Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2018. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2019 her.



Søndag 29/4 (Dag 2)

  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
29041000 sø 29/04 09:00 sø 29/04 Kärra Sporthall F11 Plj A Stenungsunds IBK Ferdig FBC Lerum Röd      
29040900 sø 29/04 09:00 sø 29/04 Lillekärrshallen F11 Plj A Partille IBS Ferdig IK Zenith      
29040400 sø 29/04 09:00 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 P14 Plj C Tunet IBK 3 - 1 IBK Vänersborg    
29040500 sø 29/04 09:00 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 F13 Plj A Floda IBK 0 - 2 Partille IBS    
29040800 sø 29/04 09:00 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj C IBK Genarp 3 - 0 Lindås Waves IBK    
29040600 sø 29/04 09:05 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 F13 Plj A Stenungsunds IBK 2 - 2 Lindås Waves IBK    
29040700 sø 29/04 09:05 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj C IK Zenith 2 3 - 2 IBK Alingsås    
29041001 sø 29/04 09:30 sø 29/04 Kärra Sporthall F11 Plj A FBC Lerum Vit Ferdig Tunet IBK J06/07      
29040901 sø 29/04 09:30 sø 29/04 Lillekärrshallen P11 Plj A Kärra IBK röd Ferdig Askim IF Innebandy      
29040401 sø 29/04 09:30 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 F12 Plj A Tunet IBK Gul 3 - 1 Tunet IBK Lilla    
29040501 sø 29/04 09:30 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 F12 Plj A FBC Lerum 0 - 0 Pixbo Wallenstam IBF    
29040801 sø 29/04 09:30 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj B IBS Svedala 3 - 2 IBF Backadalen    
29040601 sø 29/04 09:35 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Plj B Ull/Kisa IL Grønn 3 - 1 Dingle AIK    
29040701 sø 29/04 09:35 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj B IK Zenith 1 1 - 4 Varla IBK    
29041002 sø 29/04 10:00 sø 29/04 Kärra Sporthall P11 Plj A IBF Backadalen Ferdig Onsala IBK      
29040902 sø 29/04 10:00 sø 29/04 Lillekärrshallen P11 Plj A Kärra IBK grön Ferdig Tunet IBK      
29040402 sø 29/04 10:00 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 P14 Plj A Ull/Kisa IL Sort 3 - 4 Herrestads AIF/WB99    
29040502 sø 29/04 10:00 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 F13 Plj B Pixbo Wallenstam IBF 5 - 1 Vaxholms IBF F04    
29040802 sø 29/04 10:00 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj A Sunde IBK 1 - 2 IBF Göteborg    
29040602 sø 29/04 10:05 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 F13 Plj B IBF Backadalen 0 - 1 FBC Lerum    
29040702 sø 29/04 10:05 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj A IBF Älvstranden 2 - 0 Särö IBK P03    
29041003 sø 29/04 10:30 sø 29/04 Kärra Sporthall F15 Plj A IK Zenith F02/03 3 - 1 Floda IBK Göteborg    
29040903 sø 29/04 10:30 sø 29/04 Lillekärrshallen F15 Plj A Råsunda IS 0 - 2 IBS Svedala    
29040403 sø 29/04 10:30 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj A STC Kungälv IBK 7 - 0 Älvsjö AIK IBF 1    
29040503 sø 29/04 10:30 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Plj A FBC Vinga 5 - 2 Team Tramerramer    
29040803 sø 29/04 10:30 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 5 P12 Plj B Partille IBS Wizards 4 - 2 Salems IF    
29040603 sø 29/04 10:35 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 P12 Plj A Råsunda IS 1 - 1 Frölunda IBK    
29040703 sø 29/04 10:35 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 P12 Plj B IBF Backadalen 2 0 - 3 Dingle AIK    
29041004 sø 29/04 11:00 sø 29/04 Kärra Sporthall F11 Plj A IBF Älvstranden Ferdig Stenungsunds IBK      
29040904 sø 29/04 11:00 sø 29/04 Lillekärrshallen F11 Plj A FBC Lerum Röd Ferdig IK Zenith      
29040404 sø 29/04 11:00 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 P14 Plj C IK Zenith 2 2 - 4 Tunet IBK    
29040504 sø 29/04 11:00 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 F13 Plj A Lindås Waves IBK 3 - 0 Floda IBK    
29040804 sø 29/04 11:00 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj C IBK Alingsås 0 - 3 IBK Genarp    
29040604 sø 29/04 11:05 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 F13 Plj A Partille IBS 5 - 2 Stenungsunds IBK    
29040704 sø 29/04 11:05 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj C Lindås Waves IBK 2 - 2 IBK Vänersborg    
29041005 sø 29/04 11:40 sø 29/04 Kärra Sporthall P11 Plj A Askim IF Innebandy Ferdig Onsala IBK      
29040905 sø 29/04 11:40 sø 29/04 Lillekärrshallen F11 Plj A Tunet IBK J06/07 Ferdig Partille IBS      
29040405 sø 29/04 11:40 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 F12 Plj A Tunet IBK Lilla 2 - 1 Pixbo Wallenstam IBF    
29040505 sø 29/04 11:40 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 F12 Plj A Landvetter IBK Wings 3 - 2 FBC Lerum    
29040805 sø 29/04 11:40 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj B Varla IBK 2 - 0 IBS Svedala    
29040605 sø 29/04 11:45 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Plj B IK Zenith 1 2 - 5 Ull/Kisa IL Grønn    
29040705 sø 29/04 11:45 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj B IBF Backadalen 0 - 0 Dingle AIK    
29041006 sø 29/04 12:10 sø 29/04 Kärra Sporthall P11 Plj A Kärra IBK grön Ferdig IBF Backadalen      
29040906 sø 29/04 12:10 sø 29/04 Lillekärrshallen P11 Plj A Floda IBK Ferdig Kärra IBK röd      
29040406 sø 29/04 12:10 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 P14 Plj A IBF Älvstranden 4 - 1 Ull/Kisa IL Sort    
29040506 sø 29/04 12:10 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 F13 Plj B FBC Lerum 0 - 3 Pixbo Wallenstam IBF    
29040806 sø 29/04 12:10 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj A Särö IBK P03 3 - 0 Sunde IBK    
29040606 sø 29/04 12:15 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 F13 Plj B Vaxholms IBF F04 0 - 0 IBF Backadalen    
29040706 sø 29/04 12:15 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj A IBF Göteborg 1 - 0 Herrestads AIF/WB99    
29041007 sø 29/04 12:40 sø 29/04 Kärra Sporthall P10 Plj A IBF Backadalen P07 Ferdig Tunet IBK G07      
29040907 sø 29/04 12:40 sø 29/04 Lillekärrshallen F15 Plj A Sunde IBK 0 - 3 Råsunda IS    
29040407 sø 29/04 12:40 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj A Borås IBF 1 - 0 FBC Vinga    
29040507 sø 29/04 12:40 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 P12 Plj B Dingle AIK 1 - 1 Partille IBS Wizards    
29040807 sø 29/04 12:40 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 5 P12 Plj A IBF Backadalen 1 2 - 3 Råsunda IS    
29040607 sø 29/04 12:45 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 P12 Plj B Salems IF 1 - 7 IBF Backadalen 2    
29040707 sø 29/04 12:45 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 P12 Plj A Frölunda IBK 3 - 0 Lindome IBK Grön    
29041008 sø 29/04 13:10 sø 29/04 Kärra Sporthall P11 Plj A Tunet IBK Ferdig Askim IF Innebandy      
29040908 sø 29/04 13:10 sø 29/04 Lillekärrshallen F11 Plj A Partille IBS Ferdig FBC Lerum Vit      
29040408 sø 29/04 13:10 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj D Lindome IBK 1 1 - 3 IBF Backadalen    
29040508 sø 29/04 13:10 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 HJ18 Plj A Linköping IBK U 0 - 0 Varla IBK    
29040808 sø 29/04 13:10 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj C IBK Genarp 5 - 1 IBK Vänersborg    
29040608 sø 29/04 13:15 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Plj C Lindås Waves IBK 1 - 3 IK Zenith 2    
29040708 sø 29/04 13:15 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj C IBK Alingsås 1 - 1 Tunet IBK    
29041009 sø 29/04 13:40 sø 29/04 Kärra Sporthall P11 Plj A Floda IBK Ferdig IBF Backadalen      
29040909 sø 29/04 13:40 sø 29/04 Lillekärrshallen P15 Plj A Partille IBS 2 - 0 Dingle AIK    
29040409 sø 29/04 13:40 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 P14 Plj B IBF Backadalen 2 - 1 IK Zenith 1    
29040509 sø 29/04 13:40 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 F12 Plj A Tunet IBK Lilla 2 - 3 Landvetter IBK Wings    
29040809 sø 29/04 13:40 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj B IBS Svedala 1 - 2 Dingle AIK    
29040609 sø 29/04 13:45 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 F12 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 3 - 3 Tunet IBK Gul    
29040709 sø 29/04 13:45 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj B Varla IBK 0 - 1 Ull/Kisa IL Grønn    
29041010 sø 29/04 14:10 sø 29/04 Kärra Sporthall P10 Plj A IBF Backadalen P08 Ferdig Marstrands IBK      
29040910 sø 29/04 14:10 sø 29/04 Lillekärrshallen P10 Plj A Tunet IBK G07 Ferdig IBK Genarp 07/08      
29040410 sø 29/04 14:10 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Plj A Älvsjö AIK IBF 2 - 4 Värnamo IK    
29040510 sø 29/04 14:10 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Plj B Filipstad IBK 5 - 0 Pixbo Wallenstam IBF Vit    
29040810 sø 29/04 14:10 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj A Sunde IBK 0 - 7 Herrestads AIF/WB99    
29040610 sø 29/04 14:15 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Plj A IBF Göteborg 4 - 1 IBF Älvstranden    
29040710 sø 29/04 14:15 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj A Särö IBK P03 1 - 1 Ull/Kisa IL Sort    
29041011 sø 29/04 14:50 sø 29/04 Kärra Sporthall F15 Plj A IK Zenith F02/03 2 - 0 Sunde IBK    
29040911 sø 29/04 14:50 sø 29/04 Lillekärrshallen F15 Plj A Floda IBK Göteborg 2 - 0 IBS Svedala    
29040411 sø 29/04 14:50 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Plj C Täby FC 0 - 2 Hovslätts IK    
29040511 sø 29/04 14:50 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Plj A Team Tramerramer 1 - 5 STC Kungälv IBK    
29040811 sø 29/04 14:50 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 5 P12 Plj A Råsunda IS 2 - 4 IK Zenith    
29040611 sø 29/04 14:55 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 P12 Plj A Lindome IBK Grön 6 - 1 IBF Backadalen 1    
29040711 sø 29/04 14:55 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj A Älvsjö AIK IBF 1 3 - 2 Borås IBF    
29041012 sø 29/04 15:30 sø 29/04 Kärra Sporthall P15 Plj A Partille IBS 11 - 0 SMÅ IF Innebandy    
29040912 sø 29/04 15:30 sø 29/04 Lillekärrshallen P15 Plj A Dingle AIK 1 - 1 Pixbo Wallenstam IBF Blå    
29040412 sø 29/04 15:30 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 HJ18 Plj A FBC Ängelholm 1 2 - 3 FBC Aspen/FBC Lerum    
29040512 sø 29/04 15:30 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 HJ18 Plj A IK Zenith 3 - 3 Linköping IBK U    
29040812 sø 29/04 15:30 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj B Älvsjö AIK IBF Dam (A) 5 - 0 Bergs IK    
29040612 sø 29/04 15:35 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 Herr Plj D IBF Backadalen 0 - 1 Mölndal IBF Brunkers    
29040712 sø 29/04 15:35 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj D Kärra IBK 2 - 3 Varnhems IF    
29041013 sø 29/04 16:00 sø 29/04 Kärra Sporthall P10 Plj A IBF Backadalen P08 Ferdig IBF Backadalen P07      
29040913 sø 29/04 16:00 sø 29/04 Lillekärrshallen P10 Plj A Marstrands IBK Ferdig IBK Genarp 07/08      
29040413 sø 29/04 16:00 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 HJ18 Plj B Vendelsö IK 3 - 1 Sandö IBK    
29040513 sø 29/04 16:00 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 HJ18 Plj B FBC Ängelholm 2 2 - 2 Partille IBS    
29040813 sø 29/04 16:00 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Plj C Värmdö IF 0 - 2 Skara IBK    
29040613 sø 29/04 16:05 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 F15 Plj B Tunet IBK J15 1 - 0 Lindome IBK    
29040713 sø 29/04 16:05 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 F15 Plj B Pixbo Wallenstam IBF F02 2 - 0 Spöland Vännäs IF    
29041014 sø 29/04 16:30 sø 29/04 Kärra Sporthall P13 Plj A Sunde IBK 0 - 13 IBF Backadalen 1    
29040914 sø 29/04 16:30 sø 29/04 Lillekärrshallen P13 Plj A Rydboholms SK 1 - 1 Salems IF 1    
29040414 sø 29/04 16:30 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Plj A Lindås Waves IBK Dam 0 - 1 Lindome IBK    
29040514 sø 29/04 16:30 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Plj B Filipstad IBK 1 - 2 Frölunda IBK    
29040814 sø 29/04 16:30 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Plj B Älvsjö AIK IBF GB 4 - 0 Sävedalens IBK    
29040614 sø 29/04 16:35 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Plj B FBC Lerum 3 - 2 Onyx Innebandy    
29040714 sø 29/04 16:35 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Plj A STC Kungälv IBK D2 1 - 2 Älvsjö AIK IBF    
29041015 sø 29/04 17:00 sø 29/04 Kärra Sporthall P13 Plj A Salems IF 2 2 - 3 IBF Backadalen 2    
29040915 sø 29/04 17:00 sø 29/04 Lillekärrshallen F14 Plj A Vaxholms IBF F03 1 - 0 Tunet IBK J14    
29040415 sø 29/04 17:00 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Plj C Pixbo Walle...m IBF Div 1 3 - 4 Marstrands IBK    
29040515 sø 29/04 17:00 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Plj C Partille IBS Div 3 1 - 1 Täby FC    
29040815 sø 29/04 17:00 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 5 DJ18 Plj A Lindås Waves IBK 3 - 0 AIK IBF    
29040615 sø 29/04 17:05 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 P12 Plj A IBF Backadalen 1 5 - 2 Frölunda IBK    
29040715 sø 29/04 17:05 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 P12 Plj A IK Zenith 3 - 3 Lindome IBK Grön    
29041016 sø 29/04 17:30 sø 29/04 Kärra Sporthall F14 Plj A IBF Backadalen 0 - 6 IBK Lund    
29040916 sø 29/04 17:30 sø 29/04 Lillekärrshallen F14 Plj A FBC Lerum 1 - 0 FBC Uppsala Ungdom    
29040416 sø 29/04 17:30 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 DJ18 Plj A Vallentuna IBK 1 - 0 Varla IBK    
29040516 sø 29/04 17:30 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Plj B Pixbo Wallenstam IBF 1 - 2 Älvsjö AIK IBF Dam (A)    
29040816 sø 29/04 17:30 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 5 F15 Plj C Värnamo IK 0 - 0 FBC Lerum    
29040616 sø 29/04 17:35 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 F15 Plj C Träslövsläge 1 - 2 Åstorp/Kvidinge IBS ÅKIBS    
29040716 sø 29/04 17:35 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Plj B Varla/Sandö IBK 2 - 3 Bergs IK    
29041017 sø 29/04 18:10 sø 29/04 Kärra Sporthall P15 Plj A IBF Göteborg 1 - 5 Partille IBS    
29040917 sø 29/04 18:10 sø 29/04 Lillekärrshallen P15 Plj A SMÅ IF Innebandy 1 - 2 Pixbo Wallenstam IBF Blå    
29040417 sø 29/04 18:10 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 HJ18 Plj A Varla IBK 0 - 3 FBC Ängelholm 1    
29040517 sø 29/04 18:10 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 HJ18 Plj A IK Zenith 3 - 3 FBC Aspen/FBC Lerum    
29040817 sø 29/04 18:10 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Plj C Marstrands IBK 1 - 2 Värmdö IF    
29040617 sø 29/04 18:15 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 Herr Plj D IBF Backadalen 5 - 1 Varnhems IF    
29040717 sø 29/04 18:15 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj D Mölndal IBF Brunkers 3 - 0 Lindome IBK 1    
29041018 sø 29/04 18:40 sø 29/04 Kärra Sporthall P16 Plj B Stenungsund...yggenäs IBK 2 - 0 IBF Backadalen    
29040918 sø 29/04 18:40 sø 29/04 Lillekärrshallen P16 Plj B Vaxholms IBF Svart 2 - 1 Floda IBK    
29040418 sø 29/04 18:40 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj C Skara IBK 2 - 2 IBF Älvstranden    
29040518 sø 29/04 18:40 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 F15 Plj B Pixbo Wallenstam IBF F02 2 - 2 Tunet IBK J15    
29040818 sø 29/04 18:40 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj A Lindome IBK 1 - 0 STC Kungälv IBK D2    
29040618 sø 29/04 18:45 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 F15 Plj B Spöland Vännäs IF 0 - 3 Lindome IBK    
29040718 sø 29/04 18:45 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Plj A Värnamo IK 0 - 0 Lindås Waves IBK Dam    
29041019 sø 29/04 19:10 sø 29/04 Kärra Sporthall P13 Plj A IBF Backadalen 2 1 - 0 Salems IF 1    
29040919 sø 29/04 19:10 sø 29/04 Lillekärrshallen P13 Plj A IBF Backadalen 1 0 - 2 Rydboholms SK    
29040419 sø 29/04 19:10 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj B FBC Partille 4 - 1 Lindome IBK 2    
29040519 sø 29/04 19:10 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Plj B Pixbo Wallenstam IBF Vit 2 - 4 FBC Lerum    
29040819 sø 29/04 19:10 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Plj B Frölunda IBK 0 - 0 Älvsjö AIK IBF GB    
29040619 sø 29/04 19:15 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Plj B Frölunda IBK 4 - 1 Onyx Innebandy    
29040719 sø 29/04 19:15 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 HJ18 Plj B IBF Backadalen JAS 1 - 4 Vendelsö IK    
29041020 sø 29/04 19:40 sø 29/04 Kärra Sporthall F14 Plj A Vaxholms IBF F03 1 - 1 IBF Backadalen    
29040920 sø 29/04 19:40 sø 29/04 Lillekärrshallen P13 Plj A Salems IF 2 7 - 1 Sunde IBK    
29040420 sø 29/04 19:40 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 P16 Plj A IK Zenith 2 - 1 Vaxholms IBF Vit    
29040520 sø 29/04 19:40 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 P16 Plj A Lindome IBK 5 - 0 Sunde IBK    
29040820 sø 29/04 19:40 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 5 DJ18 Plj A Häljarps SK 2 - 2 Vallentuna IBK    
29040620 sø 29/04 19:45 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Plj C Marstrands IBK 5 - 0 Partille IBS Div 3    
29040720 sø 29/04 19:45 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Plj C Hovslätts IK 0 - 0 Pixbo Walle...m IBF Div 1    
29041021 sø 29/04 20:10 sø 29/04 Kärra Sporthall F14 Plj A Tunet IBK J14 0 - 1 FBC Lerum    
29040921 sø 29/04 20:10 sø 29/04 Lillekärrshallen F14 Plj A FBC Uppsala Ungdom 1 - 3 IBK Lund    
29040421 sø 29/04 20:10 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Plj B Bergs IK 0 - 3 IBF Backadalen    
29040521 sø 29/04 20:10 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 DJ18 Plj B FBC Lerum 1 - 2 Vaxholms IBF    
29040821 sø 29/04 20:10 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 5 DJ18 Plj B Husqvarna IBK 1 - 2 IBF Backadalen    
29040621 sø 29/04 20:15 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 F15 Plj C Värnamo IK 1 - 1 Träslövsläge    
29040721 sø 29/04 20:15 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Plj B Pixbo Wallenstam IBF 5 - 1 Varla/Sandö IBK    
29041022 sø 29/04 20:40 sø 29/04 Kärra Sporthall P16 Plj B Floda IBK 0 - 1 IBF Backadalen    
29040922 sø 29/04 20:40 sø 29/04 Lillekärrshallen P16 Plj B Stenungsund...yggenäs IBK 7 - 0 Vaxholms IBF Svart    
29040422 sø 29/04 20:50 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 HJ18 Plj B Partille IBS 5 - 0 IBF Backadalen JAS    
29040522 sø 29/04 20:50 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Plj C IK Zenith 1 - 3 Marstrands IBK    
29040822 sø 29/04 20:50 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 5 HJ18 Plj B Sandö IBK 2 - 6 FBC Ängelholm 2    
29040622 sø 29/04 20:55 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 F15 Plj C Åstorp/Kvidinge IBS ÅKIBS 2 - 2 FBC Lerum    
29040722 sø 29/04 20:55 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj C IBF Älvstranden 4 - 4 Värmdö IF    
29040423 sø 29/04 21:20 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 DJ18 Plj A Varla IBK 1 - 2 AIK IBF    
29040523 sø 29/04 21:20 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 DJ18 Plj A Lindås Waves IBK 2 - 1 Häljarps SK    
29040823 sø 29/04 21:20 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Plj B FBC Partille 2 - 1 Sävedalens IBK    
29040623 sø 29/04 21:25 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 P16 Plj A Lindome IBK 2 - 4 IK Zenith    
29040723 sø 29/04 21:25 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj B Lindome IBK 2 4 - 1 Frölunda IBK    
29040424 sø 29/04 21:50 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 DJ18 Plj B Vaxholms IBF 1 - 2 IBF Backadalen    
29040524 sø 29/04 21:50 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 DJ18 Plj B Husqvarna IBK 1 - 1 FBC Lerum    
29040824 sø 29/04 21:50 sø 29/04 Lundbystrand Sporthall 5 P16 Plj A Sunde IBK 0 - 5 Vaxholms IBF Vit    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen