Dette er resultater fra Göteborg Cup Innebandy 2016. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Innebandy 2020 her.



Fredag 6/5 (Dag 2)

  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
06050900 fr 06/05 08:00 fr 06/05 Lillekärrshallen F12 Plj A IBF Backadalen 0 - 3 Pixbo Wallenstam IBK    
06050400 fr 06/05 08:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 F16 Plj A Warberg IC 4 - 0 Öckerö IBK    
06050500 fr 06/05 08:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 P12 Plj A IBS Svedala 6 - 0 IK Zenith 1    
06050600 fr 06/05 08:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 P12 Plj A Kärra IBK 4 - 2 IBF Älvstranden    
06050700 fr 06/05 08:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 F16 Plj A Lindås Waves IBK 0 - 3 Nacka Wallenstam IBK    
06050800 fr 06/05 08:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 F16 Plj A FBC Lerum 1 - 1 Lillån IBK    
06050901 fr 06/05 08:30 fr 06/05 Lillekärrshallen F12 Plj A FBC Lerum 4 - 0 Frederikshavn Blackhawks    
06050401 fr 06/05 08:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 F14 Plj A Vaxholms IBF 2 - 1 Surte IS IBK    
06050501 fr 06/05 08:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 P12 Plj C IBF Backadalen 1 - 5 Dingle AIK    
06050601 fr 06/05 08:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 P12 Plj C IBF Göteborg 2 2 - 5 Lindås Waves IBK    
06050701 fr 06/05 08:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 F14 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 1 - 1 IBK Göteborg    
06050801 fr 06/05 08:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 F14 Plj A Frederikshavn Blackhawks 0 - 2 Häljarps SK    
06050902 fr 06/05 09:00 fr 06/05 Lillekärrshallen P15 Plj A IF Marin Väst 0 - 5 IBF Backadalen    
06050402 fr 06/05 09:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 DJ18 Plj A BKI Sunnanå 1 - 3 BK Vingen    
06050502 fr 06/05 09:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 F13 Plj A IK Zenith 3 - 1 Råsunda IS    
06050602 fr 06/05 09:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 F13 Plj A Åkersberga IBF 1 2 - 3 IBS Svedala    
06050702 fr 06/05 09:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 DJ18 Plj A Bele Barkarby IF 1 - 1 Vaxholms IBF    
06050802 fr 06/05 09:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 DJ18 Plj A Fristad GoIF 1 - 1 Nacka Wallenstam IBK    
06050903 fr 06/05 09:30 fr 06/05 Lillekärrshallen P15 Plj A Bergs IK 2 - 1 Partille IBS    
06050403 fr 06/05 09:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj D IBF Backadalen 2 - 3 IBK Vänersborg    
06050503 fr 06/05 09:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Plj D Vaxholms IBF 3 - 2 Särö Seahawks IBK    
06050603 fr 06/05 09:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Plj B Tunet IBK 1 - 3 Sportlife Kungälv IBK    
06050703 fr 06/05 09:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 P15 Plj B Linköping IBK 4 - 1 Sandö IBK    
06050803 fr 06/05 09:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 P15 Plj B Borås IBF 0 - 6 BK Vingen    
06050904 fr 06/05 10:00 fr 06/05 Lillekärrshallen P15 Plj A Stenungsunds IBK 1 - 5 Nacka Wallenstam IBK    
06050404 fr 06/05 10:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 F16 Plj A Nacka Wallenstam IBK 3 - 3 Warberg IC    
06050504 fr 06/05 10:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 F16 Plj A Lindås Waves IBK 2 - 1 Lillån IBK    
06050604 fr 06/05 10:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 F16 Plj A Öckerö IBK 1 - 4 FBC Lerum    
06050704 fr 06/05 10:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 P12 Plj A IBS Svedala 4 - 3 Pixbo Wallenstam IBK 1    
06050804 fr 06/05 10:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 P12 Plj A IK Zenith 1 0 - 5 Kärra IBK    
06050905 fr 06/05 10:40 fr 06/05 Lillekärrshallen F12 Plj A Pixbo Wallenstam IBK 1 - 1 FBC Lerum    
06050405 fr 06/05 10:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 F14 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 0 - 0 Vaxholms IBF    
06050505 fr 06/05 10:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 F14 Plj A Häljarps SK 2 - 1 Surte IS IBK    
06050605 fr 06/05 10:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 F14 Plj A Frederikshavn Blackhawks 0 - 8 IBK Göteborg    
06050705 fr 06/05 10:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 P12 Plj C Dingle AIK 4 - 4 Frölunda IBK    
06050805 fr 06/05 10:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 P12 Plj C Lindås Waves IBK 6 - 2 IBF Backadalen    
06050906 fr 06/05 11:10 fr 06/05 Lillekärrshallen F12 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 11 - 0 Frederikshavn Blackhawks    
06050406 fr 06/05 11:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 DJ18 Plj A Bele Barkarby IF 2 - 1 BKI Sunnanå    
06050506 fr 06/05 11:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 F13 Plj A IBS Svedala 2 - 3 Råsunda IS    
06050606 fr 06/05 11:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 F13 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 5 - 0 Åkersberga IBF 1    
06050706 fr 06/05 11:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 DJ18 Plj A Fristad GoIF 1 - 0 BK Vingen    
06050806 fr 06/05 11:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 DJ18 Plj A Nacka Wallenstam IBK 3 - 0 Vaxholms IBF    
06050907 fr 06/05 11:40 fr 06/05 Lillekärrshallen P15 Plj A Bergs IK 4 - 1 IF Marin Väst    
06050407 fr 06/05 11:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj D IBK Vänersborg 1 - 4 FBC Lerum    
06050507 fr 06/05 11:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 F13 Plj B Åkersberga IBF 2 1 - 0 FBC Lerum    
06050607 fr 06/05 11:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 P15 Plj B Borås IBF 1 - 8 Linköping IBK    
06050707 fr 06/05 11:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 P15 Plj B Sandö IBK 3 - 2 Tunet IBK    
06050807 fr 06/05 11:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 P15 Plj B Sportlife Kungälv IBK 2 - 4 BK Vingen    
06050908 fr 06/05 12:10 fr 06/05 Lillekärrshallen P15 Plj A Nacka Wallenstam IBK 1 - 2 Partille IBS    
06050408 fr 06/05 12:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 F11 Plj A FBC Lerum Ferdig IBF Backadalen      
06050508 fr 06/05 12:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 F11 Plj A Sköndals IK Ferdig Lindås Waves IBK      
06050608 fr 06/05 12:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 P16 Plj A Tunet IBK 4 - 0 Särö Seahawks IBK    
06050708 fr 06/05 12:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 P16 Plj A BK Vingen 1 - 6 Pixbo Wallenstam IBF    
06050808 fr 06/05 12:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 DJ18 Plj B Hässelby SK IBK 1 - 0 IBF Backadalen    
06050909 fr 06/05 12:40 fr 06/05 Lillekärrshallen P15 Plj A Stenungsunds IBK 0 - 5 IBF Backadalen    
06050409 fr 06/05 12:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 F11 Plj A IBK Göteborg Ferdig Partille IBS      
06050509 fr 06/05 12:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 F11 Plj A Kärra IBK Ferdig Pixbo Wallenstam IBK      
06050609 fr 06/05 12:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 P16 Plj B BKI Sunnanå 2 - 2 Dingle AIK    
06050709 fr 06/05 12:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 P16 Plj B Partille IBS 1 - 0 FBC Engelholm    
06050809 fr 06/05 12:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 DJ18 Plj B Åkersberga IBF 1 - 0 Bergs IK    
06050910 fr 06/05 13:10 fr 06/05 Lillekärrshallen F12 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 6 - 0 IBF Backadalen    
06050410 fr 06/05 13:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Plj D Åkarps IBK 0 - 5 Lindome IBK    
06050510 fr 06/05 13:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 F13 Plj A Råsunda IS 0 - 2 Pixbo Wallenstam IBF    
06050610 fr 06/05 13:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 F13 Plj A IK Zenith 2 - 1 IBS Svedala    
06050710 fr 06/05 13:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Plj D Skälby IBK 2 - 0 IBF Backadalen    
06050810 fr 06/05 13:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj D Marstrands IBK 1 1 - 1 Järfälla IBK    
06050911 fr 06/05 13:50 fr 06/05 Lillekärrshallen F10 Plj A Salems IF Ferdig Ale IBF      
06050411 fr 06/05 13:50 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Plj A Endre IF 2 - 2 IBK Göteborg    
06050511 fr 06/05 13:50 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 F13 Plj B Lindome IBK 3 - 0 Åkersberga IBF 2    
06050611 fr 06/05 13:50 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 F13 Plj B FBC Lerum 2 - 1 Tunet IBK    
06050711 fr 06/05 13:50 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Plj A Fristad GoIF 2 - 0 Ryds SK    
06050811 fr 06/05 13:50 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj A Hässelby SK IBK 8 - 1 Sandö IBK    
06050912 fr 06/05 14:20 fr 06/05 Lillekärrshallen F10 Plj A Kärra IBK Ferdig Stenungsunds IBK      
06050412 fr 06/05 14:20 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Plj B Skövde IBF 1 - 3 Åkersberga IBF 1    
06050512 fr 06/05 14:20 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Plj B BKI Sunnanå 0 - 3 Sportlife Kungälv IBK    
06050612 fr 06/05 14:20 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Plj B Pixbo Wallenstam IBF 8 - 1 Tierp IBK    
06050712 fr 06/05 14:20 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 P16 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 3 - 0 Tunet IBK    
06050812 fr 06/05 14:20 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 P16 Plj A BK Vingen 1 - 0 Särö Seahawks IBK    
06050913 fr 06/05 14:50 fr 06/05 Lillekärrshallen P13 Plj B Dingle AIK 1 - 9 FBC Lerum 2    
06050413 fr 06/05 14:50 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 P16 Plj B FBC Engelholm 3 - 1 Dingle AIK    
06050513 fr 06/05 14:50 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 F11 Plj A Pixbo Wallenstam IBK Ferdig Sköndals IK      
06050613 fr 06/05 14:50 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 P16 Plj B BKI Sunnanå 0 - 3 Partille IBS    
06050713 fr 06/05 14:50 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 DJ18 Plj B IBK Elfhög 2 - 2 Åkersberga IBF    
06050813 fr 06/05 14:50 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 DJ18 Plj B Bergs IK 2 - 2 IBF Backadalen    
06050914 fr 06/05 15:20 fr 06/05 Lillekärrshallen P13 Plj B Lindås Waves IBK 0 - 1 Värnamo IK    
06050414 fr 06/05 15:20 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Plj C Åkersberga IBF 2 1 - 1 Lindås Waves IBK    
06050514 fr 06/05 15:20 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 F11 Plj A Partille IBS Ferdig IBF Backadalen      
06050614 fr 06/05 15:20 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Plj D IBF Backadalen 0 - 4 Järfälla IBK    
06050714 fr 06/05 15:20 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Plj D Skälby IBK 0 - 0 Lindome IBK    
06050814 fr 06/05 15:20 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj D Marstrands IBK 1 3 - 0 Åkarps IBK    
06050915 fr 06/05 15:50 fr 06/05 Lillekärrshallen F10 Plj A Kärra IBK Ferdig Salems IF      
06050415 fr 06/05 15:50 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 Dam Plj C Borås IBF 2 - 6 Lillån IBK    
06050515 fr 06/05 15:50 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 Dam Plj C Älvsjö IBK 2 - 0 BK Vålberg    
06050615 fr 06/05 15:50 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Plj A Hässelby SK IBK 1 - 2 IBK Göteborg    
06050715 fr 06/05 15:50 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Plj A Fristad GoIF 4 - 1 Endre IF    
06050815 fr 06/05 15:50 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj A Sandö IBK 1 - 0 Ryds SK    
06050916 fr 06/05 16:20 fr 06/05 Lillekärrshallen F10 Plj A IBF Älvstranden Ferdig Ale IBF      
06050416 fr 06/05 16:20 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 HJ18 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 5 - 1 IBK Lockerud Mariestad    
06050516 fr 06/05 16:20 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 HJ18 Plj A Mölndals IBF 2 - 1 Arlanda IBK    
06050616 fr 06/05 16:20 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Plj B BKI Sunnanå 3 - 2 Skövde IBF    
06050716 fr 06/05 16:20 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Plj B Pixbo Wallenstam IBF 1 - 3 Åkersberga IBF 1    
06050816 fr 06/05 16:20 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj B Tierp IBK 0 - 4 Sportlife Kungälv IBK    
06050917 fr 06/05 17:00 fr 06/05 Lillekärrshallen P13 Plj B FBC Lerum 2 1 - 2 Värnamo IK    
06050417 fr 06/05 17:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj A Mölndals IBF 2 - 1 Älvsjö IBK    
06050517 fr 06/05 17:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 P13 Plj A Ski IL Innebandy 1 - 7 Varla IBK    
06050617 fr 06/05 17:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 P13 Plj A Surte IS IBK 4 - 2 Sandö IBK    
06050717 fr 06/05 17:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj A Sportlife Kungälv IBK 0 - 4 Lomma FBC    
06050817 fr 06/05 17:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Plj A Stenungsunds IBK 3 - 2 Kärra IBK    
06050918 fr 06/05 17:30 fr 06/05 Lillekärrshallen P13 Plj B Dingle AIK 1 - 4 Lindås Waves IBK    
06050418 fr 06/05 17:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 F15 Plj A Varla IBK 2 - 4 Fristad GoIF    
06050518 fr 06/05 17:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 P14 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 1 1 - 3 Surte IS IBK    
06050618 fr 06/05 17:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 Herr Plj B Team Tramerramer 1 - 2 Frölunda IBK    
06050718 fr 06/05 17:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj B Linköping IBK HJ 20 1 - 2 IK Zenith 1    
06050818 fr 06/05 17:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Plj B Farsta IBK 3 - 0 Göteborg City IBK    
06050919 fr 06/05 18:00 fr 06/05 Lillekärrshallen P14 Plj C Partille IBS 3 - 2 IBF Backadalen    
06050419 fr 06/05 18:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 P14 Plj A Salems IF 2 4 - 0 IBF Göteborg    
06050519 fr 06/05 18:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 P14 Plj A Rotebro IS IBK 1 1 - 5 Tunet IBK    
06050619 fr 06/05 18:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 Dam Plj C Borås IBF 1 - 5 Åkersberga IBF 2    
06050719 fr 06/05 18:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 Dam Plj C BK Vålberg 0 - 1 Lindås Waves IBK    
06050819 fr 06/05 18:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 Dam Plj C Lillån IBK 0 - 0 Älvsjö IBK    
06050920 fr 06/05 18:30 fr 06/05 Lillekärrshallen P14 Plj C Nacka Wallenstam IBK 1 - 3 Marstrands IBK    
06050420 fr 06/05 18:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 HJ18 Plj A Arlanda IBK 3 - 1 Pixbo Wallenstam IBF    
06050520 fr 06/05 18:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 HJ18 Plj A Herrestads AIF 1 - 5 Mölndals IBF    
06050620 fr 06/05 18:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 Herr Plj C Värmdö IS 1 - 1 Marstrands IBK    
06050820 fr 06/05 18:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 Herr Plj C Sportlife Kungälv IBK 0 - 0 IK Zenith 2    
06050921 fr 06/05 19:00 fr 06/05 Lillekärrshallen P14 Plj C Linköping Innebandy 5 - 2 Salems IF 1    
06050421 fr 06/05 19:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 P12 Plj B IBK Walkesborg 3 - 2 Pixbo Wallenstam IBK 2    
06050521 fr 06/05 19:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 P12 Plj B IBF Göteborg 1 5 - 7 IK Zenith 2    
06050621 fr 06/05 19:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Plj B Malmö FBC 2 - 3 Myggenäs IBK    
06050721 fr 06/05 19:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj B Rotebro IS IBK 2 0 - 3 Lindome IBK    
06050821 fr 06/05 19:00 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj B Pixbo Wallenstam IBF 2 1 - 1 Linköping IBK    
06050922 fr 06/05 19:30 fr 06/05 Lillekärrshallen HJ18 Plj B IBK Lidköping 3 - 1 Olofströms IBK    
06050422 fr 06/05 19:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj A Stenungsunds IBK 1 - 2 Älvsjö IBK    
06050522 fr 06/05 19:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Plj A Kärra IBK 2 - 2 Lomma FBC    
06050622 fr 06/05 19:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 Herr Plj A Sportlife Kungälv IBK 0 - 6 Mölndals IBF    
06050722 fr 06/05 19:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 P13 Plj A Sandö IBK 5 - 0 Varla IBK    
06050822 fr 06/05 19:30 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Plj A FBC Lerum 1 5 - 0 Ski IL Innebandy    
06050923 fr 06/05 20:10 fr 06/05 Lillekärrshallen HJ18 Plj B FBI Tullinge 6 - 1 Sävedalens IBK    
06050423 fr 06/05 20:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj B Linköping IBK HJ 20 2 - 0 Team Tramerramer    
06050523 fr 06/05 20:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 F15 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 1 - 1 Varla IBK    
06050623 fr 06/05 20:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 Herr Plj B Farsta IBK 3 - 1 Frölunda IBK    
06050723 fr 06/05 20:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj B Göteborg City IBK 2 - 3 IK Zenith 1    
06050823 fr 06/05 20:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 F15 Plj A Lindome IBK 3 - 0 Fristad GoIF    
06050924 fr 06/05 20:40 fr 06/05 Lillekärrshallen P14 Plj C Nacka Wallenstam IBK 5 - 1 Partille IBS    
06050424 fr 06/05 20:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj C Sportlife Kungälv IBK 3 - 0 Marstrands IBK    
06050524 fr 06/05 20:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 P14 Plj A Pixbo Wallenstam IBF 1 1 - 3 Salems IF 2    
06050624 fr 06/05 20:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Plj A Tunet IBK 1 - 6 Surte IS IBK    
06050724 fr 06/05 20:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 P14 Plj A Rotebro IS IBK 1 0 - 3 IBF Göteborg    
06050925 fr 06/05 21:10 fr 06/05 Lillekärrshallen P14 Plj C Salems IF 1 2 - 4 IBF Backadalen    
06050425 fr 06/05 21:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 P12 Plj B IK Zenith 2 2 - 0 IBK Walkesborg    
06050525 fr 06/05 21:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 P14 Plj B Rotebro IS IBK 2 0 - 2 Malmö FBC    
06050625 fr 06/05 21:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 P14 Plj B Pixbo Wallenstam IBF 2 4 - 2 Myggenäs IBK    
06050725 fr 06/05 21:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj C IBF Älvstranden 1 - 2 Värmdö IS    
06050825 fr 06/05 21:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 P14 Plj B Linköping IBK 1 - 0 Lindome IBK    
06050926 fr 06/05 21:40 fr 06/05 Lillekärrshallen P14 Plj C Marstrands IBK 0 - 0 Linköping Innebandy    
06050426 fr 06/05 21:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj A Stenungsunds IBK 8 - 0 Sportlife Kungälv IBK    
06050526 fr 06/05 21:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 Herr Plj A Älvsjö IBK 4 - 0 Kärra IBK    
06050626 fr 06/05 21:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 P13 Plj A Varla IBK 0 - 6 Surte IS IBK    
06050726 fr 06/05 21:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj A Lomma FBC 1 - 5 Mölndals IBF    
06050826 fr 06/05 21:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 P13 Plj A FBC Lerum 1 2 - 2 Sandö IBK    
06050927 fr 06/05 22:10 fr 06/05 Lillekärrshallen HJ18 Plj B Lindome IBK 2 - 0 FBI Tullinge    
06050427 fr 06/05 22:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj B IK Zenith 1 1 - 5 Farsta IBK    
06050527 fr 06/05 22:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 F15 Plj B IBF Backadalen 0 - 3 Linköping IBK Ungdom    
06050627 fr 06/05 22:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 3 Herr Plj B Frölunda IBK 2 - 0 Linköping IBK HJ 20    
06050727 fr 06/05 22:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj B Team Tramerramer 1 - 2 Göteborg City IBK    
06050827 fr 06/05 22:10 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 F15 Plj B Onsala Innebandy 0 - 2 Warbergs IBF    
06050928 fr 06/05 22:40 fr 06/05 Lillekärrshallen HJ18 Plj B Sävedalens IBK 1 - 5 IBK Lidköping    
06050428 fr 06/05 22:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 1 Herr Plj C Värmdö IS 3 - 2 Sportlife Kungälv IBK    
06050528 fr 06/05 22:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 2 F15 Plj A Fristad GoIF 0 - 3 Pixbo Wallenstam IBF    
06050728 fr 06/05 22:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 4 Herr Plj C IBF Älvstranden 0 - 2 IK Zenith 2    
06050828 fr 06/05 22:40 fr 06/05 Lundbystrand Sporthall 5 F15 Plj A Varla IBK 1 - 7 Lindome IBK    
Liseberg Nordstan Maritiman Kakservice Västtrafik Renew Group IBF Backadalen HP Warta Svenska Innebandyförbundet Selecta Innebandykungen Göteborg & Co Team Göteborg