Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2019. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2020 her.

Lundbystrand Sporthall

  Kampnr Tid Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
31050700 fr 31/05 08:05 fr 31/05 F13 Plj A Varla IBK 1 - 3 IBF Älvstranden    
31050701 fr 31/05 08:35 fr 31/05 P13 Plj B Lindome IBK 3 - 1 IBK Genarp    
31050702 fr 31/05 09:05 fr 31/05 P15 Plj C Floda IBK 1 - 1 IBK Göteborg Vit    
31050703 fr 31/05 10:05 fr 31/05 F16 Plj A Partille IBS 3 - 0 IK Zenith    
31050704 fr 31/05 10:35 fr 31/05 P16 Plj A Varla IBK 3 - 0 IBF Backadalen    
31050705 fr 31/05 11:15 fr 31/05 P12 Plj B IBK Genarp 4 - 1 Utbynäs SK    
31050706 fr 31/05 11:45 fr 31/05 F14 Plj B Lindås Waves F04 0 - 1 Mullsjö AIS    
31050707 fr 31/05 12:15 fr 31/05 F14 Plj B FBC Lerum 1 - 2 Huddinge IBS    
31050708 fr 31/05 12:45 fr 31/05 P12 Plj A Kärra IBK P-07 5 - 2 FBC Lerum    
31050709 fr 31/05 13:15 fr 31/05 HJ18 Plj B Fristad GOI...holms SK HJ 5 - 0 Vaxholms IBF Svart    
31050710 fr 31/05 13:45 fr 31/05 F16 Plj A Varla IBK 0 - 1 Träslövsläge IF    
31050711 fr 31/05 14:25 fr 31/05 F16 Plj A Tunet IBK 0 - 0 Partille IBS    
31050712 fr 31/05 14:55 fr 31/05 P13 Plj C Råsunda IS 1 - 1 Särö Seahawks IBK    
31050713 fr 31/05 15:25 fr 31/05 P13 Plj A Bergs IK 1 - 0 FBC Lerum    
31050714 fr 31/05 15:55 fr 31/05 P13 Plj B IBK Genarp 3 - 6 Dingle AIK 05    
31050715 fr 31/05 16:25 fr 31/05 F14 Plj B Mullsjö AIS 2 - 1 FBC Lerum    
31050716 fr 31/05 16:55 fr 31/05 F15 Plj A Vaxholms IBF 1 - 3 SMÅ IF Innebandy    
31050717 fr 31/05 17:35 fr 31/05 Dam Plj B Bergs IK 1 - 0 IBK Kungälv D2    
31050718 fr 31/05 18:05 fr 31/05 Dam Plj A IBK Göteborg 0 - 3 Lindome IBK 2    
31050719 fr 31/05 18:35 fr 31/05 HJ18 Plj A Lindås Rasta IBK Waves 3 - 1 Landvetter IBK    
31050720 fr 31/05 19:05 fr 31/05 HJ18 Plj A Vaxholms IBF Vit 0 - 4 IK Zenith    
31050721 fr 31/05 19:35 fr 31/05 F15 Plj A SMÅ IF Innebandy 2 - 3 Bergs IK    
31050722 fr 31/05 20:05 fr 31/05 Herr Plj B FBC Vinga 2 - 1 Lindome IBK    
31050723 fr 31/05 20:45 fr 31/05 P14 Plj A IBF Backadalen 2 Vit 1 - 4 IK Zenith    
31050724 fr 31/05 21:15 fr 31/05 Dam Plj A IBK Kungälv D1 4 - 5 Lindome IBK 2    
31050725 fr 31/05 21:45 fr 31/05 HJ18 Plj A FBC Engelholm 2 - 1 IK Zenith    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg