Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2019. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2020 her.

Lundbystrand Sporthall

  Kampnr Tid Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
31050500 fr 31/05 08:00 fr 31/05 F13 Plj A Landvetter Wings 0 - 2 FBC Lerum    
31050501 fr 31/05 08:30 fr 31/05 F12 Plj A Hindås IBK 2 - 2 Solna IK    
31050502 fr 31/05 09:00 fr 31/05 P15 Plj B IBF Älvstranden 2 - 1 IK Zenith    
31050503 fr 31/05 09:30 fr 31/05 P13 Plj A Lindås Waves 2 - 1 Sveiva Innebandy    
31050504 fr 31/05 10:00 fr 31/05 P16 Plj B Frölunda IBK 5 - 0 Bækkelaget    
31050505 fr 31/05 10:30 fr 31/05 F16 Plj A Träslövsläge IF 3 - 0 Sunde Innebandyklubb    
31050506 fr 31/05 11:10 fr 31/05 Dam Plj B Lindås Rasta IBK 2 - 0 IBF Backadalen    
31050507 fr 31/05 11:40 fr 31/05 F12 Plj A Lindås Rasta IBK 5 - 1 Bjärreds IBK    
31050508 fr 31/05 12:10 fr 31/05 F13 Plj A IBF Älvstranden 0 - 1 Pixbo Wallenstam F05    
31050509 fr 31/05 12:40 fr 31/05 P12 Plj B IBK Kungälv /Munkegärde 11 - 1 IBF Backadalen    
31050510 fr 31/05 13:10 fr 31/05 P13 Plj B Dingle AIK 05 2 - 2 IBF Backadalen 2 Vit    
31050511 fr 31/05 13:40 fr 31/05 F12 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 0 - 1 Kärra IBK Svart    
31050512 fr 31/05 14:20 fr 31/05 P13 Plj A IBK Bergum 4 - 3 Sveiva Innebandy    
31050513 fr 31/05 14:50 fr 31/05 P13 Plj C Sunde Innebandyklubb 0 - 11 IBF Backadalen 1 Röd    
31050514 fr 31/05 15:20 fr 31/05 P12 Plj A Tunet IBK 1 - 5 IK Zenith    
31050515 fr 31/05 15:50 fr 31/05 P14 Plj A Partille IBS 2 - 3 IBF Backadalen 2 Vit    
31050516 fr 31/05 16:20 fr 31/05 P14 Plj A Pixbo Wallenstam 7 - 0 Dingle AIK 04    
31050517 fr 31/05 16:50 fr 31/05 Herr Plj C IBF Backadalen div6 0 - 5 Mölndal IBF Brunkers    
31050518 fr 31/05 17:30 fr 31/05 Dam Plj C Hässelby SK IBK 5 - 3 FBC Vinga    
31050519 fr 31/05 18:00 fr 31/05 P15 Plj A Sunde Innebandyklubb 2 0 - 4 IBK Genarp    
31050520 fr 31/05 18:30 fr 31/05 P14 Plj B Lindome IBK 5 - 0 Sunds Seahawks    
31050521 fr 31/05 19:00 fr 31/05 P14 Plj B Ale IBF P05/04 3 - 4 Lindås Waves    
31050522 fr 31/05 19:30 fr 31/05 Herr Plj C IBK Bergum Lynx 0 - 1 IBF Älvstranden    
31050523 fr 31/05 20:00 fr 31/05 Dam Plj C FBC Vinga 1 - 5 IK Zenith    
31050524 fr 31/05 20:40 fr 31/05 Dam Plj B IBK Kungälv D2 0 - 3 Lindås Rasta IBK    
31050525 fr 31/05 21:10 fr 31/05 Dam Plj A Vaxholms IBF 2 - 2 IBK Göteborg    
31050526 fr 31/05 21:40 fr 31/05 Herr Plj A IK Zenith Div1 5 - 0 Särö Seahawks IBK      
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg