Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2016. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2020 her.

IBF Backadalen

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
05050400 to 05/05 08:30 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 1 P12 Plj C IBF Backadalen 2 - 0 IBF Göteborg 2    
05050402 to 05/05 09:30 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj D IBF Backadalen 0 - 4 FBC Lerum    
05050404 to 05/05 10:30 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Plj D Lindome IBK 2 - 1 IBF Backadalen    
05050505 to 05/05 11:10 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 2 F12 Plj A IBF Backadalen 0 - 2 FBC Lerum    
05050804 to 05/05 11:10 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj C IBF Backadalen 1 - 3 Marstrands IBK    
05050606 to 05/05 11:40 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Plj A IBF Backadalen 1 - 0 Partille IBS    
05050506 to 05/05 11:40 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 2 F15 Plj B Warbergs IBF 1 - 1 IBF Backadalen    
05050710 to 05/05 13:50 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 4 F15 Plj B Onsala Innebandy 4 - 0 IBF Backadalen    
05050814 to 05/05 16:20 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj D IBF Backadalen 0 - 1 Åkarps IBK    
05050515 to 05/05 16:20 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Plj A IBF Backadalen 2 - 2 Bergs IK    
05050817 to 05/05 18:00 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 5 F11 Plj A IBF Backadalen Ferdig Sköndals IK      
05050419 to 05/05 18:30 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 1 F12 Plj A Frederikshavn Blackhawks 0 - 5 IBF Backadalen    
05050821 to 05/05 20:10 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 5 DJ18 Plj B IBF Backadalen 0 - 3 IBK Elfhög    
05050824 to 05/05 21:40 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj C Linköping Innebandy 5 - 0 IBF Backadalen    
05050726 to 05/05 22:10 to 05/05 Lundbystrand Sporthall 4 DJ18 Plj B IBF Backadalen 3 - 2 Åkersberga IBF    
06050900 fr 06/05 08:00 fr 06/05 Lillekärrshallen F12 Plj A IBF Backadalen 0 - 3 Pixbo Wallenstam IBK    
06050501 fr 06/05 08:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 P12 Plj C IBF Backadalen 1 - 5 Dingle AIK    
06050902 fr 06/05 09:00 fr 06/05 Lillekärrshallen P15 Plj A IF Marin Väst 0 - 5 IBF Backadalen    
06050403 fr 06/05 09:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj D IBF Backadalen 2 - 3 IBK Vänersborg    
06050805 fr 06/05 10:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 P12 Plj C Lindås Waves IBK 6 - 2 IBF Backadalen    
06050808 fr 06/05 12:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 DJ18 Plj B Hässelby SK IBK 1 - 0 IBF Backadalen    
06050408 fr 06/05 12:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 F11 Plj A FBC Lerum Ferdig IBF Backadalen      
06050909 fr 06/05 12:40 fr 06/05 Lillekärrshallen P15 Plj A Stenungsunds IBK 0 - 5 IBF Backadalen    
06050710 fr 06/05 13:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Plj D Skälby IBK 2 - 0 IBF Backadalen    
06050910 fr 06/05 13:10 fr 06/05 Lillekärrshallen F12 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 6 - 0 IBF Backadalen    
06050813 fr 06/05 14:50 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 DJ18 Plj B Bergs IK 2 - 2 IBF Backadalen    
06050614 fr 06/05 15:20 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Plj D IBF Backadalen 0 - 4 Järfälla IBK    
06050514 fr 06/05 15:20 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 F11 Plj A Partille IBS Ferdig IBF Backadalen      
06050919 fr 06/05 18:00 fr 06/05 Lillekärrshallen P14 Plj C Partille IBS 3 - 2 IBF Backadalen    
06050925 fr 06/05 21:10 fr 06/05 Lillekärrshallen P14 Plj C Salems IF 1 2 - 4 IBF Backadalen    
06050527 fr 06/05 22:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 F15 Plj B IBF Backadalen 0 - 3 Linköping IBK Ungdom    
07050400 lø 07/05 08:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 P10 Plj A IBF Backadalen röd Ferdig Partille IBS      
07050701 lø 07/05 09:00 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj C IBF Backadalen 0 - 4 Nacka Wallenstam IBK    
07050401 lø 07/05 09:00 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 P10 Plj A IBF Backadalen vit Ferdig Kärra IBK      
07050402 lø 07/05 09:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 P11 Plj A IBF Backadalen vit Ferdig FBC Lerum Panthers      
07050502 lø 07/05 09:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 P11 Plj A FBC Lerum Lions Ferdig IBF Backadalen röd      
07050902 lø 07/05 10:20 lø 07/05 Lillekärrshallen F11 Plj A IBK Göteborg Ferdig IBF Backadalen      
07050404 lø 07/05 10:30 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 P10 Plj A IBF Backadalen röd Ferdig Marstrands IBK      
07050405 lø 07/05 11:00 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 P10 Plj A IBF Göteborg 1 Ferdig IBF Backadalen vit      
07050406 lø 07/05 11:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 P11 Plj A IBF Backadalen vit Ferdig Lindås Waves IBK      
07050906 lø 07/05 13:20 lø 07/05 Lillekärrshallen F15 Slutspel 1/4 Final Lindome IBK 3 - 0 IBF Backadalen    
07050410 lø 07/05 13:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 P11 Plj A Partille IBS Ferdig IBF Backadalen röd      
07050510 lø 07/05 13:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 P11 Plj A IBF Backadalen vit Ferdig FBC Lerum Lions      
07050411 lø 07/05 14:20 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 F12 Slutspel Semi final Pixbo Wallenstam IBF 9 - 1 IBF Backadalen    
07050612 lø 07/05 14:50 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 3 Herr Plj D Vaxholms IBF 0 - 2 IBF Backadalen    
07050513 lø 07/05 15:40 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 2 P12 Plj C Frölunda IBK 5 - 1 IBF Backadalen    
07050415 lø 07/05 17:00 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 1 P15 Plj A IBF Backadalen 4 - 2 Nacka Wallenstam IBK    
07050815 lø 07/05 17:00 lø 07/05 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Plj D Särö Seahawks IBK 0 - 3 IBF Backadalen    
07050917 lø 07/05 22:20 lø 07/05 Lillekärrshallen Dam Plj D Marstrands IBK 1 2 - 0 IBF Backadalen    
08050500 sø 08/05 08:00 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 2 P15 Slutspel Semi final IBF Backadalen 2 - 4 Partille IBS    
08050603 sø 08/05 10:30 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 3 Herr Slutspel 1/4 Final Farsta IBK 5 - 1 IBF Backadalen    
08050507 sø 08/05 14:00 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 2 P11 Plj A IBF Backadalen vit Ferdig Partille IBS      
08050607 sø 08/05 14:00 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Plj A IBF Backadalen röd Ferdig IBF Göteborg      
08050809 sø 08/05 15:00 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 5 P10 Plj A IBF Backadalen röd Ferdig IBF Göteborg 1      
08050709 sø 08/05 15:00 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 4 P10 Plj A Marstrands IBK Ferdig IBF Backadalen vit      
08050811 sø 08/05 16:00 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 5 P10 Plj A Frölunda IBK Ferdig IBF Backadalen röd      
08050711 sø 08/05 16:00 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 4 P10 Plj A IBF Backadalen vit Ferdig IBF Göteborg 2      
08050610 sø 08/05 16:00 sø 08/05 Lundbystrand Sporthall 3 P11 Plj A FBC Lerum Panthers Ferdig IBF Backadalen röd      
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg