Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2016. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2020 her.

FBC Lerum

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
05050402 to 05/05 09:30 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj D IBF Backadalen 0 - 4 FBC Lerum    
05050602 to 05/05 09:30 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 3 P13 Plj A Varla IBK 0 - 4 FBC Lerum 1    
05050505 to 05/05 11:10 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 2 F12 Plj A IBF Backadalen 0 - 2 FBC Lerum    
05050805 to 05/05 11:40 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Plj D FBC Lerum 5 - 0 Särö Seahawks IBK    
05050808 to 05/05 13:10 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 5 F13 Plj B FBC Lerum 2 - 2 Lindome IBK    
05050712 to 05/05 14:50 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 4 F16 Plj A Warberg IC 1 - 0 FBC Lerum    
05050613 to 05/05 15:20 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 3 P13 Plj B IBF Göteborg 2 - 5 FBC Lerum 2    
05050416 to 05/05 17:00 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 1 F16 Plj A FBC Lerum 4 - 4 Nacka Wallenstam IBK    
06050800 fr 06/05 08:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 F16 Plj A FBC Lerum 1 - 1 Lillån IBK    
06050901 fr 06/05 08:30 fr 06/05 Lillekärrshallen F12 Plj A FBC Lerum 4 - 0 Frederikshavn Blackhawks    
06050604 fr 06/05 10:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 F16 Plj A Öckerö IBK 1 - 4 FBC Lerum    
06050905 fr 06/05 10:40 fr 06/05 Lillekärrshallen F12 Plj A Pixbo Wallenstam IBK 1 - 1 FBC Lerum    
06050407 fr 06/05 11:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj D IBK Vänersborg 1 - 4 FBC Lerum    
06050507 fr 06/05 11:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 F13 Plj B Åkersberga IBF 2 1 - 0 FBC Lerum    
06050408 fr 06/05 12:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 F11 Plj A FBC Lerum Ferdig IBF Backadalen      
06050611 fr 06/05 13:50 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 F13 Plj B FBC Lerum 2 - 1 Tunet IBK    
06050913 fr 06/05 14:50 fr 06/05 Lillekärrshallen P13 Plj B Dingle AIK 1 - 9 FBC Lerum 2    
06050917 fr 06/05 17:00 fr 06/05 Lillekärrshallen P13 Plj B FBC Lerum 2 1 - 2 Värnamo IK    
06050822 fr 06/05 19:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Plj A FBC Lerum 1 5 - 0 Ski IL Innebandy    
06050826 fr 06/05 21:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Plj A FBC Lerum 1 2 - 2 Sandö IBK    
07050402 lø 07/05 09:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 P11 Plj A IBF Backadalen vit Ferdig FBC Lerum Panthers      
07050502 lø 07/05 09:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 P11 Plj A FBC Lerum Lions Ferdig IBF Backadalen röd      
07050903 lø 07/05 10:50 lø 07/05 Lillekärrshallen F11 Plj A FBC Lerum Ferdig Lindås Waves IBK      
07050606 lø 07/05 11:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Plj A Partille IBS Ferdig FBC Lerum Lions      
07050506 lø 07/05 11:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 P11 Plj A IBF Göteborg Ferdig FBC Lerum Panthers      
07050706 lø 07/05 11:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 P13 Plj A Surte IS IBK 2 - 3 FBC Lerum 1    
07050807 lø 07/05 12:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 F12 Plj A FBC Lerum 2 - 4 Pixbo Wallenstam IBF    
07050607 lø 07/05 12:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 P13 Plj B FBC Lerum 2 3 - 0 Lindås Waves IBK    
07050510 lø 07/05 13:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 P11 Plj A IBF Backadalen vit Ferdig FBC Lerum Lions      
07050511 lø 07/05 14:20 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 F12 Slutspel Semi final Pixbo Wallenstam IBK 4 - 0 FBC Lerum    
07050611 lø 07/05 14:20 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 F16 Plj A FBC Lerum 5 - 1 Lindås Waves IBK    
07050814 lø 07/05 16:10 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 F16 Slutspel Semi final Nacka Wallenstam IBK 7 - 3 FBC Lerum    
07050910 lø 07/05 16:40 lø 07/05 Lillekärrshallen F13 Slutspel 1/4 Final IK Zenith 2 - 3 FBC Lerum    
07050715 lø 07/05 17:00 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj D FBC Lerum 4 - 0 Vaxholms IBF    
07050914 lø 07/05 20:10 lø 07/05 Lillekärrshallen F13 Slutspel Semi final Lindome IBK 2 - 1 FBC Lerum    
08050700 sø 08/05 08:00 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 4 P13 Slutspel 1/4 Final FBC Lerum 2 9 - 3 Sandö IBK    
08050703 sø 08/05 10:30 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Slutspel 1/4 Final FBC Lerum 7 - 0 IK Zenith 1    
08050504 sø 08/05 11:20 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 2 P13 Slutspel Semi final FBC Lerum 1 2 - 6 FBC Lerum 2    
08050504 sø 08/05 11:20 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 2 P13 Slutspel Semi final FBC Lerum 1 2 - 6 FBC Lerum 2    
08050506 sø 08/05 13:10 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Slutspel Semi final Mölndals IBF 0 - 3 FBC Lerum    
08050806 sø 08/05 13:30 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 5 F11 Plj A FBC Lerum Ferdig Pixbo Wallenstam IBK      
08050707 sø 08/05 14:00 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 4 P11 Plj A Lindås Waves IBK Ferdig FBC Lerum Panthers      
08050405 sø 08/05 14:00 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 1 P13 Slutspel Final FBC Lerum 2 3 - 2 Värnamo IK    
08050509 sø 08/05 15:30 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 2 F11 Plj A Kärra IBK Ferdig FBC Lerum      
08050510 sø 08/05 16:00 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 2 P11 Plj A FBC Lerum Lions Ferdig Lindås Waves IBK      
08050407 sø 08/05 16:00 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Slutspel Final FBC Lerum 3 - 2 IK Zenith 2    
08050610 sø 08/05 16:00 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Plj A FBC Lerum Panthers Ferdig IBF Backadalen röd      
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg