13:50 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 F13 Plj B Lindome IBK 3 - 0 Åkersberga IBF 2    
06050714 fr 06/05 15:20 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Plj D Skälby IBK 0 - 0 Lindome IBK    
06050721 fr 06/05 19:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj B Rotebro IS IBK 2 0 - 3 Lindome IBK    
06050823 fr 06/05 20:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 F15 Plj A Lindome IBK 3 - 0 Fristad GoIF    
06050825 fr 06/05 21:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj B Linköping IBK 1 - 0 Lindome IBK    
06050927 fr 06/05 22:10 fr 06/05 Lillekärrshallen HJ18 Plj B Lindome IBK 2 - 0 FBI Tullinge    
06050828 fr 06/05 22:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 F15 Plj A Varla IBK 1 - 7 Lindome IBK    
07050702 lø 07/05 09:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj B Lindome IBK 3 - 4 Malmö FBC    
07050609 lø 07/05 13:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 HJ18 Plj B Olofströms IBK 2 - 4 Lindome IBK    
07050906 lø 07/05 13:20 lø 07/05 Lillekärrshallen F15 Slutspel 1/4 Final Lindome IBK 3 - 0 IBF Backadalen    
07050909 lø 07/05 15:50 lø 07/05 Lillekärrshallen F13 Slutspel 1/4 Final Lindome IBK 7 - 0 IBS Svedala    
07050911 lø 07/05 17:40 lø 07/05 Lillekärrshallen F15 Slutspel Semi final Lindome IBK 5 - 1 Warbergs IBF    
07050817 lø 07/05 18:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 HJ18 Slutspel Semi final Lindome IBK 1 - 4 Arlanda IBK    
07050914 lø 07/05 20:10 lø 07/05 Lillekärrshallen F13 Slutspel Semi final Lindome IBK 2 - 1 FBC Lerum    
07050822 lø 07/05 22:20 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj D Lindome IBK 2 - 1 Järfälla IBK    
08050400 sø 08/05 08:45 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 1 F13 Slutspel Final Pixbo Wallenstam IBF 0 - 1 Lindome IBK    
08050401 sø 08/05 09:45 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 1 F15 Slutspel Final Lindome IBK 0 - 2 Linköping IBK Ungdom    
08050804 sø 08/05 11:20 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Slutspel 1/4 Final Lindome IBK 0 - 3 Pixbo Wallenstam IBF    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen