Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2018. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2020 her.



Tirsdag 1/5 (Dag 4)

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
01050500 ti 01/05 08:50 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 P12 Slutspel Semi final IK Zenith 6 - 1 Dingle AIK    
01050600 ti 01/05 08:50 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Slutspel 1/4 Final Tunet IBK 3 - 2 Herrestads AIF/WB99    
01050700 ti 01/05 08:50 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 4 P12 Slutspel Semi final Partille IBS Wizards 6 - 1 IBF Backadalen 2    
01050800 ti 01/05 08:50 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Slutspel 1/4 Final IBF Göteborg 2 - 0 IBK Vänersborg    
01050400 ti 01/05 09:00 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 F13 Slutspel Final FBC Lerum 0 - 5 Pixbo Wallenstam IBF    
01050501 ti 01/05 09:40 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 F15 Slutspel Semi final Lindome IBK 2 - 3 Pixbo Wallenstam IBF F02    
01050601 ti 01/05 09:40 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Slutspel 1/4 Final Ull/Kisa IL Grønn 2 - 3 IBF Älvstranden    
01050701 ti 01/05 09:40 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 4 F15 Slutspel Semi final Åstorp/Kvidinge IBS ÅKIBS 1 - 5 Tunet IBK J15    
01050801 ti 01/05 09:40 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Slutspel 1/4 Final IBK Genarp 5 - 2 Särö IBK P03    
01050401 ti 01/05 10:00 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Slutspel Final Partille IBS 1 - 0 FBC Lerum    
01050502 ti 01/05 10:30 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 F12 Slutspel Semi final Landvetter IBK Wings 5 - 0 Tunet IBK Lilla    
01050602 ti 01/05 10:30 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 3 Herr Slutspel 1/4 Final Mölndal IBF Brunkers 3 - 1 FBC Partille    
01050702 ti 01/05 10:30 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 4 F12 Slutspel Semi final FBC Lerum 3 - 0 Tunet IBK Gul    
01050802 ti 01/05 10:30 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Slutspel 1/4 Final Älvsjö AIK IBF 1 2 - 8 Lindome IBK 2    
01050402 ti 01/05 11:00 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 P12 Slutspel Final IK Zenith 4 - 1 Partille IBS Wizards    
01050503 ti 01/05 11:20 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 P14 Slutspel Semi final IBF Göteborg 5 - 3 Tunet IBK    
01050603 ti 01/05 11:20 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 3 Herr Slutspel 1/4 Final Älvsjö AIK IBF GB 1 - 6 IBF Backadalen    
01050703 ti 01/05 11:20 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Slutspel Semi final IBK Genarp 6 - 2 IBF Älvstranden    
01050803 ti 01/05 11:20 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Slutspel 1/4 Final Skara IBK 3 - 2 STC Kungälv IBK    
01050403 ti 01/05 12:00 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 F15 Slutspel Final Pixbo Wallenstam IBF F02 2 - 1 Tunet IBK J15    
01050504 ti 01/05 12:10 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Slutspel Semi final Lindome IBK 1 - 2 Pixbo Wallenstam IBF    
01050704 ti 01/05 12:10 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Slutspel Semi final Älvsjö AIK IBF Dam (A) 8 - 1 Värnamo IK    
01050404 ti 01/05 13:00 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 F12 Slutspel Final Landvetter IBK Wings 0 - 2 FBC Lerum    
01050505 ti 01/05 13:15 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Slutspel Semi final Lindome IBK 2 0 - 4 Mölndal IBF Brunkers    
01050705 ti 01/05 13:15 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Slutspel Semi final IBF Backadalen 3 - 4 Skara IBK    
01050405 ti 01/05 14:00 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 P14 Slutspel Final IBF Göteborg 2 - 4 IBK Genarp    
01050406 ti 01/05 15:00 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Slutspel Final Pixbo Wallenstam IBF 1 - 2 Älvsjö AIK IBF Dam (A)    
01050407 ti 01/05 16:00 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Slutspel Final Mölndal IBF Brunkers 5 - 0 Skara IBK    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg