Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2017. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2020 her.

FBC Lerum

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
29040900 lø 29/04 09:00 lø 29/04 Lillekärrshallen F12 Plj A IBF Backadalen 0 - 5 FBC Lerum    
29040700 lø 29/04 09:00 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 F13 Plj A FBC Lerum 6 - 0 Frederikshavn Blackhawks    
29041001 lø 29/04 09:30 lø 29/04 Kärra Sporthall P10 Plj A FBC Lerum 1 Ferdig Tunet IBK      
29040902 lø 29/04 10:00 lø 29/04 Lillekärrshallen P10 Plj A IBF Backadalen 2 Ferdig FBC Lerum 2      
29040503 lø 29/04 10:30 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 2 F13 Plj A IBF Backadalen 1 - 5 FBC Lerum    
29040904 lø 29/04 11:00 lø 29/04 Lillekärrshallen F12 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 3 - 0 FBC Lerum    
29041005 lø 29/04 11:40 lø 29/04 Kärra Sporthall P10 Plj A Floda IBK vit Ferdig FBC Lerum 1      
29040906 lø 29/04 12:10 lø 29/04 Lillekärrshallen P10 Plj A FBC Lerum 2 Ferdig Lindome IBK      
29040406 lø 29/04 12:40 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 F13 Plj A FBC Lerum 8 - 0 Tunet IBK    
29040908 lø 29/04 13:10 lø 29/04 Lillekärrshallen F12 Plj A FBC Lerum 3 - 0 Sportlife K... IBK F04/05    
29040608 lø 29/04 13:40 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 F14 Plj A IK Zenith 1 - 2 FBC Lerum    
29040909 lø 29/04 13:40 lø 29/04 Lillekärrshallen P12 Plj A IBF Backadalen 1 1 - 4 FBC Lerum    
29041012 lø 29/04 15:30 lø 29/04 Kärra Sporthall P12 Plj A FBC Lerum 3 - 2 Lørenskog Innebandy G05    
29040711 lø 29/04 15:30 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 4 P15 Plj B FBC Lerum 2 1 - 1 IBF Norrköping    
29040913 lø 29/04 16:00 lø 29/04 Lillekärrshallen P15 Plj A FBC Lerum 1 3 - 2 Salems IF 1    
29040413 lø 29/04 16:30 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 F14 Plj A FBC Lerum 3 - 0 Dingle AIK    
29040614 lø 29/04 17:30 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Plj B FBC Lerum 2 2 - 1 Salems IF 2    
29040918 lø 29/04 18:40 lø 29/04 Lillekärrshallen P15 Plj A IBF Backadalen Vit 2 - 2 FBC Lerum 1    
29040419 lø 29/04 19:40 lø 29/04 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Plj B Marstrands IBK 0 - 1 FBC Lerum 2    
29040923 lø 29/04 21:20 lø 29/04 Lillekärrshallen P15 Plj A FBC Lerum 1 0 - 1 Pixbo Wallenstam IBF 1    
30040501 sø 30/04 08:30 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Plj B Surte IS IBK 0 - 3 FBC Lerum 2    
30040902 sø 30/04 09:00 sø 30/04 Lillekärrshallen F14 Plj A IBS Svedala 0 - 5 FBC Lerum    
30040605 sø 30/04 10:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Plj B IBF Backadalen Röd 1 - 1 FBC Lerum 2    
30041007 sø 30/04 11:40 sø 30/04 Kärra Sporthall P10 Plj A IBF Backadalen 2 Ferdig FBC Lerum 1      
30041008 sø 30/04 12:10 sø 30/04 Kärra Sporthall P10 Plj A IBF Backadalen 1 Ferdig FBC Lerum 2      
30040408 sø 30/04 12:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 P12 Plj A FBC Lerum 2 - 2 Kärra IBK    
30040910 sø 30/04 13:10 sø 30/04 Lillekärrshallen P10 Plj A FBC Lerum 1 Ferdig Marstrands IBK      
30040711 sø 30/04 13:50 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 4 F13 Plj A FBC Lerum 3 - 5 Pixbo Wallenstam IBF    
30040911 sø 30/04 13:50 sø 30/04 Lillekärrshallen P10 Plj A FBC Lerum 2 Ferdig Floda IBK svart      
30041013 sø 30/04 14:50 sø 30/04 Kärra Sporthall F12 Plj A FBC Lerum 13 - 0 Sarpsborg IBK    
30040415 sø 30/04 16:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 F13 Plj A Lindås Waves IBK 2 - 2 FBC Lerum    
30041018 sø 30/04 17:50 sø 30/04 Kärra Sporthall F14 Slutspel 1/4 Final FBC Lerum 2 - 0 Särö Seahawks IBK    
30040918 sø 30/04 18:30 sø 30/04 Lillekärrshallen F12 Slutspel Semi final FBC Lerum 4 - 2 IBF Backadalen    
30040618 sø 30/04 18:40 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Plj A Linköping IBK 4 - 0 FBC Lerum 1    
30040420 sø 30/04 19:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 1 P12 Slutspel 1/4 Final FBC Lerum 11 - 1 Råsunda IS    
30040919 sø 30/04 19:20 sø 30/04 Lillekärrshallen F13 Slutspel Semi final Lindås Waves IBK 2 - 6 FBC Lerum    
30040622 sø 30/04 21:10 sø 30/04 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Plj A IBS Svedala 0 - 5 FBC Lerum 1    
01050500 ma 01/05 08:00 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 2 F14 Slutspel Semi final FBC Lerum 1 - 5 Tunet IBK    
01050701 ma 01/05 08:50 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 4 P15 Slutspel 1/4 Final FBC Lerum 2 6 - 1 FBC Lerum 1    
01050701 ma 01/05 08:50 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 4 P15 Slutspel 1/4 Final FBC Lerum 2 6 - 1 FBC Lerum 1    
01051002 ma 01/05 09:40 ma 01/05 Kärra Sporthall P12 Slutspel Semi final FBC Lerum 3 - 0 IBF Backadalen 1    
01050904 ma 01/05 11:30 ma 01/05 Lillekärrshallen F12 Slutspel Final Pixbo Wallenstam IBF 3 - 1 FBC Lerum    
01050605 ma 01/05 12:20 ma 01/05 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Slutspel Semi final FBC Lerum 2 1 - 2 Pixbo Wallenstam IBF 2    
01050905 ma 01/05 12:30 ma 01/05 Lillekärrshallen F13 Slutspel Final Pixbo Wallenstam IBF 4 - 3 FBC Lerum    
01050906 ma 01/05 13:30 ma 01/05 Lillekärrshallen P12 Slutspel Final FBC Lerum 8 - 0 Kärra IBK    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg