Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2019. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2020 her.

IK Zenith

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
30050501 to 30/05 11:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 F16 Plj A Tunet IBK 2 - 0 IK Zenith    
30050701 to 30/05 11:05 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj A Partille IBS 0 - 4 IK Zenith    
30050603 to 30/05 12:05 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 3 P12 Plj A IK Zenith 4 - 0 Onsala IBK    
30050504 to 30/05 12:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 HJ18 Plj A IK Zenith 2 - 4 Landvetter IBK    
30050406 to 30/05 13:40 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 P14 Plj A IK Zenith 3 - 1 Dingle AIK 04    
30050707 to 30/05 14:15 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 P12 Plj A FBC Lerum 0 - 2 IK Zenith    
30050511 to 30/05 16:20 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 2 F16 Plj A Träslövsläge IF 3 - 1 IK Zenith    
30050814 to 30/05 17:50 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 5 P15 Plj B WH Rockets 0 - 1 IK Zenith    
30050419 to 30/05 20:30 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 HJ18 Plj A IK Zenith 1 - 6 Hagfors IBS...äck IBF Blå    
30050719 to 30/05 20:35 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Plj C Fristad GoIF 2 0 - 3 IK Zenith    
30050720 to 30/05 21:10 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj A IK Zenith Div1 3 - 0 Kärra IBK    
30050422 to 30/05 22:00 to 30/05 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Plj C IK Zenith 0 - 2 Hässelby SK IBK    
31050502 fr 31/05 09:00 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Plj B IBF Älvstranden 2 - 1 IK Zenith    
31050703 fr 31/05 10:05 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 4 F16 Plj A Partille IBS 3 - 0 IK Zenith    
31050809 fr 31/05 12:40 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 5 P15 Plj B IK Zenith 3 - 1 Särö Seahawks IBK    
31050810 fr 31/05 13:10 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 5 F16 Plj A IK Zenith 2 - 0 Sunde Innebandyklubb    
31050514 fr 31/05 15:20 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 2 P12 Plj A Tunet IBK 1 - 5 IK Zenith    
31050818 fr 31/05 17:30 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj C IK Zenith 1 - 2 Lindome IBK 1    
31050820 fr 31/05 18:30 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj A IK Zenith 1 - 0 Pixbo Wallenstam    
31050720 fr 31/05 19:05 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 4 HJ18 Plj A Vaxholms IBF Vit 0 - 4 IK Zenith    
31050622 fr 31/05 19:35 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 3 Herr Plj A Älvsjö AIK IBF 1 - 12 IK Zenith Div1    
31050523 fr 31/05 20:00 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Plj C FBC Vinga 1 - 5 IK Zenith    
31050723 fr 31/05 20:45 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj A IBF Backadalen 2 Vit 1 - 4 IK Zenith    
31050526 fr 31/05 21:40 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Plj A IK Zenith Div1 5 - 0 Särö Seahawks IBK      
31050725 fr 31/05 21:45 fr 31/05 Lundbystrand Sporthall 4 HJ18 Plj A FBC Engelholm 2 - 1 IK Zenith    
01060800 lø 01/06 08:00 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 5 P12 Plj A Kärra IBK P-07 1 - 0 IK Zenith    
01060400 lø 01/06 08:00 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Plj B IK Zenith 1 - 1 Sunds Seahawks    
01060505 lø 01/06 10:40 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 2 P10 Plj A IK Zenith Ferdig Lindås Waves      
01060807 lø 01/06 12:00 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 5 P12 Slutspel 1/4 Final IK Zenith 7 - 1 Utbynäs SK    
01060608 lø 01/06 12:50 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 3 F16 Plj A IK Zenith 0 - 1 Varla IBK    
01060409 lø 01/06 13:20 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 1 HJ18 Plj A IK Zenith 0 - 5 Lindås Rasta IBK Waves    
01060510 lø 01/06 13:20 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 2 P10 Plj A FBC Vinga Ferdig IK Zenith      
01061104 lø 01/06 14:40 lø 01/06 Tuve Sporthall P15 Slutspel 1/8 Final IBK Göteborg Svart 0 - 1 IK Zenith    
01060513 lø 01/06 15:00 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 2 P12 Slutspel Semifinale IBK Genarp 0 - 2 IK Zenith    
01060515 lø 01/06 16:40 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 2 P14 Slutspel 1/4 Final IK Zenith 2 - 5 Ale IBF P05/04    
01060415 lø 01/06 18:00 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 1 P12 Slutspel Finale Kärra IBK P-07 0 - 5 IK Zenith    
01060719 lø 01/06 20:40 lø 01/06 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Slutspel 1/4 Final Bergs IK 0 - 2 IK Zenith      
02060702 sø 02/06 09:45 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 4 P15 Slutspel 1/4 Final Lindome IBK 2 - 5 IK Zenith    
02060603 sø 02/06 10:55 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Slutspel Semifinale IK Zenith 1 - 2 Lindome IBK 1    
02060804 sø 02/06 11:40 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Slutspel 1/4 Final IK Zenith Div1 12 - 0 IBF Backadalen div6    
02060505 sø 02/06 12:35 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Slutspel Semifinale IK Zenith 7 - 0 Särö Seahawks IBK    
02060806 sø 02/06 13:20 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Slutspel Semifinale IK Zenith Div1 6 - 2 IBF Älvstranden    
02060507 sø 02/06 14:15 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 2 P10 Plj A IK Zenith Ferdig Lindås Rasta IBK      
02060509 sø 02/06 15:15 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 2 P10 Plj A IBK Kungälv Kastelle P08 Ferdig IK Zenith      
02060407 sø 02/06 16:00 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Slutspel Finale Kärra IBK 2 - 3 IK Zenith    
02060408 sø 02/06 17:00 sø 02/06 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Slutspel Finale IK Zenith Div1 3 - 0 Mölndal IBF Brunkers    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg