Detta är resultaten från Göteborg Cup Innebandy 2018. Se de senaste resultaten från Göteborg Cup Innebandy 2020 här.

Pixbo Wallenstam IBF

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
28040503 lö 28/04 13:00 lö 28/04 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Grp B IBF Backadalen 1 - 2 Pixbo Wallenstam IBF    
28040409 lö 28/04 15:40 lö 28/04 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Grp B Bergs IK 0 - 6 Pixbo Wallenstam IBF    
28040509 lö 28/04 16:10 lö 28/04 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Grp C Pixbo Walle...m IBF Div 1 1 - 0 Partille IBS Div 3    
28040411 lö 28/04 16:50 lö 28/04 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Grp A Pixbo Wallenstam IBF Blå 1 - 4 Partille IBS    
28040414 lö 28/04 18:20 lö 28/04 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Grp C Täby FC 1 - 1 Pixbo Walle...m IBF Div 1    
28040713 lö 28/04 18:25 lö 28/04 Lundbystrand Sporthall 4 F15 Grp B Lindome IBK 0 - 1 Pixbo Wallenstam IBF F02    
28040614 lö 28/04 18:55 lö 28/04 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Grp A Pixbo Wallenstam IBF Blå 0 - 4 IBF Göteborg    
28040714 lö 28/04 18:55 lö 28/04 Lundbystrand Sporthall 4 P15 Grp B Onyx Innebandy 1 - 3 Pixbo Wallenstam IBF Vit    
28040718 lö 28/04 21:05 lö 28/04 Lundbystrand Sporthall 4 P15 Grp B Pixbo Wallenstam IBF Vit 3 - 4 Frölunda IBK    
29040501 sö 29/04 09:30 sö 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 F12 Grp A FBC Lerum 0 - 0 Pixbo Wallenstam IBF    
29040502 sö 29/04 10:00 sö 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 F13 Grp B Pixbo Wallenstam IBF 5 - 1 Vaxholms IBF F04    
29040405 sö 29/04 11:40 sö 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 F12 Grp A Tunet IBK Lilla 2 - 1 Pixbo Wallenstam IBF    
29040506 sö 29/04 12:10 sö 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 F13 Grp B FBC Lerum 0 - 3 Pixbo Wallenstam IBF    
29040609 sö 29/04 13:45 sö 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 F12 Grp A Pixbo Wallenstam IBF 3 - 3 Tunet IBK Gul    
29040510 sö 29/04 14:10 sö 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Grp B Filipstad IBK 5 - 0 Pixbo Wallenstam IBF Vit    
29040912 sö 29/04 15:30 sö 29/04 Lillekärrshallen P15 Grp A Dingle AIK 1 - 1 Pixbo Wallenstam IBF Blå    
29040713 sö 29/04 16:05 sö 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 F15 Grp B Pixbo Wallenstam IBF F02 2 - 0 Spöland Vännäs IF    
29040415 sö 29/04 17:00 sö 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Grp C Pixbo Walle...m IBF Div 1 3 - 4 Marstrands IBK    
29040516 sö 29/04 17:30 sö 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Grp B Pixbo Wallenstam IBF 1 - 2 Älvsjö AIK IBF Dam (A)    
29040917 sö 29/04 18:10 sö 29/04 Lillekärrshallen P15 Grp A SMÅ IF Innebandy 1 - 2 Pixbo Wallenstam IBF Blå    
29040518 sö 29/04 18:40 sö 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 F15 Grp B Pixbo Wallenstam IBF F02 2 - 2 Tunet IBK J15    
29040519 sö 29/04 19:10 sö 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Grp B Pixbo Wallenstam IBF Vit 2 - 4 FBC Lerum    
29040720 sö 29/04 19:45 sö 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Grp C Hovslätts IK 0 - 0 Pixbo Walle...m IBF Div 1    
29040721 sö 29/04 20:15 sö 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Grp B Pixbo Wallenstam IBF 5 - 1 Varla/Sandö IBK    
30040606 må 30/04 11:40 må 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 F13 Grp B IBF Backadalen 0 - 2 Pixbo Wallenstam IBF    
30040607 må 30/04 12:10 må 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 F12 Grp A Pixbo Wallenstam IBF 0 - 0 Landvetter IBK Wings    
30040709 må 30/04 13:30 må 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 F13 Slutspel 1/4 Final Pixbo Wallenstam IBF 8 - 0 Floda IBK    
30040908 må 30/04 15:50 må 30/04 Lillekärrshallen F15 Slutspel 1/4 Final Pixbo Wallenstam IBF F02 2 - 0 FBC Lerum    
30040713 må 30/04 17:00 må 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 F13 Slutspel Semifinal Pixbo Wallenstam IBF 4 - 1 Lindås Waves IBK    
30040911 må 30/04 18:30 må 30/04 Lillekärrshallen Dam Slutspel 1/8 Final IBF Backadalen 3 - 4 Pixbo Walle...m IBF Div 1    
30040616 må 30/04 19:40 må 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Slutspel 1/4 Final Marstrands IBK 2 - 3 Pixbo Wallenstam IBF    
30040914 må 30/04 21:00 må 30/04 Lillekärrshallen Dam Slutspel 1/4 Final Lindome IBK 4 - 1 Pixbo Walle...m IBF Div 1    
01050400 ti 01/05 09:00 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 F13 Slutspel Final FBC Lerum 0 - 5 Pixbo Wallenstam IBF    
01050501 ti 01/05 09:40 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 F15 Slutspel Semifinal Lindome IBK 2 - 3 Pixbo Wallenstam IBF F02    
01050403 ti 01/05 12:00 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 F15 Slutspel Final Pixbo Wallenstam IBF F02 2 - 1 Tunet IBK J15    
01050504 ti 01/05 12:10 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Slutspel Semifinal Lindome IBK 1 - 2 Pixbo Wallenstam IBF    
01050406 ti 01/05 15:00 ti 01/05 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Slutspel Final Pixbo Wallenstam IBF 1 - 2 Älvsjö AIK IBF Dam (A)    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg