Dette er resultatet fra Göteborg Cup Innebandy 2019. Se de seneste resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2020 her.

Kärra IBK

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
30050800 to 30/05 10:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 P15 Grp D Sunde Innebandyklubb 1 1 - 8 Kärra IBK    
30050600 to 30/05 10:35 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Grp A Pixbo Walle...BF Viträvar Finished Kärra IBK      
30050803 to 30/05 12:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 F12 Grp A Kärra IBK Svart 3 - 0 Lindås Rasta IBK    
30050704 to 30/05 12:35 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 P13 Grp C Kärra IBK 12 - 0 Sunde Innebandyklubb    
30050706 to 30/05 13:45 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 F12 Grp A Bjärreds IBK 0 - 3 Kärra IBK Svart    
30050808 to 30/05 14:40 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 P12 Grp A Onsala IBK 0 - 1 Kärra IBK P-07    
30050608 to 30/05 14:45 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Grp A Kärra IBK Finished Bjärreds IBK Gul      
30050815 to 30/05 18:20 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Grp B Kärra IBK Div2 4 - 2 IBK Kungälv D2    
30050618 to 30/05 20:05 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 P13 Grp C Råsunda IS 0 - 1 Kärra IBK    
30050720 to 30/05 21:10 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Grp A IK Zenith Div1 3 - 0 Kärra IBK    
30050621 to 30/05 21:35 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Grp B Kärra IBK Div2 1 - 3 Bergs IK    
31050401 fr 31/05 08:30 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 1 P13 Grp C Kärra IBK 6 - 1 IBF Backadalen 1 Röd    
31050802 fr 31/05 09:00 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 5 P15 Grp D Kärra IBK 3 - 2 IBK Kungälv    
31050402 fr 31/05 09:00 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Grp B Lindås Rasta IBK 1 - 1 Kärra IBK Div2    
31050406 fr 31/05 11:10 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Grp D Lindome IBK 2 - 0 Kärra IBK    
31050606 fr 31/05 11:15 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Grp A Kärra IBK Finished Pixbo Walle...BF Rödrävar      
31050407 fr 31/05 11:40 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 1 P13 Grp C Särö Seahawks IBK 0 - 2 Kärra IBK    
31050607 fr 31/05 11:45 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 3 F12 Grp A Kärra IBK Svart 2 - 0 Solna IK    
31050708 fr 31/05 12:45 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 4 P12 Grp A Kärra IBK P-07 5 - 2 FBC Lerum    
31050511 fr 31/05 13:40 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 2 F12 Grp A Pixbo Wallenstam IBF 0 - 1 Kärra IBK Svart    
31050611 fr 31/05 13:45 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Grp A Bjärreds IBK Svart Finished Kärra IBK      
31050614 fr 31/05 15:25 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 3 F12 Grp A Kärra IBK Svart 1 - 1 Landvetter Wings    
31050617 fr 31/05 16:55 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Grp B IBF Backadalen 1 - 1 Kärra IBK Div2    
31050418 fr 31/05 17:30 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Grp D Kärra IBK 4 - 1 Varla IBK    
31050822 fr 31/05 19:30 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Grp A Kärra IBK 4 - 3 Särö Seahawks IBK    
31050426 fr 31/05 21:40 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Grp A Älvsjö AIK IBF 3 - 5 Kärra IBK    
01060800 lø 01/06 08:00 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 5 P12 Grp A Kärra IBK P-07 1 - 0 IK Zenith    
01060804 lø 01/06 10:00 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 5 P12 Grp A Tunet IBK 2 - 1 Kärra IBK P-07    
01060504 lø 01/06 10:10 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 2 F11 Grp A FBC Lerum Röd Finished Kärra IBK Svart      
01060407 lø 01/06 12:00 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 1 P12 Slutspel 1/4 Final Kärra IBK P-07 2 - 1 IBF Backadalen    
01060508 lø 01/06 12:20 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 2 F11 Grp A Kärra IBK Svart Finished IBF Älvstranden      
01060610 lø 01/06 13:50 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 3 F12 Grp A Hindås IBK 0 - 2 Kärra IBK Svart    
01060612 lø 01/06 15:00 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 3 P12 Slutspel Semifinal Kärra IBK P-07 2 - 1 Onsala IBK    
01061107 lø 01/06 17:20 lø 01/06 Tuve Sporthall P15 Slutspel 1/8 Final Tunet IBK 4 - 5 Kärra IBK    
01060815 lø 01/06 17:30 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 5 F12 Slutspel Semifinal Kärra IBK Svart 0 - 2 Pixbo Wallenstam IBF    
01060415 lø 01/06 18:00 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 1 P12 Slutspel Final Kärra IBK P-07 0 - 5 IK Zenith    
01060521 lø 01/06 21:30 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Slutspel 1/8 Final Kärra IBK 2 - 6 Skara IBK    
02060801 sø 02/06 08:55 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Slutspel 1/4 Final Kärra IBK 1 - 3 IBK Bergum    
02060502 sø 02/06 09:50 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Slutspel 1/4 Final Floda IBK 1 - 2 Kärra IBK    
02060805 sø 02/06 12:30 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 5 P15 Slutspel Semifinal Kärra IBK 4 - 3 IBK Genarp    
02060506 sø 02/06 13:45 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 2 F11 Grp A Bjärreds IBK Finished Kärra IBK Svart      
02060609 sø 02/06 15:15 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 3 F11 Grp A Kärra IBK Svart Finished Tunet IBK      
02060407 sø 02/06 16:00 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Slutspel Final Kärra IBK 2 - 3 IK Zenith    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg