Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2016. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2020 her.

Pixbo Wallenstam IBF

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
05050401 to 05/05 09:00 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 1 P16 Plj A Särö Seahawks IBK 1 - 7 Pixbo Wallenstam IBF    
05050601 to 05/05 09:00 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 3 F15 Plj A Lindome IBK 2 - 0 Pixbo Wallenstam IBF    
05050801 to 05/05 09:30 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 5 HJ18 Plj A Mölndals IBF 2 - 2 Pixbo Wallenstam IBF    
05050802 to 05/05 10:00 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj B Sportlife Kungälv IBK 1 - 6 Pixbo Wallenstam IBF    
05050605 to 05/05 11:10 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Plj B Lindome IBK 0 - 1 Pixbo Wallenstam IBF 2    
05050705 to 05/05 11:10 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 4 F12 Plj A Pixbo Wallenstam IBK 0 - 4 Pixbo Wallenstam IBF    
05050406 to 05/05 11:40 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 1 HJ18 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 2 - 2 Herrestads AIF    
05050706 to 05/05 11:40 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 4 F14 Plj A Surte IS IBK 2 - 7 Pixbo Wallenstam IBF    
05050609 to 05/05 13:10 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Plj A Tunet IBK 1 - 5 Pixbo Wallenstam IBF 1    
05050509 to 05/05 13:10 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 2 F13 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 3 - 0 IK Zenith    
05050713 to 05/05 15:20 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 4 F13 Plj A IBS Svedala 0 - 1 Pixbo Wallenstam IBF    
05050717 to 05/05 17:30 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj A IBF Göteborg 0 - 1 Pixbo Wallenstam IBF 1    
05050622 to 05/05 20:10 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Plj B Malmö FBC 0 - 1 Pixbo Wallenstam IBF 2    
05050624 to 05/05 21:10 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 3 F14 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 7 - 0 Frederikshavn Blackhawks    
05050427 to 05/05 22:40 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Plj B Skövde IBF 0 - 9 Pixbo Wallenstam IBF    
06050701 fr 06/05 08:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 F14 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 1 - 1 IBK Göteborg    
06050405 fr 06/05 10:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 F14 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 0 - 0 Vaxholms IBF    
06050606 fr 06/05 11:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 F13 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 5 - 0 Åkersberga IBF 1    
06050906 fr 06/05 11:10 fr 06/05 Lillekärrshallen F12 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 11 - 0 Frederikshavn Blackhawks    
06050708 fr 06/05 12:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 P16 Plj A BK Vingen 1 - 6 Pixbo Wallenstam IBF    
06050910 fr 06/05 13:10 fr 06/05 Lillekärrshallen F12 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 6 - 0 IBF Backadalen    
06050510 fr 06/05 13:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 F13 Plj A Råsunda IS 0 - 2 Pixbo Wallenstam IBF    
06050712 fr 06/05 14:20 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 P16 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 3 - 0 Tunet IBK    
06050612 fr 06/05 14:20 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Plj B Pixbo Wallenstam IBF 8 - 1 Tierp IBK    
06050716 fr 06/05 16:20 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Plj B Pixbo Wallenstam IBF 1 - 3 Åkersberga IBF 1    
06050416 fr 06/05 16:20 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 HJ18 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 5 - 1 IBK Lockerud Mariestad    
06050518 fr 06/05 17:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 P14 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 1 1 - 3 Surte IS IBK    
06050420 fr 06/05 18:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 HJ18 Plj A Arlanda IBK 3 - 1 Pixbo Wallenstam IBF    
06050821 fr 06/05 19:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj B Pixbo Wallenstam IBF 2 1 - 1 Linköping IBK    
06050523 fr 06/05 20:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 F15 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 1 - 1 Varla IBK    
06050524 fr 06/05 20:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 P14 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 1 1 - 3 Salems IF 2    
06050625 fr 06/05 21:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Plj B Pixbo Wallenstam IBF 2 4 - 2 Myggenäs IBK    
06050528 fr 06/05 22:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 F15 Plj A Fristad GoIF 0 - 3 Pixbo Wallenstam IBF    
07050600 lø 07/05 08:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 1 2 - 0 Rotebro IS IBK 1    
07050602 lø 07/05 09:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Plj B Pixbo Wallenstam IBF 2 5 - 2 Rotebro IS IBK 2    
07050904 lø 07/05 11:30 lø 07/05 Lillekärrshallen F13 Slutspel 1/4 Final Pixbo Wallenstam IBF 4 - 2 Åkersberga IBF 1    
07050807 lø 07/05 12:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 F12 Plj A FBC Lerum 2 - 4 Pixbo Wallenstam IBF    
07050710 lø 07/05 13:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 F14 Plj A Häljarps SK 2 - 3 Pixbo Wallenstam IBF    
07050411 lø 07/05 14:20 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 F12 Slutspel Semi final Pixbo Wallenstam IBF 9 - 1 IBF Backadalen    
07050908 lø 07/05 15:00 lø 07/05 Lillekärrshallen F13 Slutspel Semi final Pixbo Wallenstam IBF 2 - 1 Åkersberga IBF 2    
07050613 lø 07/05 15:20 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 HJ18 Slutspel 1/4 Final FBI Tullinge 1 - 3 Pixbo Wallenstam IBF    
07050514 lø 07/05 16:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 F14 Slutspel Semi final Pixbo Wallenstam IBF 2 - 1 Vaxholms IBF    
07050416 lø 07/05 17:45 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 F12 Slutspel Final Pixbo Wallenstam IBF 4 - 0 Pixbo Wallenstam IBK    
07050517 lø 07/05 18:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 HJ18 Slutspel Semi final Mölndals IBF 3 - 0 Pixbo Wallenstam IBF    
07050417 lø 07/05 18:45 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 F14 Slutspel Final Pixbo Wallenstam IBF 6 - 5 P Häljarps SK    
07050913 lø 07/05 19:20 lø 07/05 Lillekärrshallen F15 Slutspel 1/4 Final Pixbo Wallenstam IBF 3 - 4 Onsala Innebandy    
07050520 lø 07/05 20:20 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Plj B Pixbo Wallenstam IBF 6 - 0 BKI Sunnanå    
07050722 lø 07/05 21:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 P16 Slutspel 1/4 Final Pixbo Wallenstam IBF 7 - 0 BKI Sunnanå    
08050400 sø 08/05 08:45 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 1 F13 Slutspel Final Pixbo Wallenstam IBF 0 - 1 Lindome IBK    
08050501 sø 08/05 08:50 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 2 P16 Slutspel Semi final Pixbo Wallenstam IBF 6 - 2 BK Vingen    
08050802 sø 08/05 09:40 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Slutspel 1/4 Final Pixbo Wallenstam IBF 2 1 - 4 Linköping Innebandy    
08050804 sø 08/05 11:20 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Slutspel 1/4 Final Lindome IBK 0 - 3 Pixbo Wallenstam IBF    
08050403 sø 08/05 11:45 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 1 P16 Slutspel Final Pixbo Wallenstam IBF 2 - 3 Tunet IBK    
08050508 sø 08/05 14:30 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Slutspel Semi final Fristad GoIF 2 - 1 Pixbo Wallenstam IBF    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg