Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2019. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2020 her.

Kärra IBK

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
30050800 to 30/05 10:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 P15 Plj D Sunde Innebandyklubb 1 1 - 8 Kärra IBK    
30050600 to 30/05 10:35 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Plj A Pixbo Walle...BF Viträvar Ferdig Kärra IBK      
30050803 to 30/05 12:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 F12 Plj A Kärra IBK Svart 3 - 0 Lindås Rasta IBK    
30050704 to 30/05 12:35 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 P13 Plj C Kärra IBK 12 - 0 Sunde Innebandyklubb    
30050706 to 30/05 13:45 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 F12 Plj A Bjärreds IBK 0 - 3 Kärra IBK Svart    
30050808 to 30/05 14:40 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 P12 Plj A Onsala IBK 0 - 1 Kärra IBK P-07    
30050608 to 30/05 14:45 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Plj A Kärra IBK Ferdig Bjärreds IBK Gul      
30050815 to 30/05 18:20 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj B Kärra IBK Div2 4 - 2 IBK Kungälv D2    
30050618 to 30/05 20:05 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 P13 Plj C Råsunda IS 0 - 1 Kärra IBK    
30050720 to 30/05 21:10 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj A IK Zenith Div1 3 - 0 Kärra IBK    
30050621 to 30/05 21:35 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Plj B Kärra IBK Div2 1 - 3 Bergs IK    
31050401 fr 31/05 08:30 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 1 P13 Plj C Kärra IBK 6 - 1 IBF Backadalen 1 Röd    
31050802 fr 31/05 09:00 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 5 P15 Plj D Kärra IBK 3 - 2 IBK Kungälv    
31050402 fr 31/05 09:00 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Plj B Lindås Rasta IBK 1 - 1 Kärra IBK Div2    
31050406 fr 31/05 11:10 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Plj D Lindome IBK 2 - 0 Kärra IBK    
31050606 fr 31/05 11:15 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Plj A Kärra IBK Ferdig Pixbo Walle...BF Rödrävar      
31050407 fr 31/05 11:40 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 1 P13 Plj C Särö Seahawks IBK 0 - 2 Kärra IBK    
31050607 fr 31/05 11:45 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 3 F12 Plj A Kärra IBK Svart 2 - 0 Solna IK    
31050708 fr 31/05 12:45 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 4 P12 Plj A Kärra IBK P-07 5 - 2 FBC Lerum    
31050511 fr 31/05 13:40 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 2 F12 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 0 - 1 Kärra IBK Svart    
31050611 fr 31/05 13:45 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Plj A Bjärreds IBK Svart Ferdig Kärra IBK      
31050614 fr 31/05 15:25 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 3 F12 Plj A Kärra IBK Svart 1 - 1 Landvetter Wings    
31050617 fr 31/05 16:55 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Plj B IBF Backadalen 1 - 1 Kärra IBK Div2    
31050418 fr 31/05 17:30 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Plj D Kärra IBK 4 - 1 Varla IBK    
31050822 fr 31/05 19:30 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Plj A Kärra IBK 4 - 3 Särö Seahawks IBK    
31050426 fr 31/05 21:40 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj A Älvsjö AIK IBF 3 - 5 Kärra IBK    
01060800 lø 01/06 08:00 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 5 P12 Plj A Kärra IBK P-07 1 - 0 IK Zenith    
01060804 lø 01/06 10:00 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 5 P12 Plj A Tunet IBK 2 - 1 Kärra IBK P-07    
01060504 lø 01/06 10:10 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 2 F11 Plj A FBC Lerum Röd Ferdig Kärra IBK Svart      
01060407 lø 01/06 12:00 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 1 P12 Slutspel 1/4 Final Kärra IBK P-07 2 - 1 IBF Backadalen    
01060508 lø 01/06 12:20 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 2 F11 Plj A Kärra IBK Svart Ferdig IBF Älvstranden      
01060610 lø 01/06 13:50 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 3 F12 Plj A Hindås IBK 0 - 2 Kärra IBK Svart    
01060612 lø 01/06 15:00 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 3 P12 Slutspel Semifinale Kärra IBK P-07 2 - 1 Onsala IBK    
01061107 lø 01/06 17:20 lø 01/06 Tuve Sporthall P15 Slutspel 1/8 Final Tunet IBK 4 - 5 Kärra IBK    
01060815 lø 01/06 17:30 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 5 F12 Slutspel Semifinale Kärra IBK Svart 0 - 2 Pixbo Wallenstam IBF    
01060415 lø 01/06 18:00 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 1 P12 Slutspel Finale Kärra IBK P-07 0 - 5 IK Zenith    
01060521 lø 01/06 21:30 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Slutspel 1/8 Final Kärra IBK 2 - 6 Skara IBK    
02060801 sø 02/06 08:55 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Slutspel 1/4 Final Kärra IBK 1 - 3 IBK Bergum    
02060502 sø 02/06 09:50 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Slutspel 1/4 Final Floda IBK 1 - 2 Kärra IBK    
02060805 sø 02/06 12:30 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 5 P15 Slutspel Semifinale Kärra IBK 4 - 3 IBK Genarp    
02060506 sø 02/06 13:45 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 2 F11 Plj A Bjärreds IBK Ferdig Kärra IBK Svart      
02060609 sø 02/06 15:15 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 3 F11 Plj A Kärra IBK Svart Ferdig Tunet IBK      
02060407 sø 02/06 16:00 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Slutspel Finale Kärra IBK 2 - 3 IK Zenith    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg