Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2018. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2019 her.



Mandag 30/4 (Dag 3)

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
30040400 ma 30/04 08:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 P13 Plj A IBF Backadalen 1 1 - 1 Salems IF 1    
30040500 ma 30/04 08:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 P13 Plj A Sunde IBK 0 - 17 IBF Backadalen 2    
30040600 ma 30/04 08:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 P12 Plj A IK Zenith 3 - 1 IBF Backadalen 1    
30040700 ma 30/04 08:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 P13 Plj A Rydboholms SK 2 - 2 Salems IF 2    
30040800 ma 30/04 08:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj B Ull/Kisa IL Grønn 3 - 0 IBF Backadalen    
30040900 ma 30/04 09:00 ma 30/04 Lillekärrshallen F15 Slutspel 1/16 Final Spöland Vännäs IF 15 - 0 Sunde IBK    
30040401 ma 30/04 09:00 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 P14 Plj B Dingle AIK 1 - 2 Varla IBK    
30040501 ma 30/04 09:00 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 P14 Plj B IBS Svedala 4 - 2 IK Zenith 1    
30040601 ma 30/04 09:00 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Plj C IBK Alingsås 2 - 2 Lindås Waves IBK    
30040701 ma 30/04 09:00 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj C IBK Vänersborg 3 - 1 IK Zenith 2    
30040801 ma 30/04 09:00 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj C Tunet IBK 1 - 2 IBK Genarp    
30040402 ma 30/04 09:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 P14 Plj A Herrestads AIF/WB99 2 - 3 IBF Älvstranden    
30040502 ma 30/04 09:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 P14 Plj A Särö IBK P03 2 - 0 IBF Göteborg    
30040602 ma 30/04 09:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 P12 Plj B Dingle AIK 6 - 2 Salems IF    
30040702 ma 30/04 09:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj A Ull/Kisa IL Sort 2 - 4 Sunde IBK    
30040802 ma 30/04 09:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P12 Plj B Partille IBS Wizards 6 - 1 IBF Backadalen 2    
30040901 ma 30/04 09:50 ma 30/04 Lillekärrshallen F15 Slutspel 1/8 Final Lindome IBK 1 - 0 Värnamo IK    
30040403 ma 30/04 10:00 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 P13 Plj A IBF Backadalen 1 0 - 1 Salems IF 2    
30040503 ma 30/04 10:00 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 P13 Plj A IBF Backadalen 2 1 - 1 Rydboholms SK    
30040603 ma 30/04 10:00 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 P12 Plj A Frölunda IBK 0 - 2 IK Zenith    
30040703 ma 30/04 10:00 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 P12 Plj A Lindome IBK Grön 1 - 0 Råsunda IS    
30040803 ma 30/04 10:00 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Plj A Salems IF 1 8 - 0 Sunde IBK    
30040404 ma 30/04 10:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 P14 Plj B Dingle AIK 0 - 0 IK Zenith 1    
30040504 ma 30/04 10:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 F12 Plj A Landvetter IBK Wings 6 - 1 Tunet IBK Gul    
30040604 ma 30/04 10:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 F12 Plj A FBC Lerum 1 - 0 Tunet IBK Lilla    
30040704 ma 30/04 10:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj B Varla IBK 3 - 0 IBF Backadalen    
30040804 ma 30/04 10:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj B Ull/Kisa IL Grønn 2 - 1 IBS Svedala    
30040902 ma 30/04 10:40 ma 30/04 Lillekärrshallen F15 Slutspel 1/8 Final IBS Svedala 0 - 4 Träslövsläge    
30040405 ma 30/04 11:10 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 F14 Plj A FBC Uppsala Ungdom 4 - 2 Vaxholms IBF F03    
30040505 ma 30/04 11:10 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 F13 Plj A Floda IBK 2 - 2 Stenungsunds IBK    
30040605 ma 30/04 11:10 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 F13 Plj A Lindås Waves IBK 0 - 2 Partille IBS    
30040705 ma 30/04 11:10 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 F14 Plj A Tunet IBK J14 0 - 3 IBF Backadalen    
30040805 ma 30/04 11:10 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 F14 Plj A FBC Lerum 1 - 2 IBK Lund    
30040903 ma 30/04 11:30 ma 30/04 Lillekärrshallen F15 Slutspel 1/8 Final Spöland Vännäs IF 0 - 5 FBC Lerum    
30040406 ma 30/04 11:40 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 P14 Plj C Tunet IBK 1 - 2 Lindås Waves IBK    
30040506 ma 30/04 11:40 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 P14 Plj C IBK Genarp 2 - 2 IK Zenith 2    
30040606 ma 30/04 11:40 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 F13 Plj B IBF Backadalen 0 - 2 Pixbo Wallenstam IBF    
30040706 ma 30/04 11:40 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj C IBK Vänersborg 1 - 0 IBK Alingsås    
30040806 ma 30/04 11:40 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 F13 Plj B Vaxholms IBF F04 0 - 5 FBC Lerum    
30040407 ma 30/04 12:10 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 P14 Plj A Herrestads AIF/WB99 2 - 2 Särö IBK P03    
30040507 ma 30/04 12:10 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 F12 Plj A Tunet IBK Gul 0 - 1 FBC Lerum    
30040607 ma 30/04 12:10 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 F12 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 0 - 0 Landvetter IBK Wings    
30040707 ma 30/04 12:10 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj A Ull/Kisa IL Sort 0 - 2 IBF Göteborg    
30040807 ma 30/04 12:10 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj A Sunde IBK 0 - 3 IBF Älvstranden    
30040904 ma 30/04 12:20 ma 30/04 Lillekärrshallen F15 Slutspel 1/8 Final Tunet IBK J15 2 - 0 Råsunda IS    
30040408 ma 30/04 12:40 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 DJ18 Slutspel 1/8 Final FBC Lerum 7 - 0 Varla IBK    
30040508 ma 30/04 12:40 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 P16 Slutspel 1/4 Final IK Zenith 0 - 1 Floda IBK    
30040608 ma 30/04 12:40 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 P16 Slutspel 1/4 Final IBF Backadalen 9 - 2 Vaxholms IBF Vit    
30040708 ma 30/04 12:40 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 P16 Slutspel 1/4 Final Stenungsund...yggenäs IBK 11 - 0 Sunde IBK    
30040808 ma 30/04 12:40 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P16 Slutspel 1/4 Final Lindome IBK 9 - 3 Vaxholms IBF Svart    
30040905 ma 30/04 13:20 ma 30/04 Lillekärrshallen F15 Slutspel 1/4 Final IK Zenith F02/03 1 - 3 Lindome IBK    
30040409 ma 30/04 13:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 F14 Slutspel Semi final IBK Lund 3 - 4 FBC Uppsala Ungdom    
30040509 ma 30/04 13:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 F13 Slutspel 1/4 Final Partille IBS 6 - 0 Vaxholms IBF F04    
30040609 ma 30/04 13:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 F13 Slutspel 1/4 Final FBC Lerum 4 - 1 Stenungsunds IBK    
30040709 ma 30/04 13:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 F13 Slutspel 1/4 Final Pixbo Wallenstam IBF 8 - 0 Floda IBK    
30040809 ma 30/04 13:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 F13 Slutspel 1/4 Final Lindås Waves IBK 2 - 1 P IBF Backadalen    
30040906 ma 30/04 14:10 ma 30/04 Lillekärrshallen F15 Slutspel 1/4 Final Åstorp/Kvidinge IBS ÅKIBS 2 - 1 Träslövsläge    
30040410 ma 30/04 14:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 F14 Slutspel Semi final FBC Lerum 2 - 1 Vaxholms IBF F03    
30040510 ma 30/04 14:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 P13 Slutspel Semi final IBF Backadalen 2 3 - 1 Salems IF 2    
30040610 ma 30/04 14:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 HJ18 Slutspel 1/4 Final Partille IBS 0 - 2 Linköping IBK U    
30040710 ma 30/04 14:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 P13 Slutspel Semi final Rydboholms SK 5 - 2 Salems IF 1    
30040810 ma 30/04 14:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 HJ18 Slutspel 1/4 Final FBC Ängelholm 1 4 - 5 Vendelsö IK    
30040907 ma 30/04 15:00 ma 30/04 Lillekärrshallen P12 Slutspel 1/8 Final Salems IF 3 - 1 IBF Backadalen 1    
30040411 ma 30/04 15:20 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 DJ18 Slutspel 1/4 Final Lindås Waves IBK 1 - 8 FBC Lerum    
30040511 ma 30/04 15:20 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 DJ18 Slutspel 1/4 Final Vaxholms IBF 1 - 2 P Häljarps SK    
30040611 ma 30/04 15:20 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Slutspel 1/4 Final Filipstad IBK 6 - 1 Dingle AIK    
30040711 ma 30/04 15:20 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 DJ18 Slutspel 1/4 Final IBF Backadalen 4 - 0 Vallentuna IBK    
30040811 ma 30/04 15:20 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 DJ18 Slutspel 1/4 Final AIK IBF 2 - 3 Husqvarna IBK    
30040908 ma 30/04 15:50 ma 30/04 Lillekärrshallen F15 Slutspel 1/4 Final Pixbo Wallenstam IBF F02 2 - 0 FBC Lerum    
30040512 ma 30/04 16:10 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 P16 Slutspel Semi final Floda IBK 2 - 3 IBF Backadalen    
30040612 ma 30/04 16:10 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Slutspel 1/4 Final IBF Göteborg 2 - 4 FBC Lerum    
30040712 ma 30/04 16:10 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 P16 Slutspel Semi final Stenungsund...yggenäs IBK 2 - 4 Lindome IBK    
30040812 ma 30/04 16:10 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P12 Slutspel 1/4 Final Partille IBS Wizards 3 - 0 Råsunda IS    
30040909 ma 30/04 16:40 ma 30/04 Lillekärrshallen F15 Slutspel 1/4 Final Floda IBK Göteborg 1 - 10 Tunet IBK J15    
30040412 ma 30/04 17:00 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 F14 Slutspel Final FBC Uppsala Ungdom 1 - 6 FBC Lerum    
30040513 ma 30/04 17:00 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 HJ18 Slutspel Semi final FBC Aspen/FBC Lerum 3 - 4 Linköping IBK U    
30040613 ma 30/04 17:00 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 F13 Slutspel Semi final Partille IBS 2 - 3 FBC Lerum    
30040713 ma 30/04 17:00 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 F13 Slutspel Semi final Pixbo Wallenstam IBF 4 - 1 Lindås Waves IBK    
30040813 ma 30/04 17:00 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 HJ18 Slutspel Semi final FBC Ängelholm 2 0 - 3 Vendelsö IK    
30040910 ma 30/04 17:40 ma 30/04 Lillekärrshallen P12 Slutspel 1/4 Final IK Zenith 5 - 0 Salems IF    
30040514 ma 30/04 17:50 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 DJ18 Slutspel Semi final FBC Lerum 4 - 5 Häljarps SK    
30040614 ma 30/04 17:50 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 P12 Slutspel 1/4 Final Dingle AIK 10 - 0 Frölunda IBK    
30040714 ma 30/04 17:50 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 DJ18 Slutspel Semi final IBF Backadalen 4 - 1 Husqvarna IBK    
30040814 ma 30/04 17:50 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P12 Slutspel 1/4 Final Lindome IBK Grön 3 - 7 IBF Backadalen 2    
30040413 ma 30/04 18:00 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 P13 Slutspel Final IBF Backadalen 2 2 - 3 Rydboholms SK    
30040911 ma 30/04 18:30 ma 30/04 Lillekärrshallen Dam Slutspel 1/8 Final IBF Backadalen 3 - 4 Pixbo Walle...m IBF Div 1    
30040515 ma 30/04 18:50 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 P14 Slutspel 1/8 Final IBS Svedala 2 - 3 IBK Vänersborg    
30040615 ma 30/04 18:50 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Slutspel 1/8 Final Varla IBK 2 - 3 Herrestads AIF/WB99    
30040715 ma 30/04 18:50 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Slutspel 1/8 Final Särö IBK P03 2 - 0 Dingle AIK    
30040815 ma 30/04 18:50 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Slutspel 1/8 Final IBF Älvstranden 2 - 1 IK Zenith 2    
30040414 ma 30/04 19:00 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 P16 Slutspel Final IBF Backadalen 1 - 4 Lindome IBK    
30040912 ma 30/04 19:20 ma 30/04 Lillekärrshallen Dam Slutspel 1/4 Final Älvsjö AIK IBF Dam (A) 2 - 1 Lindås Waves IBK Dam    
30040516 ma 30/04 19:40 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Slutspel Semi final Partille IBS 6 - 0 Filipstad IBK    
30040616 ma 30/04 19:40 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Slutspel 1/4 Final Marstrands IBK 2 - 3 Pixbo Wallenstam IBF    
30040716 ma 30/04 19:40 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 P15 Slutspel Semi final Frölunda IBK 0 - 4 FBC Lerum    
30040816 ma 30/04 19:40 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Slutspel 1/8 Final IBF Älvstranden 2 - 5 Lindome IBK 2    
30040415 ma 30/04 20:00 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 HJ18 Slutspel Final Linköping IBK U 5 - 1 Vendelsö IK    
30040913 ma 30/04 20:10 ma 30/04 Lillekärrshallen Dam Slutspel 1/4 Final Värnamo IK 3 - 0 Hovslätts IK    
30040517 ma 30/04 20:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Slutspel 1/8 Final FBC Partille 3 - 1 Marstrands IBK    
30040717 ma 30/04 20:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Slutspel 1/8 Final IBF Backadalen 4 - 1 Borås IBF    
30040817 ma 30/04 20:30 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Slutspel 1/8 Final STC Kungälv IBK 5 - 0 Kärra IBK    
30040914 ma 30/04 21:00 ma 30/04 Lillekärrshallen Dam Slutspel 1/4 Final Lindome IBK 4 - 1 Pixbo Walle...m IBF Div 1    
30040416 ma 30/04 21:00 ma 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 DJ18 Slutspel Final Häljarps SK 1 - 4 IBF Backadalen    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen