Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2016. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2020 her.

IK Zenith

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
05050600 to 05/05 08:30 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 3 P12 Plj B Pixbo Wallenstam IBK 2 1 - 10 IK Zenith 2    
05050701 to 05/05 09:00 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj C IK Zenith 2 2 - 1 Marstrands IBK    
05050800 to 05/05 09:00 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Plj B Frölunda IBK 1 - 4 IK Zenith 1    
05050607 to 05/05 12:10 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 3 P12 Plj A IK Zenith 1 3 - 4 IBF Älvstranden    
05050509 to 05/05 13:10 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 2 F13 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 3 - 0 IK Zenith    
05050714 to 05/05 15:50 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 4 F13 Plj A Åkersberga IBF 1 0 - 3 IK Zenith    
06050500 fr 06/05 08:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 P12 Plj A IBS Svedala 6 - 0 IK Zenith 1    
06050502 fr 06/05 09:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 F13 Plj A IK Zenith 3 - 1 Råsunda IS    
06050804 fr 06/05 10:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 P12 Plj A IK Zenith 1 0 - 5 Kärra IBK    
06050610 fr 06/05 13:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 F13 Plj A IK Zenith 2 - 1 IBS Svedala    
06050718 fr 06/05 17:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj B Linköping IBK HJ 20 1 - 2 IK Zenith 1    
06050820 fr 06/05 18:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Plj C Sportlife Kungälv IBK 0 - 0 IK Zenith 2    
06050521 fr 06/05 19:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 P12 Plj B IBF Göteborg 1 5 - 7 IK Zenith 2    
06050723 fr 06/05 20:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj B Göteborg City IBK 2 - 3 IK Zenith 1    
06050425 fr 06/05 21:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 P12 Plj B IK Zenith 2 2 - 0 IBK Walkesborg    
06050427 fr 06/05 22:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj B IK Zenith 1 1 - 5 Farsta IBK    
06050728 fr 06/05 22:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj C IBF Älvstranden 0 - 2 IK Zenith 2    
07050704 lø 07/05 10:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj B IK Zenith 1 4 - 2 Team Tramerramer    
07050705 lø 07/05 11:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj C Värmdö IS 3 - 6 IK Zenith 2    
07050512 lø 07/05 15:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 P12 Plj B IK Zenith 2 6 - 2 Stenungsunds IBK    
07050813 lø 07/05 15:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 P12 Plj A Pixbo Wallenstam IBK 1 3 - 0 IK Zenith 1    
07050910 lø 07/05 16:40 lø 07/05 Lillekärrshallen F13 Slutspel 1/4 Final IK Zenith 2 - 3 FBC Lerum    
07050818 lø 07/05 19:20 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 P12 Slutspel 1/4 Final IK Zenith 2 3 - 0 IBS Svedala    
08050602 sø 08/05 09:40 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 3 P12 Slutspel Semi final IK Zenith 2 3 - 4 Frölunda IBK    
08050703 sø 08/05 10:30 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Slutspel 1/4 Final FBC Lerum 7 - 0 IK Zenith 1    
08050803 sø 08/05 10:30 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Slutspel 1/4 Final IK Zenith 2 5 - 1 Älvsjö IBK    
08050606 sø 08/05 13:10 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 3 Herr Slutspel Semi final Farsta IBK 3 - 7 IK Zenith 2    
08050407 sø 08/05 16:00 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Slutspel Final FBC Lerum 3 - 2 IK Zenith 2    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg