Detta är resultaten från Göteborg Cup Innebandy 2019. Se de senaste resultaten från Göteborg Cup Innebandy 2020 här.

Lindås Rasta IBK

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
30050803 to 30/05 12:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 F12 Grp A Kärra IBK Svart 3 - 0 Lindås Rasta IBK    
30050807 to 30/05 14:10 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 F12 Grp A Landvetter Wings 9 - 2 Lindås Rasta IBK    
30050509 to 30/05 15:10 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 HJ18 Grp A Hagfors IBS...äck IBF Blå 1 - 2 Lindås Rasta IBK Waves    
30050816 to 30/05 18:50 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Grp B Bergs IK 0 - 0 Lindås Rasta IBK    
30050819 to 30/05 20:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 HJ18 Grp A FBC Engelholm 0 - 0 Lindås Rasta IBK Waves    
31050800 fr 31/05 08:00 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 5 F12 Grp A Lindås Rasta IBK 0 - 3 Pixbo Wallenstam IBF    
31050402 fr 31/05 09:00 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Grp B Lindås Rasta IBK 1 - 1 Kärra IBK Div2    
31050506 fr 31/05 11:10 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Grp B Lindås Rasta IBK 2 - 0 IBF Backadalen    
31050507 fr 31/05 11:40 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 2 F12 Grp A Lindås Rasta IBK 5 - 1 Bjärreds IBK    
31050411 fr 31/05 13:40 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 1 F12 Grp A Solna IK 0 - 1 Lindås Rasta IBK    
31050719 fr 31/05 18:35 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 4 HJ18 Grp A Lindås Rasta IBK Waves 3 - 1 Landvetter IBK    
31050524 fr 31/05 20:40 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Grp B IBK Kungälv D2 0 - 3 Lindås Rasta IBK    
31050826 fr 31/05 21:40 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 5 HJ18 Grp A Lindås Rasta IBK Waves 2 - 0 Vaxholms IBF Vit    
01060501 lö 01/06 08:30 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 2 P10 Grp A IBK Kungälv Kastelle P08 Färdig Lindås Rasta IBK      
01060805 lö 01/06 10:30 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 5 F12 Grp A Lindås Rasta IBK 3 - 1 Hindås IBK    
01060507 lö 01/06 11:40 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 2 P10 Grp A Lindås Rasta IBK Färdig IBF Backadalen      
01060409 lö 01/06 13:20 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 1 HJ18 Grp A IK Zenith 0 - 5 Lindås Rasta IBK Waves    
01060715 lö 01/06 17:30 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 4 F12 Slutspel Semifinal Landvetter Wings 5 - 1 Lindås Rasta IBK      
01060519 lö 01/06 19:50 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 2 HJ18 Slutspel 1/4 Final Lindås Rasta IBK Waves 7 - 1 Hagfors IBS...äck IBF Röd    
01060619 lö 01/06 20:40 lö 01/06 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Slutspel 1/4 Final Lindås Rasta IBK 3 - 0 Hässelby SK IBK    
02060803 sö 02/06 10:50 sö 02/06 Lundbystrand Sporthall 5 HJ18 Slutspel Semifinal Lindås Rasta IBK Waves 4 - 3 Landvetter IBK    
02060703 sö 02/06 10:50 sö 02/06 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Slutspel Semifinal Lindome IBK 2 2 - 1 Lindås Rasta IBK    
02060405 sö 02/06 14:00 sö 02/06 Lundbystrand Sporthall 1 HJ18 Slutspel Final Lindås Rasta IBK Waves 3 - 1 Fristad GOI...holms SK HJ    
02060507 sö 02/06 14:15 sö 02/06 Lundbystrand Sporthall 2 P10 Grp A IK Zenith Färdig Lindås Rasta IBK      
02060610 sö 02/06 15:45 sö 02/06 Lundbystrand Sporthall 3 P10 Grp A FBC Vinga Färdig Lindås Rasta IBK      
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg