Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2016. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2020 her.

Lundbystrand Sporthall

  Kampnr Tid Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
06050400 fr 06/05 08:00 fr 06/05 F16 Plj A Warberg IC 4 - 0 Öckerö IBK    
06050401 fr 06/05 08:30 fr 06/05 F14 Plj A Vaxholms IBF 2 - 1 Surte IS IBK    
06050402 fr 06/05 09:00 fr 06/05 DJ18 Plj A BKI Sunnanå 1 - 3 BK Vingen    
06050403 fr 06/05 09:30 fr 06/05 Herr Plj D IBF Backadalen 2 - 3 IBK Vänersborg    
06050404 fr 06/05 10:00 fr 06/05 F16 Plj A Nacka Wallenstam IBK 3 - 3 Warberg IC    
06050405 fr 06/05 10:40 fr 06/05 F14 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 0 - 0 Vaxholms IBF    
06050406 fr 06/05 11:10 fr 06/05 DJ18 Plj A Bele Barkarby IF 2 - 1 BKI Sunnanå    
06050407 fr 06/05 11:40 fr 06/05 Herr Plj D IBK Vänersborg 1 - 4 FBC Lerum    
06050408 fr 06/05 12:10 fr 06/05 F11 Plj A FBC Lerum Ferdig IBF Backadalen      
06050409 fr 06/05 12:40 fr 06/05 F11 Plj A IBK Göteborg Ferdig Partille IBS      
06050410 fr 06/05 13:10 fr 06/05 Dam Plj D Åkarps IBK 0 - 5 Lindome IBK    
06050411 fr 06/05 13:50 fr 06/05 Dam Plj A Endre IF 2 - 2 IBK Göteborg    
06050412 fr 06/05 14:20 fr 06/05 Dam Plj B Skövde IBF 1 - 3 Åkersberga IBF 1    
06050413 fr 06/05 14:50 fr 06/05 P16 Plj B FBC Engelholm 3 - 1 Dingle AIK    
06050414 fr 06/05 15:20 fr 06/05 Dam Plj C Åkersberga IBF 2 1 - 1 Lindås Waves IBK    
06050415 fr 06/05 15:50 fr 06/05 Dam Plj C Borås IBF 2 - 6 Lillån IBK    
06050416 fr 06/05 16:20 fr 06/05 HJ18 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 5 - 1 IBK Lockerud Mariestad    
06050417 fr 06/05 17:00 fr 06/05 Herr Plj A Mölndals IBF 2 - 1 Älvsjö IBK    
06050418 fr 06/05 17:30 fr 06/05 F15 Plj A Varla IBK 2 - 4 Fristad GoIF    
06050419 fr 06/05 18:00 fr 06/05 P14 Plj A Salems IF 2 4 - 0 IBF Göteborg    
06050420 fr 06/05 18:30 fr 06/05 HJ18 Plj A Arlanda IBK 3 - 1 Pixbo Wallenstam IBF    
06050421 fr 06/05 19:00 fr 06/05 P12 Plj B IBK Walkesborg 3 - 2 Pixbo Wallenstam IBK 2    
06050422 fr 06/05 19:30 fr 06/05 Herr Plj A Stenungsunds IBK 1 - 2 Älvsjö IBK    
06050423 fr 06/05 20:10 fr 06/05 Herr Plj B Linköping IBK HJ 20 2 - 0 Team Tramerramer    
06050424 fr 06/05 20:40 fr 06/05 Herr Plj C Sportlife Kungälv IBK 3 - 0 Marstrands IBK    
06050425 fr 06/05 21:10 fr 06/05 P12 Plj B IK Zenith 2 2 - 0 IBK Walkesborg    
06050426 fr 06/05 21:40 fr 06/05 Herr Plj A Stenungsunds IBK 8 - 0 Sportlife Kungälv IBK    
06050427 fr 06/05 22:10 fr 06/05 Herr Plj B IK Zenith 1 1 - 5 Farsta IBK    
06050428 fr 06/05 22:40 fr 06/05 Herr Plj C Värmdö IS 3 - 2 Sportlife Kungälv IBK    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg