Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2018. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2019 her.



Lørdag 28/4 (Dag 1)

  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
28040400 lø 28/04 11:00 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 1 P11 Plj A IBF Backadalen Ferdig Tunet IBK      
28040800 lø 28/04 11:00 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 5 F11 Plj A IBF Älvstranden Ferdig Partille IBS      
28040401 lø 28/04 11:30 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 1 P16 Plj B IBF Backadalen 3 - 1 Vaxholms IBF Svart    
28040500 lø 28/04 11:30 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 2 P13 Plj A IBF Backadalen 2 1 - 2 IBF Backadalen 1    
28040801 lø 28/04 11:30 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 5 P11 Plj A Onsala IBK Ferdig Kärra IBK röd      
28040600 lø 28/04 11:35 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Plj A Floda IBK Ferdig Kärra IBK grön      
28040700 lø 28/04 11:35 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Plj B Varla/Sandö IBK 0 - 4 IBF Backadalen    
28040402 lø 28/04 12:00 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj B Sävedalens IBK 0 - 5 Lindome IBK 2    
28040501 lø 28/04 12:00 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Plj C Skara IBK 5 - 3 IK Zenith    
28040802 lø 28/04 12:00 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Plj B Frölunda IBK 1 - 1 FBC Partille    
28040601 lø 28/04 12:05 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 3 P10 Plj A IBF Backadalen P07 Ferdig Marstrands IBK      
28040701 lø 28/04 12:05 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj C IBF Älvstranden 2 - 0 Marstrands IBK    
28040403 lø 28/04 12:30 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 1 P16 Plj B Floda IBK 0 - 1 Stenungsund...yggenäs IBK    
28040502 lø 28/04 12:30 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 2 DJ18 Plj B IBF Backadalen 4 - 0 FBC Lerum    
28040803 lø 28/04 12:30 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 5 P10 Plj A Tunet IBK G07 Ferdig IBF Backadalen P08      
28040602 lø 28/04 12:35 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 3 F11 Plj A IBF Älvstranden Ferdig FBC Lerum Röd      
28040702 lø 28/04 12:35 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 4 F15 Plj C FBC Lerum 1 - 0 Träslövsläge    
28040404 lø 28/04 13:00 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 1 P16 Plj A Vaxholms IBF Vit 0 - 4 Lindome IBK    
28040503 lø 28/04 13:00 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Plj B IBF Backadalen 1 - 2 Pixbo Wallenstam IBF    
28040804 lø 28/04 13:00 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 5 F11 Plj A Stenungsunds IBK Ferdig FBC Lerum Vit      
28040603 lø 28/04 13:05 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Plj A Kärra IBK röd Ferdig Tunet IBK      
28040703 lø 28/04 13:05 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 4 F11 Plj A IK Zenith Ferdig Tunet IBK J06/07      
28040405 lø 28/04 13:30 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Plj B Älvsjö AIK IBF Dam (A) 8 - 0 Varla/Sandö IBK    
28040504 lø 28/04 13:30 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 2 F14 Plj A IBF Backadalen 2 - 3 FBC Lerum    
28040805 lø 28/04 13:30 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 5 P11 Plj A Onsala IBK Ferdig Kärra IBK grön      
28040604 lø 28/04 13:35 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Plj A Askim IF Innebandy Ferdig Floda IBK      
28040704 lø 28/04 13:35 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 4 F14 Plj A Tunet IBK J14 0 - 0 FBC Uppsala Ungdom    
28040406 lø 28/04 14:10 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj B Älvsjö AIK IBF GB 3 - 2 FBC Partille    
28040505 lø 28/04 14:10 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Plj B Sävedalens IBK 1 - 7 Frölunda IBK    
28040806 lø 28/04 14:10 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Plj C Marstrands IBK 4 - 2 Skara IBK    
28040605 lø 28/04 14:15 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 3 F14 Plj A IBK Lund 6 - 3 Vaxholms IBF F03    
28040705 lø 28/04 14:15 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj C IK Zenith 3 - 3 IBF Älvstranden    
28040407 lø 28/04 14:40 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 1 F15 Plj A IBS Svedala 3 - 5 IK Zenith F02/03    
28040506 lø 28/04 14:40 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 2 F15 Plj A Sunde IBK 1 - 5 Floda IBK Göteborg    
28040807 lø 28/04 14:40 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 5 P10 Plj A Marstrands IBK Ferdig Tunet IBK G07      
28040606 lø 28/04 14:45 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 3 F11 Plj A FBC Lerum Vit Ferdig IBF Älvstranden      
28040706 lø 28/04 14:45 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 4 P10 Plj A IBK Genarp 07/08 Ferdig IBF Backadalen P07      
28040408 lø 28/04 15:10 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 1 F15 Plj C Åstorp/Kvidinge IBS ÅKIBS 2 - 2 Värnamo IK    
28040507 lø 28/04 15:10 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 2 F14 Plj A IBF Backadalen 1 - 1 FBC Uppsala Ungdom    
28040808 lø 28/04 15:10 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 5 DJ18 Plj A Varla IBK 0 - 0 Lindås Waves IBK    
28040607 lø 28/04 15:15 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 3 F11 Plj A Tunet IBK J06/07 Ferdig FBC Lerum Röd      
28040707 lø 28/04 15:15 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 4 F11 Plj A Stenungsunds IBK Ferdig IK Zenith      
28040409 lø 28/04 15:40 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Plj B Bergs IK 0 - 6 Pixbo Wallenstam IBF    
28040508 lø 28/04 15:40 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 2 HJ18 Plj B Sandö IBK 3 - 2 Partille IBS    
28040809 lø 28/04 15:40 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 5 F14 Plj A Vaxholms IBF F03 3 - 2 FBC Lerum    
28040608 lø 28/04 15:45 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 3 F14 Plj A IBK Lund 1 - 2 Tunet IBK J14    
28040708 lø 28/04 15:45 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Plj B IBF Backadalen 2 - 3 Älvsjö AIK IBF Dam (A)    
28040410 lø 28/04 16:10 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj C Värmdö IF 1 - 1 IK Zenith    
28040509 lø 28/04 16:10 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Plj C Pixbo Walle...m IBF Div 1 1 - 0 Partille IBS Div 3    
28040810 lø 28/04 16:10 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Plj A STC Kungälv IBK 1 - 1 FBC Vinga    
28040609 lø 28/04 16:15 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 3 Herr Plj B Lindome IBK 2 1 - 2 Älvsjö AIK IBF GB    
28040709 lø 28/04 16:15 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj A Team Tramerramer 1 - 1 Borås IBF    
28040411 lø 28/04 16:50 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Plj A Pixbo Wallenstam IBF Blå 1 - 4 Partille IBS    
28040510 lø 28/04 16:50 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Plj A IBF Göteborg 2 - 2 Dingle AIK    
28040811 lø 28/04 16:50 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj A Lindås Waves IBK Dam 1 - 0 STC Kungälv IBK D2    
28040610 lø 28/04 16:55 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 3 P10 Plj A IBK Genarp 07/08 Ferdig IBF Backadalen P08      
28040710 lø 28/04 16:55 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 4 P15 Plj B Frölunda IBK 1 - 0 FBC Lerum    
28040412 lø 28/04 17:20 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 1 HJ18 Plj A FBC Aspen/FBC Lerum 3 - 4 Linköping IBK U    
28040511 lø 28/04 17:20 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 2 DJ18 Plj A Häljarps SK 2 - 1 Varla IBK    
28040812 lø 28/04 17:20 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Plj D Mölndal IBF Brunkers 1 - 0 Kärra IBK    
28040611 lø 28/04 17:25 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 3 F15 Plj A IBS Svedala 5 - 0 Sunde IBK    
28040711 lø 28/04 17:25 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 4 HJ18 Plj A Varla IBK 2 - 4 IK Zenith    
28040413 lø 28/04 17:50 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 1 DJ18 Plj A AIK IBF 4 - 0 Vallentuna IBK    
28040512 lø 28/04 17:50 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 2 HJ18 Plj B IBF Backadalen JAS 1 - 5 Sandö IBK    
28040813 lø 28/04 17:50 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Plj A Borås IBF 0 - 0 STC Kungälv IBK    
28040612 lø 28/04 17:55 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 3 F15 Plj A Floda IBK Göteborg 4 - 0 Råsunda IS    
28040712 lø 28/04 17:55 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj A Älvsjö AIK IBF 1 2 - 1 Team Tramerramer    
28040414 lø 28/04 18:20 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Plj C Täby FC 1 - 1 Pixbo Walle...m IBF Div 1    
28040513 lø 28/04 18:20 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 2 HJ18 Plj B Vendelsö IK 0 - 0 FBC Ängelholm 2    
28040814 lø 28/04 18:20 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj C Hovslätts IK 1 - 3 Marstrands IBK    
28040613 lø 28/04 18:25 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 3 P13 Plj A Salems IF 1 3 - 2 Salems IF 2    
28040713 lø 28/04 18:25 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 4 F15 Plj B Lindome IBK 0 - 1 Pixbo Wallenstam IBF F02    
28040415 lø 28/04 18:50 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Plj B FBC Lerum 1 - 1 Filipstad IBK    
28040514 lø 28/04 18:50 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Plj A Dingle AIK 1 - 0 SMÅ IF Innebandy    
28040815 lø 28/04 18:50 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj A STC Kungälv IBK D2 1 - 2 Värnamo IK    
28040614 lø 28/04 18:55 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Plj A Pixbo Wallenstam IBF Blå 0 - 4 IBF Göteborg    
28040714 lø 28/04 18:55 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 4 P15 Plj B Onyx Innebandy 1 - 3 Pixbo Wallenstam IBF Vit    
28040416 lø 28/04 19:30 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj D Varnhems IF 0 - 5 Mölndal IBF Brunkers    
28040515 lø 28/04 19:30 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Plj D Lindome IBK 1 2 - 3 Kärra IBK    
28040816 lø 28/04 19:30 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj A Lindome IBK 2 - 1 Älvsjö AIK IBF    
28040615 lø 28/04 19:35 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 3 HJ18 Plj A Linköping IBK U 1 - 1 FBC Ängelholm 1    
28040715 lø 28/04 19:35 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 4 HJ18 Plj A FBC Aspen/FBC Lerum 2 - 0 Varla IBK    
28040417 lø 28/04 20:00 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 1 DJ18 Plj A AIK IBF 1 - 1 Häljarps SK    
28040516 lø 28/04 20:00 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 2 DJ18 Plj A Vallentuna IBK 1 - 1 Lindås Waves IBK    
28040817 lø 28/04 20:00 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Plj A Sunde IBK 0 - 12 Rydboholms SK    
28040616 lø 28/04 20:05 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 3 F15 Plj A Råsunda IS 1 - 1 IK Zenith F02/03    
28040716 lø 28/04 20:05 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj A FBC Vinga 2 - 4 Älvsjö AIK IBF 1    
28040418 lø 28/04 20:30 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 1 HJ18 Plj B FBC Ängelholm 2 3 - 2 IBF Backadalen JAS    
28040517 lø 28/04 20:30 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Plj C Partille IBS Div 3 0 - 2 Hovslätts IK    
28040818 lø 28/04 20:30 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 5 HJ18 Plj B Partille IBS 3 - 2 Vendelsö IK    
28040617 lø 28/04 20:35 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 3 F15 Plj B Spöland Vännäs IF 0 - 2 Tunet IBK J15    
28040717 lø 28/04 20:35 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Plj C Marstrands IBK 2 - 1 Täby FC    
28040419 lø 28/04 21:00 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 1 DJ18 Plj B Vaxholms IBF 2 - 0 Husqvarna IBK    
28040518 lø 28/04 21:00 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Plj B Onyx Innebandy 1 - 2 Filipstad IBK    
28040819 lø 28/04 21:00 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 5 P16 Plj A Sunde IBK 0 - 5 IK Zenith    
28040618 lø 28/04 21:05 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Plj A SMÅ IF Innebandy 3 - 4 IBF Göteborg    
28040718 lø 28/04 21:05 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 4 P15 Plj B Pixbo Wallenstam IBF Vit 3 - 4 Frölunda IBK    
28040420 lø 28/04 21:30 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj D Varnhems IF 1 - 2 Lindome IBK 1    
28040519 lø 28/04 21:30 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Plj D Kärra IBK 1 - 3 IBF Backadalen    
28040820 lø 28/04 21:30 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj A Värnamo IK 1 - 2 Lindome IBK    
28040619 lø 28/04 21:35 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 3 HJ18 Plj A FBC Ängelholm 1 2 - 0 IK Zenith    
28040719 lø 28/04 21:35 lø 28/04 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Plj A Älvsjö AIK IBF 1 - 2 Lindås Waves IBK Dam    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen